בחרו עמוד

נערות ליווי ברמת גן : הכרתי לראשונה את וויני כי ההורים שלנו היו החברים הכי טובים. היא אף פעם לא הייתה מורגשת בעיני, בהיותה צעירה בכמעט שנתיים, די רזה ומטומטמת אמיתית.

אני מניח שגם אני הייתי ילד חנון, עכשיו כשאני חושב על זה. לא הייתי הצלחה בקרב בנות בגילי. החוויה היחידה שלי עד כה הייתה כשביקרתי כמה חברים כבר באוניברסיטה. הבחורה הזו, מריאן מייגן ואני פגענו בחדר השינה של הבחור הזה והיא שלימדה אותי לנשק בצרפתית. אני צריך להחליק את ידי במעלה החלק העליון שלה ולהרגיש את הציצים החשופים שלה מתחת לחזייה. זה בערך כמו שהגעתי, חוץ מזה שגם משכתי לזמן קצר את הציצי השמאלי שלה מהחלק העליון של החזייה שלה כדי לחשוף את הפטמה הכי ארוכה שדמיינתי. מעולם לא ראיתי אחד יותר מאז!

חוץ מזה לא היה לי ניסיון בכלל חוץ ממה שראיתי בתיכון: הפטמות של ברב ארנוט היו כל כך קשות פעם אחת שהופיעו ממש דרך החזייה והסוודר שלה; לוריין טורנו חלפה על פני ללא חזייה עם צווארון גולף נצמד בדרכה לכיתה וזכיתי לראות את הציצים שלה קופצים ומתנדנדים לכמה שניות יקרות; יום אחד לבשה קארן סילס חולצה שקופה לבנה ללא חזייה מתחת. היא עשויה באותה מידה להיות חשופת חזה כי כל בחור בבית הספר התיכון לורד פארק יכול היה לראות איך החזה שלה מעוצב (מזדקרים ומלאים, עם קפיצת סקי קלה) וכמה גדולות הפטמות שלה (דולרים כסופים מושלמים). היא נכנסה בנונשלנטיות לתוך האסיפה שהיתה לנו באותו בוקר כשהשדיים שלה כל כך גלויים שהתקשה בשלוש שניות. היא לא הייתה בחורה טיפשה אז אני מניח שהיא הייתה חייבת לדעת שהיא מציגה את הטיפים הצעירים שלה לכולנו החבר'ה המחורבנים. אבל למה לא? באמת היו לה שדיים יפים.

זה היה הסכום הכולל של החוויה המינית שלי עד כה!

זה היה שנות השבעים שאפילו זונות חיכו עד לגיל ההתבגרות המאוחרים שלהן לפני שנתנו את זה לחברים שלהן. למרות זאת, איחרתי נורא לקבל את הזיון הראשון שלי מתחת לחגורה וחרמן לי מאוד על ההמתנה, במיוחד כשבנות חמודות כמו בארב, לוריין וקארן מתגרות בי ככה.

הפעם הראשונה שהתחלתי לחשוב על מה לעשות עם וויני הייתה במסיבה שכונתית שבה כל המבוגרים היו בחוץ ושתינו את זה בזמן שוויני ואני היינו תקועים במאורה לבד ערבבנו משקאות. כשכולם סוף סוף התמלאו, הזמנות המשקה האטו וויני ואני התחלנו לדבר, לדגום משקאות ולדבר. לאחר זמן מה התחלתי לשים לב שלוויני יש כמה תכונות אטרקטיביות. איפשהו לאורך הקו היא התקדמה מרזה לחיננית. כמעט לא היה לה חזה אבל ישבנה הצעיר היה ממש חמוד, יציב ועגול. זה כל מה שיכולתי לעשות כדי לא לתפוס אותו בזמן שוויני רכנה מעל הבר בניסיון להבין איזה משקה אחר נוכל לנסות. התחלתי לחשוב כמה קל יהיה למשוך את החצאיות שלה, להצמיד אותה עם הפנים כלפי מטה על הבר, לנעוץ אותו פנימה ופשוט להמשיך לזיין עד שהזרע שלי ימלא את החבטות שלה.

בדיוק אז נכנס איזה אידיוט להזמין משקה לאשתו. הוא הביט בי בחוסר שביעות רצון, כאילו הוא יודע מה אני שוקל. אני לא יודע מאיפה הוא יצא לשפוט אותי ככה, כי הוא נתן גם את הצד האחורי של ויני פעם אחת.

ואז הוא עזב ואני חזרתי לבחון את ויני. היא הייתה בערך 5'7" ובכל זאת שקלה רק כ-100 קילו. כמו שאמרתי; תחת חמוד אבל לא היה לה כמעט כלום לגבי ציצים. היא לא הייתה יפהפייה אבל לא נראתה לא נעימה והיו לה סוג של תכונות שבהן בחורה לא צריכה איפור. אי אפשר לדעת מהתמונות שלה אבל הגבות והריסים שלה בלטו שחורים כפחם על עורה הלבן ללא עזרת קוסמטיקה.

הבנתי שהיא בתולה ובסופו של דבר הייתי אמור לגלות מניסיון ראשון שהיא. הייתי די מטויח עד עכשיו וממש חרמן לי להסתכל על וויני. לא הייתי בחור שנראה רע אבל ממש ביישן והייתי בתול כמוה אז השלונג שלי התחיל להיות ממש קשה רק מהמחשבה לדפוק אותה. מאוחר יותר היא התוודתה שהיא ראתה את זה מתנפח בג'ינס שלי ונדלקה בידיעה שהיא עושה את זה.

מכיוון שוויני הייתה שיכורה כמוני התיישבנו לנוח על הספה ודיברנו על כלום. אולי פלירטטתי איתה אבל הייתי שיכור מכדי לזכור את זה. אבל אני זוכר את שאר הערב. פתאום אמרתי "אני מעז שתסגור את הדלת הזו." ויני רכנה מהספה וטרקה את דלת המאורה כל כך חזק שבטח שמעו אותה בחוץ מעל רעש המסיבה. רכנתי לעברה בזמן שהיא, ללא היסוס או הפתעה, רכנה אליי. לא היה לנו מושג מה אנחנו עושים והצמידנו את השפתיים שלנו בצורה מגושמת, הנשיקה הכי גרועה שעשיתי אי פעם ומשקפי הראייה שלנו התנגשו. השלכנו אותם ברשלנות על שולחן הקפה והצמדנו את שפתינו זו לזו. היא הייתה המומה כאשר ליקקתי את פנים הפה שלה והתעקשתי שפשוט נשיקת "אפרסק". השתטנו בערך 15 דקות עד שאביה פתח לנו את הדלת.

זה היה מהיר בערך כמו שאני או וויני זזנו אי פעם. לאבא שלה היה קצת מזג והעובדה שהוא הזמין משקה בשלווה אמרה לי שהתקדמנו מהר מספיק כדי להציל את הבייקון שלנו. ובכל זאת, הייתי מודע מאוד למשקפיים שלנו סבוכים

שוכבת על שולחן הקפה כשוויני השיגה לאביה כוסית ומים. אם אבא לא היה כל כך מטויח, אולי הוא היה תוהה למה אנחנו מערבבים משקאות בלי כוסות, או כשהדלת סגורה. הוא זינק החוצה מהמאורה וויני משכה אותי מיד בחזרה לספה לעוד, עם חיוך נלהב על פניה.

נישקתי אותה בלהט, כמו שרק נער לא מיומן יכול לעשות, וזה היה גן עדן טהור: סשן הצוואר הראשון שלי.

אחרי עוד כמה הפרעות התחלתי להיות עצבני וקצת מתוסכל אז הצעתי שנצא ל"טייל". לא הבנתי שבנות מתבגרות מחרמניות כמו בנים מתבגרים, הופתעתי שהיא הסכימה כל כך מהר. יצאנו מהדלת הקדמית ויורדנו במדרכה אל בית הספר הציבורי החשוך והנטוש במרחק חצי רחוב משם. שמתי באומץ את זרועי סביב מותניה הקלות ומשכתי אותה לצדי.

"כמה רחוק אתה מתכוון לתת לי ללכת הלילה?" שאלתי בחוצפה.

"לא רחוק" היא ענתה. נערות ליווי

"אני יכול להרגיש את התחת שלך?" היד שלי כבר עברה על כל זה. הרגשתי הו כל כך טוב ואו כל כך עגול. היא נתנה לי להמשיך רק לכמה שניות לפני שהיא משכה אותו בטוב לב עם חיוך שאמר לי שהיא באמת נהנית שם.

פנינו לחצר בית הספר, ליד הגדר, שם האורות מהכיתות הריקות בקושי הגיעו. התנשקנו חזק וארוך כשהידיים שלי נדדו על כל ישבנה. הפעם היא לא התנגדה לכך שאכפף לה את הכפה.

בסופו של דבר דחפתי אותה על הדשא בחצר בית הספר שבה נהגתי לשחק כדורגל בתור ילד ושכבתי עליה. תמיד הייתי כל כך נבוך בכל פעם שהייתי מתקשה שהייתי עושה הכל כדי שלא בחורה תראה אותי ככה. אבל הייתי כל כך נדלק באותו לילה שהצמדתי בשמחה את התרנגול שלי אל הירך שלה כשיד ימין שלי החליקה על צלעותיה והתעכבה בשמחה על חזה השמאלי. קצת התאכזבתי מכך שהציצים של ויני היו קטנים כמו של מריאן. הם היו בטוחים יותר מכלום אבל תהיתי אם אי פעם ארגיש שד מלא. כפי שהתברר שבקרוב הייתי מחפשת שורה ארוכה של חברות עם סטים די בשפע של תיקי כיף, אבל זה יהיה בזמנים עתידיים. נערות ליווי

הלשון שלי ננעצה לתוך פיה המלא ברוק והיא נפתחה לרווחה כדי לקבל את זה. היד שלי חגה בעדינות על הציצי שלה, מנסה להרגיש את הפטמה שלה דרך החזייה שלה אבל לא הצלחתי למצוא אותה.

לבסוף חשבתי "מה לעזאזל" והתחלתי לפתוח את כפתור החלק הקדמי של שמלת הקיץ שלה כדי שאוכל ליהנות בחופשיות מהפטמות שעדיין לא נראו על ידי ילד. הייתה לה את החזייה הזו שנראית "ילדה קטנה" שנראתה ממש מטופשת על בחורה שהרגישה קמה באמצע הלילה אז דחפתי אותה למעלה והבטתי בפטמותיה החשופות.

"הם איניז" מלמלתי. היא צחקה כשהבטתי בהם בהנאה.

הידיים שלי אחזו בחמדנות כל שד חשוף ולחצה, מנסה לחטוף את הפטמות שלה חזק מספיק כדי להפוך אותן לתחתונים. "זה מרגיש כל כך טוב" היא לחשה, כמעט לעצמה. יכולתי להרגיש את הלב שלה פועם מתחת לצצי השמאלי שלה.

התבוננתי, מוקסם, איך השטחים שלה התחילו להתכווץ אט אט והמשטחים שלהם מתקמטים. הפטמות שלה צצו לפתע לגבעולים זקופים עבים. התכופפתי ולקחתי את הימנית שלה לתוך הפה שלי תוך כדי משיכה של השמאלית עם האגודל והאצבע. בעודי מצצתי ברעב הרגשתי את וויני מערסלת את ראשי בעדינות בידיה. בטח מצצתי חצי שעה.

בסופו של דבר התחלנו לדאוג מה ההורים שלנו עלולים לומר אם נעדר הרבה יותר זמן. משכתי בצער את החזייה של ויני לאחור מעל הציצים שלה, כפתרתי את שמלתה והלכתי אותה חזרה למסיבה.

אף אחד לא שם לב שאנחנו אפילו איננו. פעם אחת, מאוחר יותר באותו ערב, גררתי את וויני למוסך שלנו, סגרתי את הדלת וחשפתי את הציצים שלה לזמן קצר. רק בשביל תחושה אחרת. ויני עמדה שם בשלווה עם חזית שמלתה פתוחה ונתנה לי לשחק עם היונקים שלה לזמן מה. "הם לא עשויים מג'לו." היא אמרה לבסוף וכיסתה את החדשים שלה בחזרה.

בסופו של דבר הוריה לקחו אותה הביתה מבלי לדעת שמתחת לחזייה שלה היו המושיות כולן חבולות ורכות מהגישושים הנלהבים שלי.

לפני עלות השחר, התנדנדתי בערך ארבע פעמים כשחשבתי על הגוף של ויני.

פרק 2 – ההרפתקאות שלנו ממשיכות

ארין

ויני התקשרה אלי כעבור 4 ימים וביקשה ממני לבוא. שאלתי אותה מה ההורים שלה חושבים על זה והיא אמרה שהם בחוץ.

ניגשתי והיא נתנה לי לשפוט עוד כמה רגשות. הוצאתי את החולצה והחזייה שלה מיד והורדתי את הג'ינס שלה כדי לחשוף את הבונה שלה. הוא היה עבה ושחור ג׳וני אבל גזוז בקפידה. בדיוק אז צלצל הטלפון וויני קמה לענות לו. היא משכה את המכנסיים שלה כשהיא התרחקה ואני עדיין זוכרת כמה התחת הזה נראה נחמד לפני שהג'ינס שלה הסתיר אותו מהעין.

במשך זמן רב המשכנו להיפגש בערמומיות. כל מה שעשינו אי פעם היה צוואר ותחושה. מעולם לא מצאנו עוד הרבה במשותף. נערות ליווי

פעם הלכתי לבית שבו היא שמטה. אחרי שהילדה הקטנה הוכנסה למיטה הלכנו לשחות. משכתי אותה מקשה אחת עד למותניה ומצצתי עוד קצת ציצים. כשנכנסתי ליד המדורה קילפתי אותו מיד ונישקתי אותה בזמן שהיא שוכבת על השטיח עירומה בלי בושה בבית של מישהו אחר ונתנה לכמה

נער מתבגר מרגיש אותה למעלה.

בפעם אחרת עמדנו מחזיקים אחד את השני בתחנת אוטובוס בכביש המהיר מס' 12. שחררתי כמה כפתורים בחולצה שלה והושטתי יד פנימה כדי ללטף את החזה חסר החזייה שלה בזמן שחיכיתי לאוטובוס שלנו. כל הזמן חלפו מכוניות. אני מניח שהייתי קצת יותר מדי פתוח לגבי הסחפים שלנו, כי בחור אחד צפר בקולי קולות וצחק עלינו בזמן שעבר. ויני צחקה בלי שמץ של מבוכה, שלפה את ידי מהחולצה שלה וכפתרה. נערות ליווי

אחד הדברים האהובים עלי שפעם אהבתי שהיא תעשה כשהיא שכבה עלי במקום מבודד היה לאונן ברגל שלי. הייתי תוקע את רגלי בין רגליה כך שהירך שלי נתקעה בדגדגן שלה. ויני הייתה משפשפת את עצמה עלי בקצב עד שהיא באה. הייתי משפשף את אחוריה ומנשק אותה בעדינות בזמן שהאורגזמה שלה מרעידה את גופה הרזה.

הייתי גם נותן לה זיון בשלוש אצבעות, שבמהלכו יד ימין שלי הופכת אינטימית עם החלק הפנימי של הנרתיק שלה. פעם שכבנו בתוך כמה יערות בקצה פארק. התנשקנו בזמן שהיד שלי החליקה את החלק הקדמי של הג'ינס שלה כדי לשחק עם הדגדגן שלה ואז מחליקה לתוך הכוס הלחה שלה. שיחקתי איתה וצרפתי נישק אותה עד שהיא באה.

כשסיימנו ויני עמדה ויישרה את בגדיה תוך שהיא מעיפה מבט נינוח סביב. היא רק ראתה גבר מושך במהירות את ראשו לאחור מאחורי כמה שיחים. הוא בטח צפה בכל העניין אבל במקום להיות נבוך או כועס ויני חשב שזה מצחיק. צפינו בו מכה נסיגה נמהרת מעבר לשדה הפתוח אל אזור החניה. הבחור נראה בן שמונים. שנינו נדלקנו מהעובדה שההופעה שלנו גרמה לו ריגוש זול.

כל החודשים האלה של היכרויות סודיות היא התנגדה לפתיחות שלי כדי לזיין את גופה החובל. בפעם האחת שהעליתי את הנושא היא לא אמרה כלום. היא פשוט נתנה בי מבט מבוהל שגרם לה להיראות כבת 12 אז עזבתי את זה לזמן מה… בזמן שהתרחקתי, כלומר.

אני לא יודע למה לא חשבתי להפיל את כל הפנים או הציצים שלה. חלקית, זה לא נעשה בשנות ה-70, אני מניח. הכי קרוב שאי פעם הגעתי לזה היה לשלוף את המקל שלי ולחצו אותו על הלחי שלה. "אלוהים, זה חם!" היא התפלאה. היא הטתה את ראשה מעט כלפי מעלה, עצמה את עיניה ונתנה לי לשפשף אותו במעלה הלחי ומעל קצה אפה ואז חזרה למטה מתחת לסנטרה ובחזרה מסביב. הנחתי את ידי על החלק האחורי של ראשה ודחפתי את זקפתי בחוזקה אל עצם הלחי שלה. נערות ליווי

פרק 3 – הלילה הרשמי של הזיון הראשון

שמרנו על הרומן הסודי שלנו במשך כמה שנים. סתם להשתטות, שום דבר רציני. כל הזמן הזה וויני סירבה לבלום ותהיתי אם היא אחת מהבנות האלה שלעולם לא תזדיין עד שהיא התחתנה.

איפשהו בדרך, האנשים שלה סוף סוף הבינו שאני עושה משהו עם בתם הבתולה. הופתעתי שהם לקחו את זה כל כך טוב אבל אולי הבנתי שאני יותר טוב מכמה מהמתבגרים המטומטמים שהיא יכלה להתנשא עליהם. גם בתמימותם לא היה להם מושג על כל הדברים המלוכלכים ויני נתנה לי לעשות לה. או שאולי הם ידעו שאנחנו לא מזדיינים והיו אסירי תודה על זה לפחות. הם היו מוזרים.

בכל פעם שהתחלנו להשתטות הרשו לי ללכת קצת יותר רחוק. לאט לאט התקדמנו לקראת הערב, כשסוף סוף הייתי מעלה אותה עד כדי כך שהיא תפתח את רגליה לרווחה ותתן לאיבר המין הקשה שלי להידחק לתוך הרחצה הרטובה שלה.

אני אפילו לא זוכר מה עשינו באותו לילה. מה שזה לא היה, זה היה משהו שהיא רוצה לעשות. כל מה שאי פעם רציתי לעשות זה להוריד את הבגדים שלה ולהחזיק את העירום שלה קרוב אליי בזמן שאני מלטף את ישבנה המושלם. נערות ליווי

בכל מקרה, בסוף הערב התגלגלנו על הדשא בחזית בניין המגורים שלה. ויני החליטה ישר על הסף שזה הלילה שבו היא סוף סוף תיקח את הפועם המטפטף שלי בתוכה. היא גררה אותי מייד על פני הכביש המהיר מס' 9 למוטל צלילה בשם "Evergreen". המקום היה חשוך ללא סימן חיים.

מאוכזבים, איכשהו בסופו של דבר התנשקנו בשירותים של חדר הכביסה של בניין הדירות של הוריה. כתבה אחר כתבה הורדנו אחד מהשני את הבגדים. בזמן שהוריה ישנו ארבע-עשרה קומות מעלינו, עמדנו יחד ערומים לגמרי ומחובקים.

הזין הקשיח והגדול שלי ננעץ ישר מהגוף שלי ומונע ממני להתקרב לנקבה מאוד שגרמה לה להיות כל כך קשה. הנפתי אותו הצידה כך שילחץ על החלק החיצוני של ירכה והצמיד אותה. אחרי דקה בערך היא התרחקה ממני והסתכלה מטה על הגבריות שלי, בוחנת אותה בצורה עניינית כאילו היא מנסה להחליט אם זה יתאים.

עמדתי שם בגאווה ונתתי לה להסתכל היטב על החתיכה הגדולה והארוכה של נער מתבגר שעתידה להידחף בתוכה. מאוחר יותר, כשהתחלתי לזיין בחורות שגברים אחרים דפקו אותן לפני, אמרו לי שזה גדול אבל בשלב הזה לא וויני ולא אני ידענו את זה. פשוט אהבתי שהיא רואה כמה היא מקשה עלי.

אני מניח נערות ליווי

ויני החליטה לבסוף שהיא אוהבת את מה שראתה. "שים גומי." היא הורתה ואני שלפתי בצייתנות את הקונדום שנשאתי בשביל התפתחות כזו. אחרי שלבשתי אותו התחבקנו שוב. הפעם תקעתי באומץ את איבר המין שלי ישר קדימה. לא הייתה לי כוונה להיכנס אליה, רק רציתי לדחוף בזימה את הבשר שלי אל בשרה. במזל טהור הוא חדר לשקע הרטוב שלה והחליק פנימה לפני שבאמת הבנתי מה קורה.

התחושה הייתה גן עדן טהור. נראה היה שקירות הנרתיק שלה מתעצבים ברכות סביב הדקירה שלי ומחזיקים אותו במקומו בחוזקה. אפילו לא התחלנו לשאוב, רק עמדנו שם עם הכוס שלה חודר למחצה. חמישים אחוז מהוואנג שלי עדיין היו מחוץ לחור הזיין שלה כשהבטתי בעיניה ואז נישקתי אותה.

מסיבה מוזרה פתאום שקעתי על הרצפה ונשכבתי על הגב, מושכת את ויני מטה מעליי תוך כדי שאני שומרת את עצמי בתוכה. היא התיישבה עליי וניסתה להכניס את המקל שלי בכוח לתוך הקופסה שלה אבל זה לא הלך בקלות. משהו התנגד להתקדמות שלו.

ניסיון זה לחדירה נוספת נמשך זמן קצר מאוד. כאילו מישהו זרק מתג, ללא אזהרה, ויני עצרה והתמוטטה על החזה שלי, מתייפחת. החזקתי אותה בלי לדבר כשהיא בכתה ללא שליטה. הכתפיים הקטנות שלה רעדו בהיסטריה והרגשתי דמעות מרטיבות את כתפי כשליטפתי את עורפה וחשבתי "אלוהים, אני רוצה לזיין את הבחורה הזו עכשיו!"

הבכי הבכי הזה נמשך כחמש דקות אבל מאז שעמדתי ליהנות מהזיון הראשון שלי אי פעם זה הרגיש כמו נצח. הזין שלי לא התרכך קצת ועדיין היה תקוע באמצע הדרך לתוך החטיפה שלה בזמן שחיכיתי שוויני תסיים לצעוק כדי שנוכל להתחיל לבלוט. לבסוף לא יכולתי לסבול את הייסורים של אי דחיפה, ובין דמעות או לא, דחפתי את ירכי למעלה כדי לדחוף כמה סנטימטרים עמוק יותר לתוך השקע שלה. נערות ליווי

השינוי בוויני היה מיידי. היא מייד הפסיקה לפטפט וחזרה מיד לדבנה אותי בלי רחרוח אחד נוסף. זה היה כאילו היא מעולם לא בכתה בכלל. היא התיישבה זקופה והניעה את ירכיה באופן קצבי, מנסה להכריח את ה-100 ק"ג של העצמי הניתנים לה יותר למטה על הפיר שלי.

לא היה לה יותר מזל בשבירת קרום הבתולים שלה מאשר לי אבל לא היה אכפת לי. זה הרגיש נהדר רק שחדר למעט הכוס הראשון שהיה לי אי פעם.

באמצע כל זה התנשפה ויני "זה מרגיש כל כך טוב… אבל זה כואב!"

בערך באותו זמן שמענו איזה אידיוט נכנס והתחיל לעשות כביסה. זה בטח היה 1:30 לפנות בוקר, למען הכרחי. ויני התעצבנה מאוד בזמן שמישהו היה בצד השני של דלת השירותים הדקה והחליט לעצור.

עדיין לא חדרתי עד הסוף לחריץ שלה וכשהתלבשנו הרהרתי אם היא עדיין רשמית בתולה. יותר חשוב, הייתי?

יצאנו מהפחית בחזרה לחדר הכביסה. איזו עקרת בית במסלסלים, תוקעת בגדים במכונת כביסה, הרימה עיניים אלינו בהפתעה. ברור שהיא הבינה די מהר שקיימנו יחסי מין. היא נתנה לי פעם אחת ואז החליפה מבט יודע עם ויני. היא חייכה לוויני חיוך אחות קטן כאילו נזכרת בחוויה הראשונה שלה.

פרק 4 – וויני עושה את הזיון השני שלה נערות ליווי

פשוט התרגשתי שויני סוף סוף מזדיינת. בפעם הבאה שהיינו לבד היא הגיעה אליי וצפינו בסרט ישן בטלוויזיה "התוכנית הגדולה בעולם", עם צ'רלטון הסטון. זה היה באותה מאורה שבה התחלתי להביט בתחת שלה לראשונה.

רציתי לעשות את הבוגי האופקי מיד, אבל היא ממש התלהבה מהסרט אז הרגשתי אותה קמה בזמן שהיא צפתה בו. בכל הפסקת פרסומת היינו צווארים עד שהסרט התחיל שוב וויני הייתה חוזרת לראות את צ'אק הסטון מנהל את הביגטופ. זה התחיל להיות ממש מתסכל מינית.

לפתע, וויני תפסה את הקלקר, כיבה את הטלוויזיה בזמן שג'ימי סטיוארט היה באמצע המשפט ונתנה לי את האישור להתחיל לדפוק אותה. היא הייתה כזו; דקה אחת לגמרי לא מעוניינת לעשות משהו, ואז מיד רוצה את הזין שלי עמוק בתוכה.

התחבקנו קצת, ליטפנו זה את זה, ואז משכנו את הספה המתקפלת למיטה, זרקנו עליה סדין ושמיכה והפשיטנו זה את זה. היא נכנסה מתחת לשמיכה ברגליה פרובוקות פרובוקטיביות, מחייכת בשקט, מזמינה אותי לגופה.

החלקתי כספת, כרעתי ברך בין רגליה הפשוקות ותקעתי אותה בקוצר רוח ללא כל משחק מקדים. היא הרחיקה אותי מהכוס שלה יותר מדי אחר הצהריים כבר באותו אחר הצהריים והייתי נואשת להתחיל לקנח. כשדחפתי את הנקר שלי עד הקצה לתוך החטיפה הרטובה רק חלקית שלה, היא נתנה צרחה חדה של כאב וידעתי שוויני עכשיו, ללא ספק, לא בתולה. זה ממש הדליק אותי והתחלתי לזיין הכי מהר שיכולתי לזוז. נערות ליווי

התרחקנו לזמן מה בלי לדבר; פשוט עושים את זה בשקט תוך כדי הקשבה לחריקות המיטה ומסתכלות זה בעיני זה. (היו לה עיניים יפות.)

לפתע הרימה ויני את רגליה וחיברה את השוקיים שלה סביב החלק האחורי של ירכיי. היא השתמשה ברגליה כדי לשנות את תזמון הדחפים שלי למחזור איטי וארוך יותר. רק אחר כך הבנתי

והיא התקרבה לאורגזמה ועשתה זאת כדי לתאם את הדחפים שלי כדי לספק שיא אינטנסיבי ככל שתוכל.

רגליה הארוכות והדקות משכו אותי לתוכה בהתלהבות ובעוצמה שלא ידעתי שיש לה. התחושה של הרגליים שלה עושות את זה הייתה סיבוב אמיתי! לצערי, מעולם לא היה לי מאהב אחר שעשה לי את זה. אחרי כמה דחיפות נוספות בהנחיית ויני ראיתי את פניה מתעוותות בעיצומה של אורגזמה עוצמתית. רק באמצע הבורג השני שלה, היא שלטה לחלוטין בדחפים הארוכים שלי כך שהייתה לה שליטה מלאה על השיא שלה. דפקתי הרבה בחורות אחרות מאז, אבל מעולם לא צפיתי באף אחת מהן נהנית מהגמר שלה כמו שוויני נהנתה משלה.

העפתי את המטען שלי בקונדום כמה דחיפות אחרי שוויני הגיע.

שני פאקרים אנוכיים

למרבה הצער, וויני ואני לא היינו מאוהבים; אלא השתמשנו אחד בשני, וויני רצתה חבר עם כסף ומכונית, רציתי את הגוף שלה. למרבה האירוניה, התחלנו להתרחק זמן קצר אחרי שהתחלנו לזיין. נערות ליווי

כשוויני הגיעה לגיל 18, ואז בת 19, הבנתי שזיק הפוטנציאל שהיא הראתה מדי פעם לא הולך לפרוח. ויתרתי על ההמתנה שוויני תהפוך לנקבה אינטליגנטית בוגרת; היא נשארה אנוכית וחסרת אחריות, מתעניינת בדברים שילד בן 16 עשוי לחשוב שהם מסודרים. היא גררה אותי ל"Smokie and the Bandit, Part III" וחשבה שזה סרט נהדר.

היא הייתה בלתי אמינה, אנוכית, חסרת מחשבה, מתפנקת.

איבדתי את הכבוד כלפיה. לְגַמרֵי. אבל במקום להפיל אותה ולמצוא חברה שתעניק לי חברות וחיבה נדבקתי אליה, חסר ביטחון עצמי למצוא מאהב טוב יותר.

היו אלף בנות בעיר שהיו מזיינות אותי יותר ויותר טוב אבל נשארתי בביישנות עם ויני. יצאתי איתה רק בתקווה להשתולל מדי פעם בשק שאני מקבל.

ה'אהבה' שלי הייתה נלהבת אבל חסרה טכניקה. בהתחלה, הראיתי לה חיבה במהלך המעשה, אבל זה לא הוחזר ורגשות של פגיעה ודחייה השתנו לכעס. בסופו של דבר, דפקתי אותה בצורה מאוד אנוכית. סקס עם וויני הפך לאישור של הגבריות שלי באותה מידה שזה היה השגת הסיפוק המיני שלי. נערות ליווי

לקראת סוף הקשר שלנו היא באמת התחילה לעצבן אותי עם הפעמים הרבות שהיא לא רצתה לזיין והתחלתי להכריח אותה. יכולתי לכבד בחורה שרוצה לשמור על הדובדבן שלה, אבל ברגע שזה נעלם הבנתי שהיא צריכה לבלות עם החבר שלה כמו רגיל. הגוף שלה היה שלי!

ללא שום חיבה, הדחפים המיניים שלי הופנו לתסכול.

ההורים שלה תמיד היו בחוץ כשאספתי את ויני בדירה שלהם. רציתי לזיין אותה לפני שנלך לשום מקום, היא לא רצתה לזיין בכלל. או שהייתי גוררת אותה לחדר השינה לקפיצה או מושכת אותה למטה ממש על רצפת הסלון. אני זוכר איך הפטמות שלה היו כל כך קשות כשהיאבקתי אותה והפשטתי אותה.

בטח, וויני התנגדה להתקדמות החד-צדדית שלי ונאבקה נגדי כשהצמדתי אותה ושחררתי את הכפתורים שלה, אבל היא מעולם לא האשימה אותי שאנסתי אותה, מעולם לא סיפרה לאמה מה אני עושה. נערות ליווי

בעולמה של וויני עשית מה שהתחשק לך לעשות, לקחת את מה שרצית. לא היו סטנדרטים מוסריים של התנהגות, לא היו מחויבות לכבד רגשות של אף אחד. היא באמת מעולם לא הרגישה שמה שאני עושה צריך להביא לתוצאות, ולא יותר מאשר כשהיא לא מסרה מטלה חשובה בבית הספר, לא החזירה את 50 הדולר שהלוויתי לה או לא הגיעה לעבודה בגלידה סלון שלושה ימים ברציפות.

השתמשתי במשקל שלי כדי להוריד אותה. שילבתי את ידי על ראשה כדי להחזיק אותה בשקט וכדי להשיג דחיפה חזקה יותר בזמן שהתמקמתי לזיון. המרפקים שלי היו נחים על הרצפה ובו זמנית משתקים את זרועותיה אל צלעותיה. שילבתי את אצבעותיי באחיזה בלתי ניתנת לשבירה סביב הגולגולת שלה, כך שבשילוב עם גופי מעליה, היא לא הצליחה לצאת מתחתי כשהתרחקתי בה.

עד שסיימתי וירדתי ממנה הייתי הבעלים שלה והיא לא יכלה לעשות דבר בנידון.

היא הייתה מוותרת על הלחימה כשסוף סוף דחפו לי את הג'ינס שלה למטה והכניסו את הפין שלי, מתנדנד קדימה ואחורה בתוכה תוך שהוא מכרסם בפטמותיה המחודדות להפליא. אחרי כמה דחיפות המיצים שלה היו מתחילים לזרום והיא הייתה נרגעת ומתחילה להעריך את הוואנג הקשה שלי.

היא מעולם לא התלוננה על כך אחר כך, מעולם לא התרעמה עליי על חירויותי, אבל היא ציפתה שאוציא עליה קצת כסף כשיצאנו באותו לילה.

הייתי מבלה את הנסיעה במעלית למטה ללובי כשהוא מרגיש את הציצים שלה וטוחן את המפשעה שלי לתוך שלה.

אחרי שבזבזתי עליה קצת זמן, היינו עושים זאת שוב במושב האחורי של הדודג' שלי. כשנסעתי לאיזה נתיב חשוך כדי לחנות היא לא סירבה ולא הסכימה למין שאנחנו עומדים לקיים. הסכמה השתמעה כאשר היא התפשטה לחלוטין ונשכבה עירומה עם רגליה פתוחות. אני זוכרת את הרוע של חנייה בליל קיץ חמים, שוכבת על גופה העירום עם איבר מינו בתוכה, נדחפת בזימה.

חשבנו שזה מה לעזאזל נערות ליווי

היה, או יותר נכון, לא ידענו מה זה התעלסות. אחרי כל השנים האלה, היכן שוויני נמצאת היום ועד כמה שהיא גיבשה, אני חושד שהיא עדיין לא למדה.

החברות הבאות שלי יצטרכו ללמד אותי הרבה על אהבה אבל לוויני לא היה יותר מושג ממני על מה מדובר. היא פשוט שכבה שם בצייתנות, נתנה לי לעשות אותה, חיכתה שאסיים.

היינו ראויים אחד לשני: היא לא נתנה לי דבר מלבד סקס ואני לא החזרתי לה הרבה. שילמתי על הקונדומים. נערות ליווי

האהבה כואבת

פגעתי בוויני בצורה טיפשית לילה אחד כשהיינו דופקים בתאווה.

כרגיל היינו עירומים במושב האחורי של המכונית המחורבנת שלי כשאני עליה. כשדבשתי בתוכה בהתלהבות, הבנתי שהקרן הקלושה של פנס רחוב רחוק מאירה על וויני ומאירה את צדה השמאלי, מהפטמה ועד לירך. המראה של חלק מעורה החשוף הדגיש לי שיש לי נקבה עירומה מתחתי; שאני מזיין אותה והגילוי העלה את החשק המיני של הנעורים שלי לרמה פרועה וחסרת היגיון.

התחלתי לעשות דחיפות ארוכות ועמוקות וכשהתרוממתי האור התפשט אל בטנה ואל הירך הפנימית של רגלה השנייה. סכך הערווה הגזוז בקפידה היה משולש שחור שאליו הוטחו את איבר המין שלי. המראה של רגליה החשופות פרושות לרווחה הדליק אותי לא פחות מהאקט האמיתי של פאק.

בפעמים הראשונות שזייןתי עם ויני התקשיתי להעלות על הדעת שכל הזין שלי באמת יכול להיעלם לגמרי בתוכה. עדיין הסתקרנתי שילדה קטנה כמו ויני באמת יכולה להכניס את אחד מהדברים הענקיים שלנו לראש שלה, ונהניתי לראות את הנקר הזקוף לגמרי שלי נעלם לגמרי בתוך וויני ואז מופיע שוב כשאני נסוג לעוד דחף מטורף. נערות ליווי

ראיתי את זה חודר אליה שוב ושוב. נהניתי מהתוכנית, מופתע איך וויני יכלה לסבול הכל בקלות רבה ומתעוררת מינית מהעובדה שהזין שלי היה זה שהיא לקחה ברצון ככה.

כשהאור התנגן על הבטן שלה תהיתי פתאום האם אצליח להרגיש את הזין שלי נע בתוכה? פתאום היה לי הדחף המוזר הזה לגעת בבטן שלה; להרגיש את הזין שלי עמוק בתוכה.

המחשבה על להרגיש את הגידול שלי זז בתוכה ממש התחילה להדליק אותי אז לחצתי את היד שלי למטה בחוזקה על החלק התחתון של הבטן החמודה שלה ובמקביל נגחתי בחוזקה לתוך הקיצוץ שלה, מרגישה שהקשיחות שלי נעה בתוכה. נערות ליווי

לא הרגשתי את הזין שלי. במקום זאת, וויני פלטה יללת כאב נוראית ואני נסוגתי מיד. בלי לדעת מה קרה לא עשיתי כלום במשך כמה שניות, רק הבטתי בה למטה, מבולבל.

ויני שכבה שם ולא זזה, רגליה עדיין פרושות לרווחה. לזמן קצר חשבתי שהיא נשארת ככה כדי לתת לי לחזור לתוכה אבל עד מהרה הבנתי שהיא פשוט סובלת מכאבים והלם מכדי לזוז. היא לא הפגינה שום סימן לרצות אותי מינית. היא פשוט שכבה שם. נערות ליווי

ואז היא התחילה לבכות בשקט. מהר מאוד התייפחות שלה התגברו, הן הגיעו בהתנשפויות מרופטות בין נשימות ייסורים עמוקות.

נזכרתי איך וויני בכתה בפעם הראשונה שדפקנו, כשהיא ניסתה לשבור את קרום הבתולים שלה על ידי שיפדה על הזין שלי, והבנתי שזה שונה. היבבות הקולניות המשוננות נבעו מכאב אמיתי, לא מרגש הבתולים האבוד. לא משנה מה הפין שלי עשה, זה כאב לה מאוד והיא בכתה בחוסר נחמה כשמשכתי אותה אל זרועותיי והנחתי את ראשה על הכתף שלי. שני בני נוער עירומים התחבקו.

היא חיבקה אותי כאילו אני המושיע שלה, לא המענה שלה. דמעות רטובות זלגו על כתפיי החשופות ועל גבי. היא בכתה הרבה זמן. הרגשתי נורא.

הרגשתי נורא משתי סיבות; ראשית, פגעתי בוויני קשות והרגשתי כמו אידיוט על כך שלא ידעתי שמה שעשיתי יכאב; שנית, הייתי מודע מאוד לזקפה שלי כשהיא עמדה ישר בינינו בזמן שהחזקנו זה את זה. נערות ליווי

אתה יכול לראות את הזין שלי בחלק הגלריה שלי. כמו בתמונה ההיא, הוא עמד שם באותו לילה כמו מגדל, קשה כמו שעשיתי אותו אי פעם וידעתי למה זה כל כך קשה – זה היה כל כך קשה כי אהבתי את העובדה שהוא כל כך גדול שזה פגע בוויני.

גיליתי שהשימוש בו כדי לפגוע בוויני היה כיף לא פחות מהשימוש בו כדי להנאתה. זה נכון, לפגוע בוויני היה סיבוב; עם זין גדול מספיק כדי לפגוע בוויני היה הדלקה. לך אלי!

הייתי ממזר קטן לא בוגר שיורד מהעובדה שהזין הגדול והקשה שלי בדיוק פגע בחברה שלי אבל טוב. קול הבכי הכואבים שלה הוריד אותי ונגעלתי מעצמי בגלל התגובה שלי, נהניתי מהעובדה שגרמתי לה לבכות, אשמה שאני נהנית מזה. נערות ליווי

החזקתי את מערומיה של ויני נגדי וחיכיתי שהיא תפסיק לבכות, כל הזמן מודעת מאוד לגופה הצפוף בזרועותיי וחושבת באנוכיות על כלום מלבד כמה מהר אוכל לחזור לדפוק אותה. הדקירה שלי נשארה קשה מאוד ורציתי לחזור עליה ברגע שוויני סיימה את דמעותיה.

 

לבסוף, היא הפסיקה לבכות אבל במקום לומר "בסדר, בוא נתחיל לזיין שוב." כמו שקיוויתי בתמימות שהיא עשויה, היא לחשה כמו ילדה קטנה אבודה נערות ליווי

פיינאפל

"אתה יכול לקחת אותי הביתה עכשיו… בבקשה?"

היא יכלה לראות בבירור את איבר המין שלי עדיין זקוף לחלוטין. איך ייתכן שהיא לא ראתה את זה, מזדקפת בינינו ככה סנטימטרים מהשדיים, הידית שלי כמעט מצחצחת את הפטמה שלה? היא הייתה חייבת לדעת שאני עדיין רוצה לסיים את ההשתוללות הקטנה שלנו במושב האחורי. נערות ליווי

מאוכזב ככל שהייתי, נישקתי אותה על המצח ואמרתי בעדינות "בסדר, תתלבשי" למרות שהנקר שלי דחק בי לחזור אליה בקול גס, כמו בן זונה חסר רגישות שהייתי. פשוט לא היה לי הלב להכריח אותה לכבות.

אבל עמוק בפנים ידעתי שזה אני והטיפשות שלי שפוצצו את ההזדמנות שלי לשכב באותו לילה. החלק הרציונלי שבי הבין שוויני צריכה ללכת הביתה אבל עדיין היה קשה להפסיק ליהנות כל כך באמצע הזיון.

נסעתי כל הדרך אל מקומה כשהקשיחה שלי דחוסה בכאב בתוך הג'ינס המרוכסן שלי. חיבקתי אותה "לילה טוב" ואז הלכתי הביתה ונעצתי כמה פעמים בתסכול. נערות ליווי

 

ספר לי על מאהב שהתעלל בך… או שהתעללת בו?