בחרו עמוד

נערות ליווי בהרצליה : "לא, כנראה היה קטן מדי." היא הייתה רגילה לתשומת הלב, למבטים הצדדיים העדינים, לסיבובי הראש הפחות עדינים. הצורך להביא שדיים מסורבלים גדולים יותר משל אמא של כל אחד בבית הספר היה מופע יומיומי שמאיה הייתה רוצה לחיות בלעדיו. ההליכה המתורגלת היטב הפחיתה למינימום תנודות, אבל אפילו המינימום הספיק כדי להפוך בנים לכלבים מזילים ריר ולשלוח בנות להתקפי קנאה בלתי מוצדקים. נערות ליווי

הצחקוקים, הלחישות, נענועי הראש, ובמיוחד ההתבטאויות הקשורות בפי הטבעת, זה היה חדש. התקרית אתמול עדיין הייתה על השפתיים של כולם הבוקר, תקרית שבה היו מעורבים שני חורים.

האדיוט הראשון היה מר בירדסלי, מורה לאנגלית כל כך גרוע באנגלית, שהוא לא הכיר את ההבדל בין פחד לכבוד, במיוחד כשזה הגיע לבנות בכיתתו. כל עבירה קלה על הכללים השרירותיים והדחופים שלו גרמה לך להתכופף על ברכיו עם החצאית למעלה והתחתונים סביב הקרסוליים. מפגשי ההלקאות של מאיה נמשכו הכי הרבה זמן מבין כל הבנות, וידה של המורה התעכבה לעתים קרובות על ישבנה, והתגנבה לחיצה או שתיים בין מכה, בעוד בליטת הכוח שלו נדחפת אל החזה המעוך שלה. נערות ליווי

מאיה ידעה שטלפון סלולרי בכיתה מבקש מכות (כאילו מר בירדסלי לא יכול להמציא שום סיבה שטותית בכל פעם שהתחשק לו להכות אותה), אבל המכשיר האסור כבר היה חבוי בשולחן העבודה שלה כשהמורה הכריז על החוק החדש שלו. שכל טלפון שיימצא בכיתה יידחף לתחת של העבריין. זה היה קיצוני אפילו עבורו, אבל איש לא הטיל ספק שהוא ימשיך את האיום. וכך מאיה שיחקה את זה בבטחה ולא הושיטה יד אליו כאשר פעמון ההפסקה צלצל מתוך כוונה לאחזר את הטלפון שלה רק בסוף היום ברגע שהמכונית של מר בירדסלי יצאה מהמגרש.

תוכניתה לא שרדה מגע ראשון עם האויב או חוד אנונימי של אויב אחר וחסר פנים. עם שובה מהפסקה, מר בירדסלי המתין ליד שולחנה ושאל מדוע מצא טלפון בפנים.

"זה לא שלי," אמרה מאיה. השמירה על בתוליה האנאלית הייתה שווה את המחיר של אייפון חדש בהתחשב בגודלו. אבל כשהתעמתה ברקע עם התמונה של נודל המחבקת שלה, השי צו החמוד שלה, היא החליטה שלטיפת שקרים נוספים לא שווה את הטרחה הנוספת שאליה היא תכניס את עצמה, וכך התחתונים שלה מצאו את הקרסוליים שלה בפעם החמישית שעה הבוקר. נערות ליווי

היא הייתה נותנת הכל עבור הכאב של כמה עשרות סטירות על האפרסק האדום הפועם שלה במקום חוסר הנוחות העמוק של האצבע השמנה של מר בירדסלי שחודרת לפי הטבעת שלה ומסתובבת אותו בפי הטבעת שלה כדי להרחיב את השפה כמו גומייה. הכנסת מסך בגודל 6 אינץ' (אלכסון) עם מארז מגושם דרשה הרבה ריכוך אנאלי. מאיה כבר הייתה מותשת מצרחות פנימיות כשעשה את ניסיון החדירה הראשון לטלפון. נערות ליווי

כניצחון אישי שאף אחד אחר לא יעריך, היא לא בכתה, וגם לא התחננה בפניו שיהיה עדין יותר כשהוא דחף את פינת המצלמה של הטלפון שלה אל התחת הקטנטן שלה תוך כדי הצמדת דג את השפה אנכית בשתי אצבעות. פי הטבעת שלה נצמד לרוחב הטלפון בלי יותר מכמה גניחות וגניחות. היא סבלה את פי הטבעת המעוותת ואת בליטות הכפתורים נשרטות בשוליה המתוחים, ואז משכה את חצאיתה לאחור על ישבנה כשהשתחררה ומשכה את תחתוניה. זו הייתה ירידה זהירה וחששנית של ישבנה המבעבע אל המושב הלא נוח להפליא, שדחף פינה מחודדת עמוק יותר אל הקרום המעוות של פי הטבעת שלה, ועיוות אותו עוד יותר, אבל היא הייתה מוכנה להעמיד פנים מחוץ לטווח הראייה שכוונתה לא הייתה ממוחשבת.

מאיה הידקה את קצוות שולחנה בפעימה הראשונה של הרטט הראשון. פרקי האצבעות שלה הלבינו כשהטלפון שלה קיבל הודעת טקסט שניה. למישהו אחר בכיתה היה טלפון סודי והמספר שלה התפשט כמו אש בשדה קוצים לכל הטלפונים הסודיים בכל כיתה. אלו היו הודעות ללא הפסקה להמשך היום, כל אחת מהן שלחה טלטלה מכווצת פי הטבעת שהתפשטה במפשעה ובמעלה עמוד השדרה. רוב המסמסים אפילו לא היו שם כדי לראות את הציצים שלה מתנודדים כשהיא מתפתלת על הכיסא, נועלת גניחות מאחורי יד אחת ודוחפת את החצאית שלה אל הכוס שלה בשנייה כדי לבלום את הרטטים המטרידים שהצטברו במהירות לאורגזמה ציבורית. עם יותר נפגעים ממה שמאיה יכלה לספור, היא נלחמה במלחמה נגד אורגזמות לא רצויות כל היום וכל הלילה עד שהסוללה שלה נגמרה לבסוף. נערות ליווי

היום היה יום חדש. חפץ זוויתי התברר שהרבה יותר קל לדחוף אותו לתוך חפרן לא משתף פעולה מאשר לשלוף בין אצבעות צבוטות, אז למאיה עדיין הייתה חתיכת פלסטיק ומתכת בגודל ידה שחוטפת את שתי עצמות הירך. אבל, היא הייתה נחושה להתנהג בצורה נורמלית מכדי שאנשים ידעו. אף עווית של כאב לא הגיעה לפניה כשהיא דחסה בביטחון את פי הטבעת הנרחבת שלה אל מושב הכיסא שלה.

"בוקר טוב, כולם," מר בירדסלי היה תמיד במצב רוח טוב לפני שהעמיד פנים שהוא זועם על איזו התנהגות ראויה להכות. "אני מקווה שכולכם למדתם מאיה

טעות של אתמול ולא אצטרך לבזבז עוד שעה במתיחת חורים". נערות ליווי

בתזמון קומי מושלם, צלצל טלפון מתוך השולחן של מאיה. נערות ליווי

"זה לא שלי."

"מדברים בלי להרים יד? זו מכה, מאיה, את יודעת את זה. ואת אותו שקר סיפרת על הטלפון שלך אתמול. אבל התברר שזה הטלפון שלך, לא? קדימה, פתח את השולחן שלך, בוא נגמור עם זה. אני אצטרך לדחוף את זה אפילו יותר עמוק פנימה עד שתלמד את…" מעט דברים יכולים לעצור את מר בירדסלי באמצע נאום 'למד את הלקח שלך', אבל שולחן שלם מלא עד אפס מקום בטלפונים יעשה זאת. תעשה את זה. נערות ליווי

בלי לדבר (כי היא למדה את השיעור הזה), מאיה הביטה סביב הכיתה בראש מוטה ובעיניים עצלות. באמת, חבר'ה? בטח היו למעלה ממאה דורות חדשים וישנים מתחת למכסה אחד. היא הרימה את ידה הפעם, למקרה שצריך לומר שזו מתיחה ברורה, אבל המורה נופף בה.

"אני לא צריך לשמוע את התירוצים שלך, מאיה. ברור שחשבת שאתה יכול ללעוג למערכת המשמעת שלי ולגרום לי לחזור בו בזמן שכולם מחאו כפיים, אבל יש לי חדשות רעות בשבילך. אין לי בעיה לבלות את כל היום בדחיפה של כל אחד מהטלפונים האלה לתחת שלך."

הקורבן של המתיחה הזה ניסתה להביע בנימוס חלק מהזעם שלה בעיניים בלבד, אבל הכחולים הגדולים לא הצליחו להיפתח מספיק. אז מאיה משתוללת, יושבת על ברכי המורה עם תחתוניה סביב הקרסוליים, נותרה סורקת את החדר מפרצוף מחייך לפרצוף מחייך, מנסה להכשיל את הגורם האחראי. בהתחשב במספר הטלפונים המעורבים, כנראה שלבית הספר כולו היה יד קולקטיבית. אולי אפילו התחת שלה היה חלק מהטקסט הקבוצתי שארגן את הכל. נערות ליווי

"זו הייתה התוכנית שלך?" קרא מר בירדסלי כשאצבעותיו הבודקות נגעו בטלפון שבילה את עשרים השעות האחרונות בתוך פי הטבעת הצמודה שלה. ואז, בעוד מאיה צעקה, הוא השיג במשיכה קלה אחת את מה שהיא נאבקה ולא הצליחה לעשות בשעות של חיטוט פי הטבעת: עיוות את פי הטבעת ושלף את הטלפון. "להסיח את דעתי מהטלפון המחובר האמיתי שהברחת בישבן שלך עם הפתילים האלה? בהצלחה במציאת הטלפון האמיתי כשאסיים עם כל אלה."

הכיתה חשבה שזה מצחיק שמאיה התנהגה כאילו אין לה יותר טלפון בישבן, ללא ספק העלתה השערות על כך שהיא משאירה אותו שם כצעצוע מין. אבל לילדה לא הייתה הזדמנות לנעוץ בהם מבט זועם לאורך זמן. טלפון, בהחלט לא שלה, בהתחשב בעובדה שהוא היה קר במקום בטמפרטורת הגוף, נחבט עד ישבנה במכת מעי גס אחת.

"כל רעש שאתה עושה הוא יום שתצטרך לשמור אותם בתוכך." נערות ליווי

האיום צוין אבל עד כמה שמאיה רצתה להיענות, לשתוק בזמן שזרועו העבה של גבר עבה מחלצת טלפון גדול לתוך המעי הגס שלך לא קרה באופן טבעי.

מר בירדסלי היה עד למרפקו בתחת לעיסה כאשר פתח את ידו ודחף את הטלפון סביב העיקול הרוחבי של המעי הגס עם קצה האצבע האמצעית שלו. נערות ליווי

לא הצלחתי להוציא אותו כשהוא היה ממש בכניסה (למה אני קורא לתחת שלי כניסה?); איך אני אגיע לזה עכשיו? אולי זו הייתה הנקודה. הלך המחשבה של מאיה נקטע על ידי הרגשת הפיכתה מבפנים כמו הגרב של אתמול. פי הטבעת שלה שחרר את האמה הבשרנית בצליל שאיבה רטוב חזק שגרם לכל חבריה לכיתה להתכווץ בגועל. הצליל הזה התנגן הפוך כאשר האגרוף חרש שוב, נושא טלפון קר חדש כדי לדחוף אותו אל זה שכבר היה כה עמוק. עם כל כך הרבה לעזוב, היה הגיוני עבור מר בירדסלי לשמור את המעי הגס היורד זמין לתריסר האחרון.

מיותר לציין שנוספו עוד כמה ימים לגזר הדין של מאיה עם כל טלפון חדש שנוסף למערכת העיכול שלה. נערות ליווי

בוקר כל כך פורה לכיתה שלה. פעמון ארוחת הצהריים צלצל והמורה עדיין דחפה טלפונים במעלה ישבנה של מאיה בקצב בלתי נלאה. רוב הסטודנטים נשארו במהלך ההפסקה כדי לצפות בישבן המהפנט של מאיה בולע טלפון אחר טלפון, בעוד שאחרים התמקדו במחשוף שדיה הנלחץ על רגליו של מר בירדסלי.

תלמיד אחד מעצבן במיוחד היה סופר בקול את מספר הטלפונים שהוכנסו. "78! 79!" נערות ליווי

ותלמיד מעצבן אפילו יותר במיוחד ספר בקול את מספר הפעמים שמאיה לא הצליחה לשמור על אי הנוחות שלה בקול כדי שהמורה יוכל לעקוב אחר כמה ימים יימשך עונשו. "92! 93!" לפחות כמה מהם נגרמו מהתסכול של מאיה על ההטיה הבוטה; הנערים האלה הורשו לדבר 172 פעמים בלי להרים ידיים.

"126!" ההתלהבות הנוספת יוחסה למרבה המזל להיותו הטלפון האחרון.

"123!" הייתה הספירה הסופית של מונה האנחות. כמות מגוחכת, בלתי ניתנת לביצוע, של ימים, אבל לפחות היא הצליחה להאט את העקומה.

הבטן השטוחה של מאיה הייתה כמו גב של איזו לטאה טרופית מוזרה, מלאה בליטות מפינות מעוגלות שהתחככה בחוסר נוחות בג'ינס של מר בירדסלי. היא ניסתה למצוא את הרצפה ברגליים.

"לא כל כך מהר, מאיה. אני עדיין חייב לך מכה על שדיברת בלי להרים את היד קודם לכן."

"היא גלגלה את עיניה, אדוני." דוגמה נוספת לכך שסטודנטים הורשו לדבר שלא בתורם ללא עונש.

"האמנם? אז אולי אצטרך להרביץ לה כפול במשך זמן רב כפול".

נותרה רק שעה לשעות אחר הצהריים כאשר מאיה הורשה להושיב את הכרית הרכה שלה ואת החור הרך שלה על הכיסא שלה. התחתונים שלה עדיין היו סביב אחד הקרסוליים שלה אבל להתכופף כדי להחליק אותם למעלה לא הייתה משימה ריאלית באותו רגע. ישבנה הכואב יצטרך לסבול עינויים אחרון בחום שהישבן של מר בירדסלי השאיר אחריו.

היא לא יכלה להתרכז בנושא שהמורה מיהרה דרכו, אבודה בקריאת הברייל של מהמורות דרך חולצתה. לבלות את הלילה בבית הספר על הכיסא הזה נשמעה כמו תוכנית טובה יותר מאשר לנסות ללכת לאוטובוסים בזמן כמו גיבן, גיבן. לתלמידים הייתה עוד הפתעה אחת. ברגע שמר בירדסלי עזב את הכיתה, כולם שלפו את הטלפון הסודי שלהם כדי לשלוח בצחוק הודעות טקסט של אות אחת. המעיים של מאיה אורו בשטף של מנועים רועדים כשהיא עשתה רושם נקודתי מהרגעים האחרונים של עבריין בכיסא החשמלי. היה עכשיו סרטון של אותה מרטיבת את עצמה משלושים זוויות שונות, סרטונים שיהיו שימושיים ברגע שהיא תהיה מוכנה לחבר את מה שקרה לאחר שחלקים במוח שלה נבדקו, המום מעוצמת האורגזמות שלה.

כמה אנשים הפסיקו לשלוח הודעות טקסט כדי לבדוק אם למאיה יש שליטה על הגפיים המתעוותים שלה. פרט לכך שיד אחת הולכת בצורה מופשטת לעיר על הכוס שלה, הם התנהגו כמו שבלולים מלוחים שלא היו עושים הרבה כדי להגן על שדיה אם מישהו היה, נגיד, יקרע את החולצה שלה כדי ללחוץ ולעסות את הסחורה. מי היה מאמין שילדה גונחת שמממששת את המפשעה חסרת התחתונים שלה בין רגליים פשוקות מתנגדת לצבוט את הפטמות שלה ולשחק עם הציצים שלה?

הסיוט לא מת לגמרי עם הסוללות למחרת בבוקר. במשך 123 הימים הבאים, בכל פעם שמאיה הייתה צריכה ללכת לשירותים, מר בירדסלי נאלץ לדוג את כל הטלפונים מהתחת שלה רק כדי לדחוף אותם בחזרה פנימה אחרי העסקים שלה. הוא תמיד שמח לעשות את זה, ותמיד מצא תירוץ להרביץ לה לפני ואחרי.