בחרו עמוד

נערות ליווי בראשון לציון : יש לי סוד נורא שאני שומר מאשתי אבל זה משהו שאני חושב עליו כל הזמן עכשיו. לאחרונה טיילנו בלאס וגאס כדי לפוצץ קצת קיטור וליהנות. שנינו עבדנו מאוד קשה ורק היינו צריכים הפסקה. זו הייתה חופשה די טיפוסית לווגאס עד שהחלטנו לתפוס הופעה. מצאנו "מבוגר, קומדיה, מהפנט" שמופיע בחינם במקום סמוך והלכנו לבדוק את זה.

ההופעה הייתה קצת גסה, אבל נהנינו, צחקנו יחד עם הקהל כשהמהפנט, "מג'יק דייב", גרם למתנדבים מהקהל לעלות לבמה ולעשות דברים מגוחכים בזמן שהוא עשה בדיחות גסות. ואז זה קרה – אשתי נבחרה להיות אחת המתנדבות. ראיתי איך היא עולה לבמה, מרגישה תערובת של התרגשות ועצבנות. נערות ליווי במרכז

עוזרים מקסימים

אבל כשהמהפנט החל להפעיל את הקסם שלו, ההתרגשות שלי הפכה במהירות לאימה. אשתי הייתה להוטה להשתתף וצפיתי בה עולה לבמה יחד עם שתי נשים נוספות. לשלושתם היו שדיים גדולים ולא יכולתי שלא להרגיש קצת אי נוחות לגבי זה. כולם היו מדהימים עם חזה שופע שזדעזע וקפץ כשהם עוקבים אחר פקודות המהפנט. זה לא נעלם מעיניהם של הגברים בקהל שהריעו כשהנשים הוצגו על הבמה. האווירה בחדר נעשתה טעונה במהירות באנרגיה מינית.

הקסם דייב גרם לנשים לשבת ולנשום נשימות עמוקות. הוא ניגש אל כל אחד מהם, וגרם להם לצפות בקריסטל תלוי מתנדנד קדימה ואחורה על חוט בזמן שהוא מרגיע אותם תחת היפנוזה שלו. כשאחד מהקהל צעק קצת, דייב פנה אל הקהל בחיוך מרושע, "תסמכו עליי חברים, אתם לא רוצים לבלבל אותנו על ידי הפרעה לתהליך שלי." נערות ליווי במרכז

כשהיה מרוצה שהנשים על הבמה היו בשליטתו, הוא התחיל למקד את תשומת לבו בחזרה לקהל. ככל שההצגה נמשכה, המהפנט גרם לנשים לעשות כל מיני דברים מטופשים בשביל הבידור של הקהל תוך כדי בדיחות מיניות וולגריות על חשבונן.

לאישה הראשונה קראו לינדה. היא נראתה בסוף שנות החמישים לחייה, עם עור מנומר ומקומט משנים של צחוק ושמש. שיערה הלבן הבוהק היה קצר מספיק כדי לאפשר לשומן על פניה להופיע, מה שגרם לה להיראות סבתא למרות השפתון הוורוד של צמר גפן מתוק שלבשה. לינדה לבשה חולצת טריקו שמפרסמת את הארד רוק קפה בפנמה סיטי ביץ', פלורידה, מעל ג'ינס כחולים נמתחים שהיו יכולים להיות אופנתיים למישהי שגילה חצי גילה. היא נאלצה לצקצק כמו תרנגולת, ישבנה הבשרני והציצים הארוכים והצנועים רועדים כשהיא נופפה בכנפיה והרעידה את זנבה בטראנס.

ואז הנשים הבאות הייתה קתי, היא הייתה ילדה שמנמנה עם שיער אדום מתולתל. הייתה לה קצת בטן, אבל זה בקושי היה מורגש כשהמחשוף האינסופי מהחולצה שלה משך את עיניך. היא נאלצה לנבוח כמו כלב ולרדת על ארבע. הציצים הענקיים והמתלוננים שלה תלויים מטה לכיוון הרצפה בזמן שמג'יק דייב גרם לה לזחול. הקהל עצר את נשימתו, מקווה שהשדיים שלה יקפצו מהחלק העליון שלה.

"כמה מכם ישמחו לקבל כלבלב כזה בבית?" דייב התבדח עם הקהל כשהוא טפח על ראשה של האישה. "אני בטוח שכלבלב אוהב עצם… או שתיים."

לאחר מכן הוא עשה את דרכו אל אשתי. הוא הכריח אותה לעשות דברים שהם לא רק מביכים אלא מיניים באופיים. הוא הושיט לה מלפפון ואמר לה לנשק אותו ואז למצוץ אותו. כשאשתי דימתה כריתה של המלפפון, פנתה מג'יק דייב לקהל, "נראה שהאחד הזה עשה הרבה תרגול. התחלת בחטיבת הביניים כשהסוודרים הגדולים האלה התחילו להיכנס? חחח, אני בטוח שכן. חבר'ה, זכור זאת כשאני מבקש מתנדבים גברים מאוחר יותר."

הקהל צחק אבל יכולתי להרגיש את המתח מתחיל להיבנות בי כשהסתכלתי על אשתי, בידיעה שאין שום דבר שאני יכול לעשות כדי לעצור את זה. שאר הגברים בקהל צחקו מהבדיחות של המהפנט והטילו אותו, אבל כל מה שיכולתי להרגיש היה כעס עמוק שצמח בתוכי. נערות ליווי במרכז

שינוי של ארון בגדים

לאחר מכן, המהפנט אמר לנשים לעמוד בתור בטראנס עמוק. מוזיקת סטריפ הקנטה התחילה להתנגן ומיד הקהל הלהוט יילל את הסכמתו.

"בסדר, גבירותיי, הקשיבו לקול הקול שלי ומסרו את רצונכם לפקודתי. תסירו לאט לאט את הבגדים שלכם, שתישארו עומדות רק בחזייה ובתחתונים. תרגישו נוחים ורגועים יותר ממה שאי פעם הרגשתם. החיים שלך."

גבר קם מהקהל והסתער לעבר הבמה, "זהו, נגמר הכיף, אשתי ואני יצאנו מכאן". הוא צעק על מג'יק דייב, כשצעד על הבמה.

"דייב הקסם צעד לפניו, הניח במהירות יד על מצחו ואמר משהו לאיש מהר מאוד. ככל שדייב דיבר כך הפכה היציבה של הבחור רגועה יותר, עד שלבסוף הוא משך בכתפיו וחזר בשלווה למושבו.

"זה בסדר אנשים, אני חושב שהוא בסדר עם ההצגה שמתרחשת, הוא לא רוצה למנוע מכם את כל הדברים המפוארים שלפנינו." נערות ליווי במרכז

הקסם דייב החזיר את האינטרט שלו

הצגה למשתתפות על הבמה. הוא חזר על הוראותיו בפניהם. הקהל היה שקט לגמרי עכשיו בציפייה כשהנשים, כולל אשתי המסכנה, פשטו אט אט את בגדיהן עד שעמדו על הבמה, במבטים ריקים, רק בתחתונים.

הקסם דייב עבר מאישה לאישה, לוחש משהו לאוזניים שלהם רק תוך שהוא מסתכל עליהם למעלה ולמטה. לאחר מכן הוא פנה לקהל, "עכשיו חברים, החזיות ותחתוני הכותנה האלה נראים די טוב, אבל אני חושב שאנחנו יכולים לעשות יותר טוב." הוא פנה אל הנשים ובנימתו הממוקדת הורה להן, "גברות, בחלק האחורי של הבמה הזו אתן תיכנסו בדלת הסגולה, כל אחת מכם תתלבש מהקולבים שם. , שים אותו וחזור למצבך הנוכחי. אתה תעקוב אחר כל מילה שלי בעוד 3…2…1" הוא חבט באצבעותיו והן הסתובבו וצעדו אל הדלת הסגולה בחלק האחורי של הבמה.

היה צחוק עצבני בקהל ומג'יק דייב הסתכל על פרק ידו כאילו בודק את השעה. "זה באמת לוקח לנשים נצח להתכונן", התבדח מג'יק דייב. הקהל צחק.

כשהדלת נפתחה והנשים יצאו חזרה לבמה הלב שלי צנח כשראיתי את התלבושות שלהן. כל אחד מהם לבש את הביקיני הקטנטנים ביותר, בעיקר רק חוטים ומשולשי בד קטנים שבקושי כיסו את החזה הענק שלהם. הקהל התפרץ.

אשתי עמדה שם, חסרת רגשות, מיקרוקיני צהוב נאבקת להכיל את שדיה המאסיביים והכבדים. צורתו של כל אחד משדיה חשופה לחלוטין, כשרק פטמותיה נותרו לדמיונו של הקהל הרעב. המחשוף, מתחת לציצי וציצי הצד שלה נחשפו לחלוטין בתלבושת הקטנטנה שלה. קווי המתאר של פטמותיה גלויים מבעד לבד. היא הייתה בתצוגה מלאה. התחתונים הקטנטנים נמשכו גבוה על ירכיה הגדולות והרחבות והבד נמשך אל שפתי הכוס המגולח שלה. היא נראתה כמו חשפנית זולה.

הקהל הריע וצעק. השולחן של הבחורים המבוגרים שלידי סטר לי על הגב ודחף את כתפי, "תראה את הציצים השמנים של אשתך. איש טוב, איש טוב!" נערות ליווי במרכז

שמעתי גבר אחר צועק, "עכשיו תגרום לזונות לקפוץ למעלה ולמטה".

חבר אחר בקהל הגיב, "תזדיין עם זה, תגרום להם למצוץ לנו את הזין".

הסתכלתי על הנשים האחרות. הפטמות של לינדה המסכנה היו כל כך גדולות שהמיקרוקיני לא כיסה את השטח שלה. העיגולים החומים הכהים שלהם מציצים מתחת לחולצת הביקיני הקטנטן שלה. גופה המבוגר היה רפוי ומכוסה גומות צלוליט שהתפתל כשצעדה. חולצת הביקיני שלה מתקשה להחזיק את שדיה הכבדים והצנועים. הבטן החיוורת ותלולית הכוס השמנמנה של קתי קפצה בכל צעד. כמעט כמו הציצים האדירים שלה שהתנדנדו בקצב כשהיא נכנסה למקום.

הקסם דייב צעד בין כל אישה, מצחצח את ידו על כל אחד מהתחתונים שלהם ורוכן קרוב ללחוש להם משהו באוזניים לפני שהוא עובר לחלק הבא. לאחר מכן הוא פנה בחזרה לקהל ואמר, "בואו נעניק לגברות היפות האלה מחיאות כפיים". הקהל מחא כפיים והריע להם בזמן שלינדה פשוט עמדה שם חסרת רגשות, כמעט נראתה כאילו היא לא רושמת את המתרחש סביבה.

מופע הרצועות של מג'יק דייב

אז ביקש מג'יק דייב מתנדב זכר מהקהל, הקהל נעשה רועש מאוד כשכל גבר שם נופף בידיו וצעק שייבחרו. המהפנט בחר שלושה גברים והם צעדו לבמה כדי לשבת בשלושה כיסאות שהוצבו במרכז הבמה.

"ברוכים הבאים למועדון ההיפנוזה והחשפנות של מג'יק דייב, האם תדאג בעדינות ללפ דאנס?" נערות ליווי במרכז

הגברים הנהנו בהתלהבות.

"תודה לכם, זה יהיה עשרה דולר," אמר להם מג'יק דייב וכל אחד מהגברים הושיט לו שטר פריך. "הם אולי מכוערים, אבל לפחות יש להם כמה צופות גדולות עליהם, נכון? מה אתה מצפה עבור $10? הזונות הכי זולות בווגאס," אמר מג'יק דייב והשתחווה.

המהפנט אמר לגברים לשים את ידיהם על ראשם ולהשאיר אותם שם בזמן שהרקדנים שלו עשו את עבודתם. לאחר מכן הוא ציווה על הנשים כמעט עירומות לתת לגברים על הבמה ריקוד לאק לזכור.

"הגברות האלה הן חשפניות מאומנות מאוד. עד סוף ההופעה הן יעשו כל מה שתגיד להן, הן יעשו את זה בפקודה ובחיוך". נערות ליווי במרכז

"גבירותי, הקשיבו לקול שלי, הרצון שלי הוא רצונכם. כשאני מצמיד את אצבעותי, אתם תסתובבו, תדחפו את התחת שלכן החוצה לעבר הקהל הזה של ג'נטלמנים נכבדים ותנערו את מה שאמא שלכם נתנה לכם."

עם הצמדת אצבעותיו, אשתי הסתובבה, התכופפה קלות קדימה והחלה לנער את ישבנה הגדולים, החיוורים והרועשים לעבר קהל של זרים רעבים. היא ניענעה את ישבנה הבשרני מצד לצד, הקפיצה את ירכיה מעלה ומטה בטוורקינג, והבזק מהחוטיני הצהוב שלה הראה סדק בישבנה כשהיא מנענעת את ישבנה עבור כולם. הנשים האחרות על הבמה עשו את אותו הדבר אבל עיניי ננעלו על אשתי המסכנה.

התלבטתי בין הרצון להגן עליה לבין הרצון לצפות. רציתי לכעוס ולהגעיל ממה שהיא עושה, אבל כשהסתכלתי על ישבנה המטלטל, בשדיים המקפצים ושפתי הכוס שלה חשופות דרך החוטיני שלה, הרגשתי א.

מעייף במכנסיים שלי.

צפיתי איך המהפנט גרם לאשתי לעבור לקדמת הבמה, להעביר את ידיה למעלה ולמטה את ישבנה הגדול, למשוך את החוטיני הצידה כדי להאיר את הכוס שלה אל הקהל, ולגרום לה לנער את ישבנה למען הגברים. בשורה הקדמית. ישבתי שם מבועת כשהמהפנט שם את ידו על ישבנה של אשתי והוביל אותה קדימה ואחורה על פני השורה הראשונה של חברי הקהל. כשאחד הגברים הושיט את ידו והניח את ידו על ישבנה של אשתי, הרגשתי גל של כעס אבל הייתי חסר אונים לעשות משהו בנידון. מג'יק דייב תפס חופנים מלחיי ישבנה הגדולות וניער אותן מעלה ומטה עבור הקהל. הוא דחף על גבה כדי לכופף אותה עוד יותר ואז הרים את ידו כאילו כדי לחטוף את ישבנה. הקהל צעק וכך הוא הניף והכה את השלל הגדול של אשתי לעיני כולם. הוא נתן לה כמה מכות קשות ויכולתי לראות את טביעות היד שלו על לחיי ישבנה החיוורות. נערות ליווי במרכז

הקסם דייב אותם העביר את תשומת לבו לבחורה הבאה, השתמש בגופה כדי להכניס את הקהל לטירוף. שאר הבנות על הבמה זכו ליחס דומה לאשתי, כשמג'יק דייב הנחה אותן לתפקידים שהראו את הנכסים שלהן וגרם להן לרקוד ולטוורק לשמחת הקהל. ככל שההצגה נמשכה, מצאתי את עצמי מגורה ממה שראיתי וגם נגעלת ממה שהנשים האלה הצטמצמו – אובייקטים בלבד לבידור. הנשים הפכו לזומבים, נטולי כל הבעה. הגברים בקהל מקטרים, חושקים באשתי ובשאר הנשים על הבמה. הוא העביר את ידיו על שלל השמן של קתי, לוחץ כל לחיים לפני שחבט בהן בחוזקה בכף ידו הפתוחה, ועורר צרחות של עונג מהגברים הנוכחים.

נראה כי מג'יק דייב התענג במיוחד על השפלה של לינדה, שבעלה ניסה לעצור את ההופעה קודם לכן. הוא משך את החוטיני שלה גבוה במעלה ישבנה והכוס והכה אותה בחוזקה בשתי ידיו.

לאחר מכן הוא קירב אותה והעביר את ידיו על כל גופה, לוחץ ומלטף אותה כאילו היא לא יותר מכלי משחק. הוא פלט צחוק עמוק כשהמשיך בהסתערותו על גופתה של לינדה מול הקהל, שהריע באישור. לינדה המשיכה להיות מושפלת על הבמה כאשר מג'יק דייב השתמש בה לבידור שלו. הוא כופף אותה, תקע את אצבעותיו אל החלק הקדמי של תחתון הביקיני שלה ושפשף אותן קדימה ואחורה ואז גרם לה לרקוד עבור הקהל המריע.

לאחר מכן הוא חבט שוב באצבעותיו והנשים חזרו למקומן המקורי, פנים ריקות מביטים קדימה, מחכות להוראותיו. נערות ליווי במרכז

ריקודי הברכיים

"עכשיו גבירותיי, כשאני חוטף את אצבעותיי, תתגבר עלייך תשוקה עמוקה, תכירי את עצמך, תדעי שאת חשפנית מיומנת, תאוותנית ומושחתת שעובדת כאן בווגאס. תשתמשי בתשוקה ובגוף שלך כדי לתת הג'נטלמנים הסבלניים האלה, ריקוד הלפ-דאנס הטוב ביותר ברצועה של לאס וגאס. שלושת הדברים הכי חשובים שאתה יודע בתור חשפניות זה תמיד לרצות את הלקוח, לעולם לא להכחיש גבר, וכמה שיותר זונה יותר טוב."

מג'יק דייב חבט באצבעותיו, מוזיקת רוק התחילה להתנגן, והנשים מיד קפצו לפעולה. כל שלוש הנשים התקרבו אל אחד הגברים שישב על הבמה בכיסאותיהם והתחילו בריקודי הברכיים שלהם. היה גוש בגרון… והמכנסיים שלי כשהסתכלתי על אשתי נותנת לאדם זר לחלוטין ריקוד לאק, כשהיא לובשת כמעט כלום. ישבתי שם, מבועת ומושפל. אשתי הצטמצמה ללא יותר מאובייקט מיני לשעשוע של זרים. ועדיין, ככל שניסיתי לדחוף את התמונה ממוחי, לא יכולתי שלא להרגיש מגורה ממנה.

הגברים עדיין היו עם ידיהם על הראש כפי שהורה מג'יק דייב קודם לכן. לחיי התחת של אשתי קפצו קלות בכל צעד כשהיא שוטטה לעבר הבחור שישב מאחוריה. כמו טבע שני, אשתי עמדה על ברכיו. הוא היה בחור קירח מבוגר, הוא היה סמוק באדום, מחייך מאוזן לאוזן.

אשתי, האדם הביישן והביישן שפעם הכרתי נעלמה. במקומה, האישה החדשה והבטוחה הזו שידעה לעשות כל זין בחדר קשה. היא העבירה את ידיה למעלה ולמטה על חזהו כשהיא מניפה את ירכיה בתנועה סיבובית עליו. היא רכנה קדימה והוא טמן את פניו בין הציצים הענקיים שלה, ושיט את אשתי בסירת מנוע. כל מה שיכולתי לעשות זה לצפות בשילוב של השפלה וגירוי כשאשתי נתנה לזר הזה ריקוד לאק זימה להפליא ממש מולי ולפני כל הקהל הזה. נערות ליווי במרכז

הסתכלתי ביראת כבוד כשהיא טחנה את השלל הגדול שלה לתוכו, מנענעת אותו מעט מצד לצד. הלחיים העליון של ישבנה התנפחו כשהיא לוחצת את מפשעתה אל ברכיו, משתמשת בו כדי לשפשף אותו למעלה ולמטה. דמיינתי כמה קשה הזין שלו בטח וכמה חם ורטוב הכוס שלה בטח הרגיש לו. המוזיקה עברה לקצב איטי יותר ואשתי התחילה לטחון במעגלים על ברכיו של האיש. הייתי מגורה ללא שליטה למראה אשתי רוקדת לאדם זר כזה, אבל גם הרגשתי מבוכה באותו הזמן.

גבירותיי, אתם חשפניות מדהימות, ללא ספק הכי טובות בעיר, למה שלא תסתובבו ותשימו את הגב אל האדונים שלכם, באמת תתנו

להם את התחת שלך. תן לקהל לראות את הציצים הגדולים האלה קופצים בזמן שאתה עובד על הברכיים של הסוטים האלה."

אשתי החליקה מחיקו של הגבר, הסתובבה כדי לדחוף את ישבנה לעבר פניו, ואז השפילה את עצמה בפיתוי בחזרה אל ברכיו. האוהל במכנסיו גלוי וגולש לתוך ישבנה נסדק כשהיא הורידה את עצמה. לאחר מכן היא החלה להטות את לחייה על ברכיו בעודה בוהה מטה בזרימה בחיוך. הרמה והורדה לסירוגין של כל לחי תחת בשרנית כשהזין שלו נלחץ ביניהם.

מג'יק דייב פנה אל הגבר שאשתי חיככה את ישבנה בחיקו, "למה שלא תוריד את הידיים מהראש שלך ותסחט את התחת של הזונה הזאת, תיבש את הזונה הזאת."

לא היה צריך להגיד לו פעמיים. היא הקפיצה את ישבנה הגדול למעלה ולמטה על ברכיו, בזמן שהוא תפס את לחייה ופרח אותן כדי שיוכל לראות את החוטיני הקטנטן מכסה את הכוס והתחת שלה. הוא תפס את ירכיה והכה את ישבנה בזמן שהוא דחף את הזין הקשה שלו כלפי מעלה לעבר מפשעתה. הוא הלם את ירכיו כלפי מעלה לעברה בזמן שהקסם דייב נע למרכז הבמה. כשישבתי שם בקהל, חשתי עצבנות וזרקנית, לא יכולתי שלא לחוש צביטה של עוררות. המראה של גופתה של אשתי שהוצגה לעיני כל היה משפיל וארוטי בעת ובעונה אחת.

המסך נערות ליווי במרכז

אבל מה שקרה אחר כך היה משהו שלא יכולתי לחזות. כמערכה האחרונה של התוכנית, המהפנט הוציא מסך שגובהו היה כ-5 מטרים ורוחבו 10 מטרים. הקסם דייב ביקש מהנשים להפסיק את ריקודי הברכיים שלהן ולעמוד מאחורי המסך במקומות ספציפיים. החבר'ה שקיבלו את הריקודים במבוכה זזו מהבמה או כשהם מנהלים את הזקפות שלהם או את הרטיבות במכנסיים.

הקסם דייב פנה לשלוש הנשים על הבמה, עכשיו מאחורי המסך מהצוואר ומטה.

"עכשיו גבירותיי, אני רוצה שתעצמו את עיניכם ותנשמי עמוק. תנו למילים המהפנטות של קולי לשטוף אתכם. דמיינו את השמש זורחת על גופכם, מחממת אתכם מכף רגל ועד ראש. הרגישו את הרוח העדינה נושבת דרכה. השיער שלך ולרוחב העור שלך. הקשב לציפורים שרות מרחוק ותרגיש תחושה עמוקה של שלווה בתוכך."

הוא המשיך "עכשיו אני רוצה שתדמיין שכל המעכבות שלך נמסו. אתה יכול לעשות מה שאתה רוצה בלי פחד או שיפוט. עכשיו אני רוצה שתושיט יד ותסיר את חולצות הביקיני שאתה לובש ותחזיק אותן מעל שלך ראש כך שהם נראים רק מעל החלק העליון של המסך. הקהל יצפה. אתה תמצא הנאה במבטם מכיוון שהם יכולים רק לדמיין מה מסתתר מתחת."

הנשים עשו במהירות כמצוות והניעו את זרועותיהן מעל לראשיהן, כשהן מחזיקות את הביקיני שלהן במקום בזמן שהקסם דייב סופר לאחור משלוש.

"שלוש שתיים אחת…"

באותו רגע נדמה היה שהזמן עמד מלכת לכמה שניות לפני שהקהל פרץ בתרועות ובמחיאות כפיים. הנשים עמדו שם כשהחלק העליון שלהן מוצמד מעל ראשיהן, כל אחת עם הבעה אחרת על פניה – אקסטזה צרופה, עוררות עזה או התרוממות רוח. אבל לכולם היה דבר אחד במשותף – הם היו תחת כישוף של דייב הקסם ונכבשו לחלוטין במילים המהפנטות שלו. נערות ליווי במרכז

אבל מג'יק דייב עדיין לא סיים. היו לו עוד טריקים בשרוול. הוא הושיט את ידו אל המסך, משך תפס ופתח דלת צירים שהתנדנדה מטה כדי לחשוף את הציצים הגדולים של לינדה, משתלשלים חשופים לפניה. הוא הושיט את ידו דרך הצוהר הפתוח ותפס אותם בשתי ידיו ומשך את צידיה הכבדים והצנועים של לינדה מבעד לדלת, כדי לנוח על דלת הצוהר הפתוחה כמו מדף לפניה. הציצים הענקיים והרכים שלה נחו בצורה מגונה על המדף מול המסך, שאר גופה מוסתר מאחוריו.

"עכשיו זה מראה די טוב שלך לינדה, אבל אני חושב שאפשר לשפר את זה."

לאחר מכן, מג'יק דייב לחץ על מתג בצד קיר המסך של התמיכה והרחבה יצאה מלמעלה, וחסמה את פניה של לינדה מעיני הקהל. רק הציצים שלה נראים דרך החור בקיר שלפניה.

לאחר מכן פנה מג'יק דייב אל הקהל ואמר "אני רוצה שכמה מכם נשמות אמיצות יעלו לבמה ותנסו על הציצים של לינדה. אל תתביישו, אל תפחדו. מגששים, סטירות, מוצצים, ללקק …הכל מותר כאן! יאללה עכשיו, מי רוצה להיות ראשון?"

מג'יק דייב הזמין כמה מחברי הקהל להצטרף אליו לבמה. הוא הורה להם לשחק עם הציצים של לינדה דרך החור בקיר. הקהל השתולל כשהם התקרבו בשקיקה אל הציצים של לינדה בהתלהבות. הקסם דייב כיוון אותם לעבר הציצים התלויים על הקיר של לינדה, ואחד אחד הם התחלפו להתקרב ולראות את התלוליות הבשרניות שלה.

הגברים התחילו בביישנות אבל עד מהרה כולם גיששו, סטר, מוצצים וליקקו בנטישה פרועה. הקהל התנשף ביראת כבוד כשהם צופים בהם חוקרים את גופה בידיהם, בפיהם ובלשונם. הם חיפשו בתורות את הציצים של לינדה בזמן שהקסם דייב הסתכל בשמחה. כולם היו מרותקים למראה שלפניהם – אישה חשופה לחלוטין ופגיעה על הבמה כשזרים חשו אותה ועינו אותה ללא בושה או שופטים נערות ליווי במרכז

nt.

אחרי מה שהרגיש כמו נצח, מג'יק דייב הוביל את המתנדבים מהקהל חזרה למקומותיהם והתקדם לעבר קאתי.

"עכשיו תורך קתי. אני רוצה שתסתובב ותתכופף, תצמיד את התחת שלך לקיר המשענת. זה נכון, בדיוק ככה."

קתי נענתה ומג'יק דייב פתחה דלת מלכודת בקיר שחשפה את ישבנה הרחב והשמן. הוא משך אותו דרך החור בחלק העליון של החוטיני שלה. לאחר מכן סימן מג'יק דייב לשני גברים בקהל שיבואו להצטרף אליו לבמה. הגברים התחייבו בשקיקה והתקרבו אל ישבנה החשוף של קתי בהתלהבות. הם המשיכו למשוך את החוטיני שלה והחלו לשפשף את ידיהם על כל לחיי ישבנה הענקיות. ואז הם התחילו לעסות את הכוס והתחת שלה כשהמג'יק דייב הסתכל בחיוך מרוצה. הקהל פרץ בתרועות. זה היה מראה אירוטי שכבש את כל הנוכחים – אישה חשופה לחלוטין ופגיעה על הבמה. הגברים המשיכו בחקירה החושית שלהם עד שהמג'יק דייב סוף סוף החליט שהגיע הזמן שלהם לעזוב את הבמה.

הבא הקסם דייב הלך לאשתי. הלב שלי היה בגרוני.

"ועכשיו גבירותיי וחיידקים, אני מבצע את הגמר הגדול שלי." הוא הושיט יד למתג וקיר האביזר הוריד מטר בערך. דייב הקסם צעד להתחיל את קיר האביזרים כדי לעמוד לצד אשתי, ששמרה על שתיקה, בוהה קדימה ללא רגש.

"זה בשביל חברך הוותיק מג'יק דייב. אני רוצה שתרד על הברכיים," הוא ציווה על אשתי. הקהל מיילל וצועק לנוכח הסיכוי לבאות.

אשתי נענתה וכרעה לפניו, כשחלקו העליון של ראשה נראה מאחורי המסך השחור. נערות ליווי במרכז

הקסם דייב אז רכן ואמר בקול נמוך "עכשיו תראה לי איזה מוצץ זין טוב אתה." המהפנט חיקה בצורה דרמטית לפתוח את רוכסן מכנסיו ולהוציא את הזין שלו, והעמיד פנים ששתי ידיו נדרשות לשלוף אותו. אז דייב הקסם נאנק בצורה דרמטית בהנאה כשהוא אחז בחלק האחורי של ראשה ודחף אותו לכיוון מפשעתו, דוחף את ירכיו לעבר פניה. המוח שלי היה סופת טורנדו מכיוון שלא ידעתי אם זה תיאטרון או שזה הרגע שבו הוא צלל את הזין שלו בפה של אשתי. הוא דימה שהוא מזיין את פניה בגסות, שתי ידיו בשערה, ירכיו מתכווצות קדימה כשהוא שואב את ראשה.

הקהל הריע באישור כשהתבונן במחזה הזה מתגלה לפניהם. מצאתי את הזין שלי נוקשה לחלוטין כשהרשיתי לעצמי לדמיין שדופקים לה פנים, חיה על הבמה, תחת שליטה של הזר הזה.

לבסוף, מג'יק דייב דחף את ראשו לאחור, גנח בקול כשכמות מצוירת של זרע לבן סמיך התיזה לכל עבר. זה בטח היה סוג של מיכל בלחץ שמרסס את הג'יז המזויף הזה מצינור. זה היה על כל הקיר, על הרצפה, השיער של אשתי היה טבול לגמרי בשטף. הוקל לי לדעת שהכל היה חלק מהמעשה ומדומה לחלוטין כדי להוציא עלייה מהקהל.

ההקלה שלי הייתה קצרת מועד כשהוא גלגל את המסך מהבמה כדי לחשוף את אשתי, על ברכיה, הציצים הענקיים שלה תלויים עד מותניה, בביקיני מיקרו קטנטן צבוע לחלוטין בגוון לבן עבה. הקהל שרק וצעק לנוכח המראה.

"גבירותי, תודה רבה שהייתם עוזרים כל כך מדהימים הלילה. אני רוצה שתקשיבו לפקודות האחרונות שלי. אני רוצה שתיכנסו בחזרה לדלת הסגולה הזו בחלק האחורי של הבמה, תנקו את עצמכם, תתלבשו ותחכו אחורי במה בשבילי. והו, גבירותיי, עוד פקודה אחת, על היותם ספורט מדהים שכזה אם יש לכם בעל או חבר כאן, אני רוצה שתתנו להם את המציצות הטובות ביותר בחייהם הלילה. אני רוצה שתנקזו להם את הביצים. כמו מוצץ מושחתים מהחלל החיצון. אני רוצה שתיתן להם לטמון את הזין שלהם בגרונך הלוחץ עד לפריצתם." נערות ליווי במרכז

הקהל מחא כפיים ושרק כשהנשים יצאו מהדלת בחלק האחורי של הבמה.

"בסדר, זו ההופעה של הערב. זכור שאנו מציעים את ההופעה הזו בחינם כדי לרמות פראיירים, ויותר מכך את נשותיהם, לכיף שלנו, אז הקפד לתת טיפ נדיב בדרכך החוצה או שההופעה תפסיק. תודה לך כמו תמיד, תהיה בטוח , תהיה טוב, לילה טוב."

ועם זה קסם דייב ירד מהבמה.

אחרי המופע

חיכיתי באולם שהוביל מאחורי הקלעים כחצי שעה כדי לאסוף את אשתי. כשהצלחתי סוף סוף לדחוף את האבטחה המוסחת, שוטטתי באולם מאחורי הקלעים הצר ובדקתי כל חדר. חיפשתי בטירוף עד שמצאתי אותה לבסוף. נערות ליווי במרכז

סוף סוף מצאתי אותה בחדר ההלבשה של מג'יק דייב. עיניה עדיין מזוגגות מההיפנוזה. פניה היו תערובת של בלבול והנאה כשהיא פנתה אלי ואמרה בקול רובוטי "אוי, היי מותק". ידעתי שזה לא באמת היא מדברת וזה עדיין העביר צמרמורת במורד עמוד השדרה שלי.

דייב הקסם ישב על הכורסה איתה על ברכיו, עדיין בביקיני הזעיר שלה, בזמן שהוא נישק אותה בלהט וגישש את לחיי ישבנה ואת צידיה העצומים והכבדים. נראה היה שהיא מגרגרת כמו חיה כשהוא נגע בגופה. ידיו נעו על כל גופה בכזו ביטחון ובקלות שכמעט שכחתי לרגע את זה

זו הייתה אשתי. היא ישבה שם עם הבעה של עונג צרוף על פניה, כאילו זה עתה היה לה זמן חייה. היא נראתה כל כך יפה ומאושרת שכמעט שכחתי למה באתי לכאן.

ידיו שוטטו בחופשיות על לחיי ישבנה והציצים האדירים כששניהם נאנקו זה לפיו של זה. הוא לחץ והרים אותה הלב שלי דהר כשהבנתי מה בטח מתרחש בזמן שחיכיתי להם בחוץ.

רציתי לכעוס עליו שניצל את אשתי, אבל במקום זאת כל מה שהרגשתי היה סוג מוזר של הערצה מהכוח שהאיש הזה החזיק על נשים – אפילו על אשתי שלי – שגרם להן לוותר לו ברצון על גופן בלי היסוס או הסתייגות. הייתה לו הילה של ביטחון ופיקוד שמשכה אליו אנשים כמו עש ללהבה. זה נראה כמו נצח עד שלבסוף הבחינו בי עומדת בפתח ומתבוננת בהם נערות ליווי במרכז בדריכות.

אני לא בדיוק זוכר מה אמר לי הקסם דייב, אבל סגרתי את הדלת וישבתי בשקט עם הפנים לפינה לזמן מה. בהתחלה יכולתי לשמוע מה קורה.

יכולתי לשמוע את הגניחות השקטות שלה כשהן המשיכו להשמיע. בשלב מסוים שמעתי אותו לוחש, "שב על זה, קח הכל."

יכולתי להריח את הריח המוסקי של הכוס הרטוב שלה כמו קטורת כבדה בחדר. הרגשתי כאילו אני בטראנס, לא מסוגל לזוז, המחשבות שלי עכורות על ידי תשוקה וקנאה בבת אחת. ההתקפה שלו על מוחה וגופה הייתה כמעט גדולה מכדי לשאת, ואני ישבתי שם ללא תנועה כשהקשבתי לקריאותיהם ההדדיות לסיפוק. הלב שלי דהר כשחשבתי על כל המעשים המושחתים שהוא בטח עשה לה ממש אז, אבל עד מהרה נשתתק מוחי וכל מה שיכולתי לעשות זה לשבת שם בדממה, לחכות שהכל יגמר. נערות ליווי במרכז

צלילי ההתעלסות שלהם מילאו את החדר כשהם המשיכו במשך מה שנראה כמו נצח. קולו היה נמוך ומצווה, גרם לה לומר דברים משפילים על עצמה כשהוא חבט בתחת שלה וגרם לה לרכוב על הזין שלו בזמן שהוא מוצץ את הציצים הגדולים שלה.

אשתי התחילה לומר דברים כל כך משפילים, כמעט כמו מנטרה שהיא חזרה על עצמה שוב ושוב בהוראתו. דברים על איך שהיא אהבה שניצלו אותה, איך היא רצתה שהוא יזיין אותה חזק ועמוק יותר, איך היא רצתה שזה לא ייגמר לעולם. קולה של אשתי החל להשתנות תוך כדי דיברה, דבריה הפכו נואשים יותר ויותר עם כל רגע שעובר. היא חזרה על כל מה שמג'יק דייב הורה לה לומר. אחיזתו בירכיה גברה כשהוא דופק לעברה בעודו לוחש דברים מטונפים באוזנה. הלב שלי דפק בחזה שלי כשהקשבתי לה מתמסרת לחלוטין לרצונו.

אשתי נאנקה בקולה המהפנט, "נכון, תשתמש בי, תשתמש בכוס שלי. אני הבובה הזדיינת שלך ואני צריך את ההצטיינות שלך בתוכי. הזין שלך מרגיש מדהים, תזיין אותי, השתמש בכוס שלי כדי לרוקן את הביצים שלך. אני רק פה, ציצים, תחת וכוס שתוכלו ליהנות מהם איך שתרצו."

קולו של מג'יק דייב היה נמוך ואיתן כשדיבר, "אתה שלי לעשות איתה כרצוני. אתה שייך לי עכשיו. כלבה מטומטמת, יש לך מזל שרציתי לזיין אותך או שהיית במסדרון עם קתי. ולינדה נותנת לצוות להשתמש בכל החורים שלך."

בריאלה

אשתי הסכימה בלהיטות, והתחננה שימלא אותה בהצטיינות. היא רצתה שהוא ישתמש בה בתור פח האשפה האישי שלו. דייב הקסם צחק כשהמשיך להרוס אותה בזמן שהיא התחננה לעוד. הוא קרא לה זבל טיפש וזבל, והיא לקחה את הכל בהתלהבות ואמרה לו שזה בדיוק מה שהיא רוצה להיות.

החדר התחיל להרגיש כבד מאנרגיה מינית שרק התגברה בעוצמתה ככל שהמשיכו זמן רב יותר. לבסוף, אחרי מה שנראה כמו שעה של התעלסות אינטנסיבית, שמעתי את מג'יק דייב מתחיל להגיע לשיא. קולו היה נמוך אך מנצח כשהוא לחש לתוך אוזנה "כן! כן! קח הכל! קח את זה, זונה מזוינת מכוערת שכמותך. תדחף לי את הציצים הגדולים האלה בפרצוף בזמן שאני יורה עמוק בך."

כשהכל נגמר השתררה שתיקה ארוכה בחדר לפני שהתלבשה. כשיצאנו מחדר ההלבשה ידעתי שהלילה הזה יישאר איתי לנצח – הכניעה התאוותנית של אשתי לתשוקותיו הגשמיות של דייב הקסם נצרבה בזיכרוני לעד.

אשתי נראתה מבולבלת כשיצאנו לאוויר הלילה, וכל מה שרציתי לעשות זה להרחיק אותה מהמקום הזה בהקדם האפשרי. בחזרה לחדר המלון שלנו, לא יכולתי שלא להעלות את ההצגה לאשתי. היא נראתה לגמרי לא מופתעת מכל זה, כאילו כל העניין היה לא יותר מאשר בדיחה מטופשת. כשישבתי על המיטה, המום לגמרי ומותש, אשתי ירדה מיד על ברכיה.

היא לקחה אותי לפה והחלה לתת לי את המציצה המדהימה ביותר, וסיפרה כל פרט ופרט של הלילה בפרטי פרטים. נערות ליווי במרכז

"אהבת שכל הגברים האלה בוהים בי?" היא שאלה, צוללת את כל הזין שלי לתוך גרונה בעודה בוהה בי. כולם רצו לזיין אותי, הם רצו לגשש ולעבש את הציצים הגדולים שלי, ולהשתמש בחורים שלי כדי לנקז את המטענים שלהם".

היא הורידה את ראשה כדי ללקק, לבלוע ולמצוץ את הביצים שלי.

"יכולתי להרגיש את עיניהם עליי,

יכולתי לשמוע את ההערות המטונפות שלהם," היא המשיכה בין מסירות מטופשות על הזין והכדורים שלי.

"אה, וריקוד הברכיים הזה. הזין שלו היה כל כך קשה, נלחץ על הכוס שלי, הוא דפק אותי כל כך חזק. חשבתי שאגמור שם על הבמה. אהבת לראות אותי חשפנית עבור האיש הזה? אני אפילו לא יודע את שמו והוא טחן את הזין שלו לתוך התחת והכוס של אשתך. היא לחצה לי את הלחיים בתחת והאגודל שלו שפשף את התחת שלי."

יכולתי רק להנהן בהסכמה כשהפה שלה הפעיל את הקסם שלו על הזין שלי. ראשה המתנדנד נעשה עקשן יותר ככל שידיה עססו את הביצים שלי בעוד פיה נע מעלה ומטה על הפיר שלי. הלשון שלה ריפרפה קלות על קצה הזין שלי כשהיא מצצה אותו עמוק יותר ויותר לתוך גרונה עד שיכולתי להרגיש את עצמי מגיעה לשיא. נערות ליווי במרכז

"אני מתערב שרצית לראות אותי מוצץ לו את הזין, לקחת את העומס החם שלו על הפנים והציצים שלי. תראה אותי להיות גמור בשבילו. בדיוק כמו שהייתי בשביל מג'יק דייב אחרי התוכנית. אהבת לשמוע אותו מזיין אותי?"

בדחיפה חזקה אחרונה פרצתי לתוך פיה הממתין והיא בלעה את הכל בחמדנות. אשתי הרימה את מבטה אלי בחיוך מרוצה לפני שניגבה את שפתיה בגב ידה.

למחרת בבוקר לא זכרה את היום בכלל. מאז, לא הצלחתי לזעזע את הזיכרון של אותו לילה. למרות הבושה והאשמה שלי, אני לא יכול שלא לפנטז על כך שאשתי מנוצלת ומשפילה על ידי גברים אחרים. נערות ליווי במרכז