בחרו עמוד

נערות ליווי בגבעתיים : נתן היה ליד שולחן המטבח ואכל ארוחת בוקר כשאמו הבהילה אותו בקפיצה ישר לתוך טירדה מאשימה. "למה עוד לא ארזת?" היא דרשה.

"סלח לי?" נתן נתפס לא מוגן. נערות ליווי

"המפגש המשפחתי; למה לא ארזת את המזוודה? אנחנו הולכים להישאר בבית של דודך שלושה ימים רצופים. אני לא מצפה ממך ללבוש את אותם בגדים כל הזמן."

"לא הבנתי שאני הולך?" נתן הודה.

"למה לא? אתה מנסה לגרום לי להיראות רע מול המשפחה של אביך?" היא האשימה אותו.

"מה? לא, פשוט לא הבנתי שנער עדיין ילך לפגישות. חשבתי שאוכל להישאר בבית ולשבת בבית או משהו."

"ותערוך מסיבה כשאנחנו מחוץ לעיר, לא יקרה אלק חכם."

"אמא, מתי התנהגתי ככה?"

"זה שמעולם לא נתתי לך את ההזדמנות, לא אומר שאתה מתנהג יפה," היא הבטיחה לו. נערות ליווי

"טוב, אני מניח שהייתי פרחח כל הזמן הזה ופשוט לא ידעתי," הוא נאנח.

"אל תתחכם איתי." היא סטרה לו על העורף. זה לא הספיק לפגוע בו, רק להזכיר לו מי אחראי. אמו לא הייתה עריץ אבל היא בהחלט גם לא הייתה דחיפה.

שום שיחה בין זוג ההורים והילדים מעולם לא הייתה נעימה. במקום לבקש ממנו לעשות משהו בשבילה, היא פשוט תתחיל לצעוק כאילו הוא עשה טעות בכך שלא קרא את מחשבותיה וכבר השיג אותה. כמובן, גם אם הוא היה קורא את מחשבותיה, היא פשוט הייתה ממציאה משהו אחר לצעוק עליו. נתן פשוט הניח שהיא אוהבת להיות הבוס שלו יותר מאשר הרעיון שהוא ישמח לראות אותה אי פעם.

"כולם מהצד של אביך במשפחה מסתכלים עלינו מלמעלה. אני לא אתן לך להביך אותי. אתה תופיע ותשחק עם בני הדודים שלך ופשוט תיראה יפה לכולם תוך כדי שתיקה מוחלטת, זה מובן?"

נתן לא הגיב אבל השיחה הסתיימה. לא הייתה לו ברירה. הוא יכול להתווכח איתה לנצח אבל היא לא תשנה את דעתה לא משנה מה הוא או אפילו אבא שלו אמרו.

————————————————– ————————————————– ————————————————– ————————————————– ————————————————– —-

נתן והוריו הגיעו לבית דודו ביום שישי אחר הצהריים, הרבה לפני שמישהו אחר היה שם. זו הייתה הפנסיה של אמו להיות מוקדם כדי להיראות להוט. המראה החיצוני היה הכל עבורה. משפחתה לא הייתה מחוברת היטב. מפגשים מחודשים לא היו מוכרים להם. ככזה, הסיכוי היחיד שלה להשוויץ היה למשפחת בעלה.

"שלום מרגרט," דודו של ניית'ן דייב בירך את אמו במיוחד. הוא כמעט סירב להסתכל על אחיו הגדול סטן. דייב וסטן נולדו בהפרש של כמעט ת'* שנים. סטן עבר דירה והקים משפחה עוד לפני שדייב הכיר את אשתו.

"איפה לייסי?" שאלה מרגרט בעודה עוברת את הסף אל הבית. למרות שדייב הסכים לאפשר לקרוביו להישאר איתם, הוא לא נראה מרוצה מהקלות שבה מרגרט הזמינה את עצמה להיכנס.

"לייסי משחקת בחדר שלה," הסביר דייב תוך שהוא מנסה לא להראות את מורת רוחו על פניו. "מרי קיבלה את קונסולות משחקי הווידאו האלה והיא מחוברת אליה מאז".

מרגרט קימטה את אפה בביטול. "אתה לא יודע שמשחקי וידאו גורמים להתנהגות אלימה אצל ילדים?" נערות ליווי

"טוב, אנחנו לא נותנים לה לשחק GTA או משהו שמכוון לאלימות. יש משחקים משפחתיים כמו מונופול וה-Mario Kart האהוב עליה".

"זה לא סוג המשחק, זה הכימיקלים במוח", טענה מרגרט. "עצם הבהייה במסך גורמת לתגובה שפשוט הופכת ילדים לפסיכופתים."

דייב הביט באחיו לבסוף, וביקש ממנו לערער על הטענה המקוממת של אשתו. הוא נופף בידיו והלך לכיוון המדרגות, נושא שתי מזוודות. דייב ציין שלניתן היה תיק פשוט עם שרוך, כנראה עם מעט החלפות בגדים. זה היה מוערך יותר אם הוריו היו עושים את אותו הדבר. הם נשארו רק שני לילות אחרי הכל.

"ילדים באופן כללי כולם פסיכופתים," הפטיר נתן לעצמו. "תפקידם של ההורים והמורים לוודא שהם ילמדו לא להיות. משחקי וידאו הם גם מקור לידע, אבל אם הילד לא טיפש הם יכולים להפריד בין מציאות לבדיה".

"בראבו," דייב הריע את הקלט של אחיינו. "זה בדיוק מה שמרי אמרה כשהיא שכנעה אותי לתת ללייסי לקבל את הדבר."

"הו, שטויות, מרי פשוט עצלנית מכדי לגדל את לייסי בעצמה אז היא תגיד הכל כדי לתת לטלוויזיה חשפניות לעשות את זה בשבילה," לעגה מרגרט.

הוורידים של דייב צצו בעליל על צווארו לרגע כשהוא נמנע מירוק בחזרה על מרגרט. היא עוד לא הייתה כאן שעה והוא כבר רצה שתעזוב.

"נייתן יקירי, למה שלא תלך לשחק עם לייסי ותראה לה איך ליהנות מבלי להרוס את המוח שלה."

"אבל אנחנו אפילו לא באותו גיל. היא לא יכולה לשחק עם הק השני

מזהים כשהם מגיעים לכאן?"

אלנה

"כן, כשהם יגיעו לכאן," חזרה מרגרט. "עד אז, בכל מקרה, שניכם תישנו באותו חדר, אז תתחילו לעשות את זה."

נתן גלגל את עיניו לפני שצעד במעלה המדרגות. הוא אפילו לא דפק לפני שפתח את הדלת לחדר של לייסי. היא הייתה על הבטן על הרצפה מול הטלוויזיה והחזיקה בקר. היא אפילו לא הגיבה.

נתן התיישב לידה והניח את ידו על ראשה. שוב היא לא הגיבה. לאחר מכן הוא דחף את פוני מטה מעל עיניה. לבסוף היא השתמשה ביד כדי לדחוף את ידו מראשה. הוא החזיר אותו מיד אבל שוב היא לא הגיבה.

רק כשהגיעה לסוף מרוץ ה-Mario Kart שלה, היא עצרה את המשחק ופנתה להסתכל על מי שמפריע לה. "דוד נתן," היא קרנה לעברו.

"אני לא הדוד שלך, אני בן דוד שלך," הוא תיקן אותה.

"בֶּאֱמֶת?" היא הביטה בו למעלה ולמטה. "אתה הרבה יותר גדול ממני."

"גם אתה הגדלת," הוא העיר. הם התראו בפעם האחרונה במפגש הקודם. היא חתכה קערה באותה תקופה, אבל עכשיו השיער שלה היה כמעט באורך הכתפיים. זה עדיין היה חוטי למראה וצבע קש כמו בובה משנות השמונים. היא לבשה אוברול ג'ינס וסוודר ורוד.

נתן לא נראה כמוה. היו לו שיער חום כהה ונמשים על פנים שטוחות. הוא גם היה גבוה בהרבה בהתחשב בהפרש של חמש השנים שלהם.

"רוצה לשחק?" לייסי הציעה לו את הבקר.

"אמא תכעס עליי," הוא סירב.

"אתה עדיין עושה מה שאמא שלך אומרת?" היא צחקה עליו.

"אתה לא?" הוא הרים אותה לפתע מרגליה כדי שעיניהם יוכלו להיפגש באותו גובה.

"אתה כמעט מבוגר."

"עוד שנה," נאנח נתן.

"נתי המסכן," היא התייחסה אליו בכינוי שנתנה לו במהלך מפגשים קודמים. למרות שלא נפגשו יותר משלוש פעמים בשנה, הם עדיין היו די רגילים להיות אחד ליד השני.

ניית'ן נתפס כשלייסי בעטה בו לפתע בבטן, ואילצה אותו להפיל אותה. "למה זה היה?" הוא נאנק כשהיא רצה החוצה מהחדר.

"תפוס אותי אם אתה יכול," היא ציחקקה.

"מה? מחבואים?"

"אם אנחנו לא יכולים לשחק ב-Mario Kart, מה עוד נשחק," היא צעקה בחזרה במסדרון. לפי קולה הוא ידע שהיא כמעט מחוץ לטווח שמיעה. לקח לו כמה רגעים להתאושש ולעמוד בחזרה. הוא היה מתעצבן פחות מהצורך לשחק מחבואים אלמלא ישב רק נסיעה מתישה במכונית במשך כמה שעות. בחוסר רצון, הוא גישש החוצה מהחדר ויורד במדרגות.

התחנה הראשונה שלו הייתה המטבח, שם ידע שדודתו מרי תהיה. "האם ראית…?"

"לא," היא אפילו לא נתנה לו לסיים. "לא ככה אתה משחק את המשחק," היא נזפה בו.

"אני כמעט מבוגר," הוא הזכיר לה. "אני לא רוצה לשחק את המשחק הזה עם ילד."

"מה דעתך לשחק משחק עם מבוגר כמוני?" הציעה מרי.

"איזה סוג של משחק?"

"מהסוג שבו אתה משחק עם הבת שלי כמו שצריך ואני נותן לך עשרים דולר על הצרות שלך."

נתן ידע שלשחד זה בעצם דבר מאוד ילדותי אבל אמו לא נתנה לו שום דבר בצורת קצבה ואביו נתן לו כסף רק כשאמו לא הייתה שם כדי להחרים אותו. עשרים דולר היה שווה לשחק עם בן דודו לזמן קצר.

לקח לנתן כמעט חצי שעה לסרוק את כל הבית. כיוון שידע שליסי הייתה נטייה לצחקק בכל פעם שהיא מסתתרת, הוא לא היה צריך לבדוק כל פינה. הוא רק היה צריך להסתובב עד ששמע אותה.

לבסוף הוא איתר אותה במרפסת האחורית. ברגע שפתח את דלת הרשת הוא שמע אותה לוחשת לעצמה "אוי לא". הוא הסתובב בקצה המרפסת המסוכנת עד שראה את רגלה מבצבצת מאחורי כיסא נוח. ברצונו להבהיל אותה, הוא העמיד פנים שהוא חולף על פניה. לאחר מכן הוא הסתובב לאחור לכיוון הדלת והלך כמה צעדים לפני שקפץ לפתע על הכיסא ורכן על הגב שלו.

לייסי צרחה ואז התחילה לצחקק ללא שליטה כשהרים אותה מעל גב הכיסא. היא נאבקה עד שהוא נאלץ להפיל אותה ישר על ברכיו. היא צחקה על הפרצוף שעשה כשהאוויר נאלץ לצאת ממנו. "אל תפחיד אותי," היא הזהירה אותו. "כמעט השתנתי בעצמי."

"אתה לא מבוגר מדי בשביל זה?" הוא גער בה.

"אם אני צריך לעשות פיפי אז אני צריך לעשות פיפי. שכחתי ללכת לפני שהתחבאתי."

"ואתה עדיין צריך ללכת עכשיו?" נתן אישר. היא הנהנה כמעט בגאווה. מגלגל את עיניו, נתן הרים אותה והטיל אותה על כתפו כדי לשאת אותה. הוא צעד היישר אל חדר האמבטיה בקומה התחתונה והעמיד אותה מול הדלת. היא עמדה לגמרי בשקט במקום להיכנס. "מה עכשיו?" הוא שאל.

"אתה יכול לעזור לי להוריד את הסרבל שלי?" היא שאלה.

"אתה בהחלט מבוגר מדי בשביל זה," הוא נאנק.

"אם אני זז יותר מדי, זה ידלוף", הסבירה.

נאנח, נתן משך את רצועות הסרבל שלה מכתפיה ואז גרר את כל הבגד אל הקרקע. לייסי נישקה אותו על הלחי בזמן שהוא היה כפוף לפני שנכנסה לחדר האמבטיה.

הוא נשאר

מחזיקה את הסרבל שלה ונראית מבולבלת. כשמרי יצאה מהמטבח וראתה אותו היא הלכה. "מצאת אותה?" היא שאלה.

"אממ…" נתן רק הרים את הסרבל.

"היא כל כך חביבה," נאנחה מרי. "לא אכפת לך, נכון? דואג לה אני מתכוון. היא לא חסרת תקווה אבל היא אוהבת לעשות לך מונופול כשאתה כאן. פשוט תעמיד פנים שהיא עדיין ילדה ואינה יכולה לעשות שום דבר עבור עצמה.

"יש לך עוד עשרים דולר?" נתן ניסה להתמקח.

מרי חייכה כשהלכה. "אני אביא את דייב לתת לך גם משהו. אם הוא לא יודע שכבר שילמתי לך הוא ייתן לך הרבה אז אל תגיד כלום. הוא פראייר לבתו".

"הוא לא היחיד," רטן נתן.

רגע לאחר מכן, לייסי הגיחה מחדש מהשירותים, מדיפה ריח של סבון ולבשה רק זוג תחתונים ורודים וקומזול. היא כנראה זרקה את הסוודר שלה. נתן החזיר לה את הסרבל שלה אבל היא התעלמה ממנו וברחה. "חכי," הוא צעק אחריה.

"אני צריכה להתחבא שוב," היא הסבירה.

"אי אפשר לגמור עם ההסתרה", הוא התחנן. "היה לי יום ארוך ואני ממש עייף."

"אז נוכל לשחק ב-Mario Kart?" היא שאלה.

"בסדר, אנחנו יכולים לשחק במשחקי וידאו," הוא הסכים באי רצון. זה היה טוב יותר מאשר לרדוף אחרי בן דודו העירום למחצה בכל הבית. לאחר שהכיר אותה מאז שהייתה תינוקת, נתן לא חשב הרבה לראות את בן דודו בתחתוניה, וכך גם הוריה. נתן היה משפחה מבחינתם. כמובן, הוא ישקר אם יגיד שהוא לא נהנה מההטבות שלקרוב עם לייסי. כל הזמן שהם עלו במדרגות הוא החזיק את עיניו מקובעות על ישבנה כשהיא נדדה עם כל צעד.

כשהם נכנסו שוב לחדרה, הוא שקל להציע לה שוב את הסרבל שלה אבל החליט שלא. במקום זאת הוא זרק אותם על כיסא והתיישב שוב על הרצפה. היא התיישבה לידו והרימה את הבקר. "סליחה, יש לי רק אחד," היא התנצלה בפניו.

"אני רק אראה אותך משחק," הוא הציע. אם מסיבה כלשהי אמו תיכנס לחדר, הוא היה פחות בצרות אם הוא לא היה נוגע בבקר.

במשך כמה דקות, לייסי שיחקה מרוץ אחר מירוץ, כמעט והתעלמה שוב מנוכחותו של ניית'ן. היא המשיכה להישען שמאלה או ימינה בכל פעם שעשתה סיבוב גדול ואפילו חבטה בו כמה פעמים, אבל חוץ מזה התנהגה כאילו הוא לא היה שם בכלל. אבל לא היה אכפת לו. תשומת הלב שלו הייתה במקום אחר.

הוא המשיך לצפות בישבן שלה כשהיא מתנדנד מצד לצד. בסופו של דבר, הוא הושיט את ידו וצבט מעט את ירכה. "זה לא יעבוד," היא הזהירה אותו מבלי להסיר את עיניה מהמסך.

"מה?" הוא גיחך.

"אתה לא תגרום לי להפסיד," היא הבטיחה לו. "אני יכול להתעלם מכל דבר שאתה עושה."

"כל דבר?" הוא חזר בעודו טפח על תחתיתה.

"זה כל מה שיש לך? אתה הולך להרביץ לי?" היא התמקמה מחדש על בטנה כדי שיוכל לראות את ישבנה המלא. כאילו הוזמן הוא חבט בה פעם אחת על הצד האחורי, אבל לא חזק מדי. היא עדיין גנחה קלות. "זה כאב יותר ממה שחשבתי שזה יעשה", היא הודתה. "אמא ואבא כבר לא מרביצים לי הרבה אז שכחתי."

"רוצה שאפסיק?" הוא הקניט אותה.

היא לקחה את זה כאתגר ונענעה בראשה. "אני לא אפסיד," היא הבטיחה לו.

נתן הקדיש כמה דקות לטפוח על ישבנה בעוצמה שונה לפני שהחליט שהוא יכול להיות קצת יותר נועז. הוא משך את מותני התחתונים שלה למטה מתחת לישבן, חושף אותו לו ולאוויר הקריר של החדר. היא שוב גנחה מעט ואפילו התפתלה על הבטן אבל שמרה על הפוקוס שלה בטלוויזיה.

הוא הכה אותה עוד כמה פעמים לפני שפשוט הכניס את אצבעותיו לתוך הסדק של ישבנה והחליק אותן מטה עד שהגיע לחרך הכוס שלה. היא התנשפה והצליבה את עיניה בעודה בוהה במסך. "אתה בסדר?" נתן לעג לה.

היא נשכה את שפתה תוך כדי הנהנה. היא העמידה פנים שהיא מרוכזת במסך אבל עיניה המוצלבות הוכיחו שזה בלתי אפשרי. הקארט פשוט נסע לתוך קיר אבל היא לא הצליחה להתמקד מספיק כדי שיהיה לה אכפת. נתן המשיך ללטף את החריץ של הכוס שלה וגרם לשרירים בירכיה להתכווץ ולהירגע שוב ושוב.

עד אז, נתן ידע שהוא חצה גבול. אין סיכוי שלייסי לא הבינה מה הוא עושה לה. עם זאת, כמעט לא היה אכפת לו. בהתחלה רק לבהות בישבן שלה הספיק אבל ככל שהוא התחמק יותר הוא רצה לדחוף דברים יותר.

לייסי כמעט נפלה על פניה כשדחף את אצבעותיו מעבר לפתח הכוס שלה. היא קפצה את עיניה וגנחה בקול עמום על השטיח. החלק הפנימי של הכוס שלה היה חם וקצת רטוב. נתן מעולם לא הגיע כל כך רחוק עם אף בחורה בבית הספר שלו.

נתן רק חשב מתי עליו להפסיק כשהבחין במשהו. במקום רק לכווץ יותר את שרירי הירכיים שלה, כל החצי התחתון של לייסי התעוות מעט כאילו היא ניסתה להזיז את הכוס שלה סביב אצבעותיו. ניית'ן היה בטוח באותו רגע, בין אם היא תודה בכך ובין אם לא, לייסי נדלקה.

כשההסתייגויות שלו נעלמו, נתן לפתע

הסיר את אצבעותיו מהכוס שלה והרים אותה במותניה. היא נפלה כמו סמרטוט בהתחלה עד שהוא הפיל אותה על ברכיו. היא התקשחה והסתובבה להביט בו בלחיים אדומות ורודות וזיעה נוטפת ממצחה. "נראה שהפסדת." הוא סימן לטלוויזיה. היא הייתה במקום האחרון וכל שאר הקארטים חצו את קו הסיום.

היא הנהנה באיטיות לפני שהסתכלה סביבה אחר הבקר. היא רכנה להרים אותו, מרגישה משהו קשה מתחתיה. ברגע שהיא התחילה מחדש את המירוץ, נתן החליק את ידיו מתחת לגזרתה והעביר אותן במעלה בטנה. כשהגיע לפטמות שלה הוא צבט את שתיהן בחוזקה. היא צווחה מכאב תוך כדי שחיקה גם את ישבנה ואת מפשעתה בחיקו. "אתה בטוח שאתה יכול לנצח?" הוא התנהג כאילו הוא עדיין רק מתגרה בה ומתעסק עם המשחק שלה.

היא לא ענתה ורק ניסתה להתרכז במירוץ. עיניה ריפרפו בכל פעם שהוא שפשף או צבט את פטמותיה. כשהיא התרכזה מדי במירוץ ורכנה קדימה, הרימה את עצמה מחיקו, הוא חפן את שדיה ומשך אותה בחזרה למטה. הציר הקשיח שלו נלחץ לתוך המפשעה הרטובה של תחתוניה. העצה נתפס בדגדגן שלה לרגע לפני שהזין שלו התכופף מספיק כדי לחמוק שוב.

היא נאנקה בקול תוך כדי התנשפות והתנשפות. היא הרגישה הלם עובר דרך חלציה ברגע שהקצה התרחק מהדגדגן שלה, מגרד אותו מעט. היא הלוואי שהוא ישאיר את שדיה בשקט ויעשה משהו בקשר לתחתונים שלה. היא החלה לאט לאט לנענע את ישבנה, מורידה את תחתוניה על מכנסיו עד שהם היו ממש מתחת לכוס שלה.

ראה את ההזדמנות שלו, נתן משך את מכנסיו הקצרים מספיק כדי שהזין שלו יוכל להתיישר ולבצבץ החוצה. הוא החליק בין ירכיה ונח על גבי תחתוניה ומתחת לכוס שלה. לייסי בלעה בקול רם בזמן שהרימה את עצמה מחיקו ואז הורידה את עצמה בחזרה למטה. לרגע הכוס הרטוב שלה התקרר מהאוויר לפני שהפיר החם שלו נלחץ שוב אל הפתח.

היא חזרה על התהליך כמה פעמים, כמעט כאילו ניסתה לגרום לקצה לגעת שוב בדגדגן. היא אף פעם לא הרימה את עצמה מספיק כדי שזה יעמוד זקוף לגמרי וככזה הוא מעולם לא נכנס אליה בדרך חזרה למטה. נמאס ממנה שהיא מתגרה בו, נתן תפס את הזין שלו ויישר אותו לגמרי בעצמו. עם זאת, ברגע שהיא הרגישה את הקצה לוחץ על הפתח שלה, לייסי עצרה את עצמה מלרדת בחזרה למטה. עם זאת, נתן לא התכוון לתת לה. הוא דחף את ירכיה זה מזה עד שהיא החליקה מטה אל הפיר שלו בחבטה רטובה.

היא צרחה אבל הוא כיסה את פיה. עיניה התרחבו מפחד כשהיא צווחה לתוך ידו, לא בטוחה מה הוא עושה לה ולמה. "זה בסדר," הוא לחש באוזנה. "אני רק מנסה לגרום לך להפסיד. זה לא מספיק, נכון? פשוט תתמקד בניצחון, בסדר?"

היא הנהנה כשהדמעות זולגות על פניה. היא התמקדה במסך ובמירוץ כשהיא ישבה על ברכיו כשמשהו חם ממלא אותה. אבל אחרי כמה דקות, הוא התחיל ללחוץ על החלק העליון של ירכיה ולהוריד אותה עוד יותר. היא ניסתה לנענע בראשה אבל ידו על פיה מנעה ממנה להזיז אותו יותר מדי.

היא הייתה רטובה מספיק כדי שהזין שלו החליק בתוכה די בקלות, למרות ההבדל בגודל שלהם. היא למעשה הופתעה כמה מקום כנראה היה לה בכוס שלה. אם היא לא הייתה יודעת טוב יותר, היא הייתה נשבעת שהוא מחליק עד הבטן שלה.

הוא עדיין הלך לאט ככל האפשר, מנסה לא לפגוע בה יותר מדי. לקח לו דקה שלמה להגיע לתחתית בה. כששפתי הכוס שלה נגעו באגן שלו היא נאנחה בהקלה שהוא סוף סוף הפסיק לזוז. הוא אפילו הוציא את ידו מפיה ובמקום זאת הניח את שתי ידיו על ירכיה.

במשך זמן רב הם נשארו כך. היא התמקדה במירוץ שלה בעודה יושבת איתן על ברכיו כשמשהו גדול, קשה ולוהט פועם בתוכה. זה היה גם לא נוח וגם מנחם. לרגע היא תהתה אם זה יהפוך לדבר קבוע, היא יושבת בחיקו כרגיל בזמן שהוא מפיל אותה בסתר מלמטה. אולי הוא יעשה את זה כשהם היו בקרב משפחתם. איך ייראו פניה אז?

היא הפתיעה את עצמה עד כמה היא רצתה לנסות את זה. זה יהיה משחק מסוכן יותר ממנו שינסה להסיח את דעתה מריו קארט. אם הם ייתפסו, באיזו צרות יהיו שניהם?

כשהיא ניסתה להתעלם מדמיונה ולהתמקד במסך. לנתן היו כוונות אחרות. זה לא היה רק משחק של הסחת דעת עבורו. לשבת בשקט היה משעמם עבורו. עם ידיו על מותניה, הוא החליק אותה קדימה על ברכיו. הזין שלו החליק מהכוס שלה כמעט וסנטימטר, וגרם לה לאנחות. לאחר מכן הוא משך אותה לאחור. הקצה נלחץ על הבשר הספוגי הרך בחלק הפנימי של האגן שלה והחליק כלפי מעלה, ממלא אותה פעם נוספת.

היא נשכה את שפתה אבל התעלמה ממנו כמיטב יכולתה. כאילו ניסה לקבל ממנה תגובה, הוא החליק אותה קדימה ואחורה שוב, מטלטל את ירכיה על ברכיו. ראשה נפל אל

בצד לרגע כשהיא איבדה ריכוז. היא התאוששה במהירות והכפילה את המיקוד שלה. הוא התחיל להחליק אותה קדימה ואחורה אפילו מהר יותר.

חלק ממנו ידע שהיא בטח מרגישה אי נוחות להפליא. היא בדיוק איבדה את בתוליה אחרי הכל. עם זאת, ככל שהיא סירבה להראות זאת, כך הוא הרגיש שהוא יכול להתחמק. אם היא מעולם לא אמרה לו להפסיק, האם זה היה ללא הסכמה?

למרות שניסתה כמיטב יכולתה לא להראות שום תגובה, זה הפך כמעט בלתי אפשרי ככל שנית'ן חילץ את ירכיה מהר יותר. בהתחלה היא פשוט נתנה לפיה להיפתח בכל פעם שהזין שלו גרט את האגן שלה מבפנים. בסופו של דבר היא התחילה להתנשם כשהרגישה את גודל הזין שלו מפזר את קירות הכוס שלה. לבסוף היא החלה לצרוח בכל פעם שחיקו סטר על שפתי הכוס שלה מלמטה.

היא ניסתה לגנוב מבט במפשעה מבלי להפסיד שוב במירוץ. כל מה שהיא באמת יכלה לראות זה את התחתונים שלה מחליקים על ירכיה. היא הרגישה מוגבלת על ידם. רגליה התעייפו מהצורך להישאר ער במקומן. אם פיסת הבד הזו לא הייתה מחברת אותם יחד, היא הייתה נותנת להם להתפרק, פורשת את מפשעתה כדי שכל מי שעומד מולה יוכל לראות.

עד אז היא יכלה להבין שנתן לא סתם מנסה להסיח את דעתה על ידי נגיעה במקום הרגיש ביותר שלה. הוא בחר את המקום הזה בכוונה. הוא ידע משהו על גופה שהיא לא ידעה. לא הייתה מסוגלת להתמקד במשחק שלה יותר, היא פשוט שמטה את הבקר שלה כדי להניח את ידיה על ירכיה הפנימיות כדי לפרוק את רגליה, לתת לבן דודה יותר מקום לדחוף את הזין שלו לתוך הכוס שלה מלמטה. היא הורידה לאט את התחתונים שלה עד הקרסוליים ואז בעטה אותם לגמרי.

בלי יכולת לראות בבירור מה קורה לה, אבל עדיין סקרנית להבין את זה, לייסי עצמה את עיניה והתמקדה בתחושת הכוס שלה. משהו קשה נדחף לתוכה ופרש את קירות הכוס שלה. לאחר מכן הוא היה נסוג, ומשאיר פער שהתפוגג אט אט. עוד לפני שהיא הספיקה לעבד אותו, החפץ הקשיח חזר לפזר את בשרה שוב.

לייסי נזכרה בתקופה שבה חתכה את עצמה על משהו חד. אמה התעקשה שהפצע יחלים הכי מהר אם היא פשוט תשאיר אותו לבד ולא יחמיר אותו. למרות זאת, לייסי חיטטה אותו לעתים קרובות ככל שיכלה, ומצאה הנאה מוזרה בזעזועים הקטנים של כאב ששלח בעצביה. עכשיו בן דוד שלה נהנה לגרום לה להרגיש את עצמה בתוכה בצורה דומה.

חיוך התפשט על פניה כשהיא התענגה על התחושה לזמן מה. בכל פעם שהזין שלו החליק לתוכה, הוא נגע רק קצת יותר בעצבים שלה מאשר בפעם הקודמת. היא התחילה לצפות את זה יותר ויותר, אימצה תנוחה אחרת כדי שתוכל להרגיש את זה עמוק יותר ולהגיב יותר. היא רכנה קדימה כך שפניה היו ממש ליד הטלוויזיה והיא הרימה את רגליה מהרצפה, כמעט במקביל לשטיח. הריכוז שנדרש כדי להשאיר אותם מרחפים כך הופרע בכל פעם שניתן החליק לתוכה, וגרם להם לרעוד כשכל גופה רעד במקצת. נערות ליווי

במקום רק לבהות בחלק האחורי של ראשה, נתן ראה כעת את כל גבה, מהישבן ועד לכתפיה. הגומייה שלה נפלה ברפיון על כתפיה. נתן העביר את אצבעותיו במעלה גבה, וגרם לה להירתע ולהתנשף. העמדה החדשה שלה התקשתה לשמור אותה מאוזנת על ברכיו, אז הוא משך את זרועותיה מאחוריה והחזיק אותה בפרקי הידיים כדי שלא תיפול לגמרי קדימה.

לייסי הרגישה מעט לכודה באחיזתו, כאילו היא כבר לא האדם שברשותה. היא הייתה צעצוע רגיש בשבילו לשחק איתו. כרית סיכות של עצבים שהייתה משעשעת לו לתקוע לאן שרק ירצה. זה הפריע לה יותר להיות מוצמדת כך מאשר שהזין שלו נדחף לתוכה.

עלתה בראשה השאלה מדוע היא נותנת לנתן להשתמש בגופה כך. העצבים שלה הם שגרמו לה להרגיש כך, לא שלו, אז למה היא הייתה צריכה אותו? האמת היא שהוא פשוט התענג לראות אותה מגיבה למגע שלו. היא הרגישה לפתע עליונה בעובדה שהוא צריך אותה בשביל משהו. היא הייתה מודעת היטב לכך שהוא מבוגר יותר ולא כל כך נהנתה לשחק איתה. עם זאת, עכשיו הוא בהחלט נהנה לשחק איתה בצורה מסוימת. גם אם פירוש הדבר היה למסור לו את השליטה בגופה, היא היכתה אותו פחות או יותר.

כל גופה של לייסי נרגע באחיזתו של ניית'ן כשהיא השלימה כדי ליהנות מעליונותה למרות אי הנוחות שלה. פיה נפער והלשון שלה השתרעה, נוטפת ריר שהתנפח בכל פעם שקצה הזין שלו פגע בנקודה העמוקה ביותר בתוכה. רגליה התעוותו כשניסתה לשמור אותן במקביל לרצפה ועיניה לא היו ממוקדות. היא לא הייתה צריכה להסתכל על שום דבר מולה. כל מה שחשוב התרחש מאחוריה או בתוכה.

כל דחף של הזין של נתן בנוי על תחושה שבתוכה. בכל פעם שזה נהיה יותר מדי בשבילה, היא התחילה להתעוות. לאחר זמן מה זה לא הספיק לשחרר את התחושה העצורה. איכשהו היא ידעה את זה לא

נבנה לבנות יותר. לרוע המזל, העמדה המביכה שלה הקשתה על נתן לדחוף לתוכה מהר מדי. כשהיא זוכרת איך הכוס שלה התחילה להרגיש מוזר לראשונה כשנייתן שיחקה עם הפטמות שלה, לייסי החליטה לעזור לנתן לבנות את התחושה בתוכה.

נדרש קצת מאמץ כדי להיאבק בזרועותיה להשתחרר מאחיזתו. היא כמעט נפלה קדימה אל מסך הטלוויזיה אבל הוא תפס במהירות את שערה. זה משך בשורשים שלה, גרם לה לצרוח ולכווץ את שרירי הבטן. במקביל, היא תפסה את החזה שלה וצבטה על פטמותיה כדי להגביר את התחושה הצומחת בתוכה.

כשהבין מה היא עושה, נתן השתמש בידו הפנויה כדי לגעת בשפתי הכוס שלה ואפילו בדגדגן שלה. היא התנשפה בקול כשהרגישה כמה נקודות רגישות חדשות שתורמות לתחושת הבנייה. אפילו הכאב בשורשים שלה הוסיף איכשהו לתחושה. היא הרפה את השרירים בצווארה, ונתנה לו להזיז את כל ראשה לאחור. היא כמעט צעקה אבל הריר שנפל מהלשון שלה נשפך לחלק האחורי של פיה וגרם לה לגרגר במקום.

נתן חשש שהוא פגע בה עד שראה אותה מלקקת את שפתיה. הוא הרגיש שהיא מעיזה אותו למשוך את שערה עוד יותר חזק, אז הוא עשה זאת. היא גנחה בקול כשהוא פצע את אצבעו בשערה והזיז את ראשה שוב לאחור באותו זמן שהוא דחף לתוך הכוס שלה. לא היה ספק במוחה שהוא נהנה לגרום לה להרגיש דברים, טוב או רע. נערות ליווי

העמדה שבה החזיק את ראשה החזיקה את גבה מקומר ואת חזה דחף כלפי חוץ, ואיפשר לה להרגיש ולצבוט את פטמותיה הקשות ביותר ככל שתרצה. היא גנחה בקול כשהיא גלגלה אותן בין אצבעותיה. כשהיא הרגישה לבסוף קרובה לקצה הבניין בהרגשה בתוכה, היא סובבה אותם ככל יכולתה, מנסה לשים את עצמה מעבר לקצה.

בין אם זה הספיק ובין אם לאו, לא היה לה זמן להבין, כיוון שבאותו הזמן, נתן החזיר את הדגדגן שלה באצבעו. מיד היא התחילה לצרוח כשמשהו חם שטף את הכוס שלה. נתן משך אותה במהירות אל זרועותיו וכיסה את פיה. כל גופה רעד ורגליה המושטות התעוותו כשבהונותיה התכרבלו והתפתלו.

בעוד שלייסי הסתפקה להישאר בתנוחה הזו ולהתחמם מהתפוצצות התחושות שלה, היא הופתעה במקצת לגלות את ניית'ן עדיין מקפיץ את ישבנה על ברכיו ותוחב את הזין שלו עמוק יותר לתוכה. גם הרטיבות החדשה הקלה בהרבה. היא יכלה לשמוע את נשימתו הופכת תזזיתית יותר מאחורי ראשה כשהזין שלו הגיע כמה שיותר עמוק לתוכה. תחושה חדשה מילאה אותה באותו רגע; חום בפער הזין שלו התרחב בה כל הזמן הזה. עכשיו הוא התמלא במשהו רטוב וסמיך. היא חשבה שסיימה להרגיש דברים חדשים, אבל איכשהו נתן שמר לה הפתעה אחת נוספת.

לבסוף, לאחר עוויתות והשפרצות במשך כמה דקות טובות, לייסי נרגעה מספיק כדי להסתובב ולהתמודד עם בן דודה. היו לה כל כך הרבה דברים שהיא רצתה לשאול. עוד לפני שהיא הספיקה לדבר, היא מצאה את פיו צמוד לשלה ואת לשונו מחליקה פנימה. היא אולי לא ידעה מה זה סקס, אבל היא ידעה על נשיקות. ההורים שלה עשו את זה כל הזמן.

פניה היו אדומות ממבוכה כאשר נתן נסוג לבסוף. האם זו הדרך שלו לומר שהוא רוצה להיות איתה זוג כמו הוריה? נתן ניסה לא לצחוק מהבעת פניה. "חצי שעה עם הזין שלי בתוכך ובזה אתה מתבייש?" הוא צחק.

היא ניסתה לקום אבל הוא החזיק אותה בחיקו במותניה. היא נזכרה במסקנתה שנראה שהוא חושב שהוא הבעלים של הגוף שלה. היא הרימה את זרועה ודקרה אותו בבטן עם המרפק. בזמן שהוא הגיב בכאב, היא קמה, מושכת את איברו הזקוף למחצה היישר מהכוס שלה. היא התנשפה כשהרגישה שזה נוגע בשפתי הכוס שלה בדרך החוצה. היא עמדה מולו מתנודדת עם מבט קצת אשם של הנאה על פניה.

כמעט מיד, משהו לבן ודביק החל להחליק מהכוס שלה ולמטה על ירכיה. זה דגדג עד שגרם לה לצחקק. נתן הושיט את ידו ודחף את אצבעותיו לתוך הכוס שלה ללא אזהרה מוקדמת, מה שגרם לה להתנשף. "תפסיק עם זה," היא נאנחה. "אני לא שלך לטפל איך שאתה רוצה."

"אני רק רוצה לנקות אותך," הוא הבטיח לה. "בוא נלך להתקלח."

"יַחַד?" שאלה בספקנות. היא הרגישה שצריך למתוח קו מיד או שהוא כנראה ימשיך לעשות לה דברים כאלה לאורך כל שהותו.

"אתם לא רוצים ללכת ביחד?" הוא שאל בעצבנות. נערות ליווי

לייסי נשכה את שפתה כשניסתה לחשוב איך להגיב. הייתה לה הזדמנות אחת להימנע מזה שאי פעם יקרה שוב. היא הייתה צריכה לוודא שהוא יודע שהוא לא הבעלים שלה ולא יכול להתייחס לגופה כאל צעצוע. עם זאת, היא גם רצתה לראות אילו דברים אחרים הוא יעשה אם הם ייכנסו יחד לאמבטיה עירומים לגמרי.

נתן לקח את השתיקה הבלתי החלטית שלה כתשובה. הוא ניגש ישר לארון שלה ואסף כמה פריטי לבוש שונים

לה לשנות לתוך. הוא גם הביא את תיק השרוך שלו. במסדרון, מרי בדיוק הגיעה לראש המדרגות. היא ראתה את בתה וחייכה. "שניכם שיחקת יפה?"

לייסי דחפה את רגליה זו לזו בחוזקה, והסתירה את הגוון שדלף במורד ירכיה, אבל לא את העובדה שהיא לא לבשה דבר מלבד הגומייה שלה. "למה אתה עירום?" שאלה מרי. "אתה לא יכול להיות הגון לפחות בזמן שיש אורחים?"

"אני הולכת להתרחץ," ענתה לייסי בעצבנות.

מרי הביטה בתיק של נתן. "אתה הולך איתה? תודה. לא באמת התכוונתי שאתה צריך להתעלל בה כל כך אבל אני מאוד מעריך את זה. אל תיקח יותר מדי זמן. אנחנו הולכים לאכול ארוחת ערב בקרוב." היא התחילה לרדת בחזרה במדרגות ללא מבט שני.

לייסי נאנחה בהקלה כשהיא הפסיקה להצמיד את רגליה זו לזו. נתן חייך כשבחן את הזרע המבריק שמצפה את ירכיו של בן דודו. "את נראית כמו זונה קטנה," הוא הקניט אותה. היא לא הבינה את המילה אבל היא רק הינהנה כשהיא בעקבותיו לשירותים.

ניית'ן לקח את הזמן שלו במיון בתיק שלו כדי למצוא את התלבושת המתאימה בזמן שליסי קבעה את טמפרטורת האמבטיה. היא טיפסה ראשונה והניחה את סנטרה על הצד בעיניים עצומות. היא הייתה יותר מקצת עייפה אחרי ההשתוללות שלהם בחדר השינה.

נתן כרע על ברכיו ליד האמבט ונישק אותה, תחילה על האף ולאחר מכן על השפתיים כשהיא הרימה את ראשה בתגובה. "למה אתה אוהב לעשות את זה?" היא שאלה. חלקית התחשק לה לנגב את פיה אבל היא לא לבשה שרוולים לניגוב והיא גם ידעה שזה יהיה מוזר להיות כל כך מודאג מחיידקים מהרוק שלו כשהזין שלו היה בתוכה רק לפני רגע.

"אתה לא אוהב את זה?" הוא שאל בביישנות תוך שהוא נוגע בשפתיה באגודלו. נערות ליווי

"אני לא יודע." היא ענתה בכנות. היא ידעה שההורים שלה התנשקו בגלל שהם זוג אבל היא לא ידעה למה אנשים בחרו להיות זוגות ולמה היא צריכה לרצות להיות אחד עם נתן. כשהוא דחף את שפתיה קצת יותר חזק, היא פתחה את פיה כדי שיוכל להכניס את אצבעותיו פנימה. הוא שיחק עם הלשון שלה ובחניכיה במשך זמן מה עד שהיא הזילה ריר עז.

לאחר מכן הוא עמד ליד האמבט והוריד את מכנסיו הקצרים. בהתחלה היא חשבה שהוא מתחיל לטפס לאמבטיה אבל לאחר שבהתה בקצה הזין שלו זמן מה עם אצבעותיו מושכות את הלחיים שלה, היא הבינה שהוא מצפה שתשים את פיה סביבו. אם היא רצתה לנגב את פיה בעבר, היא בהחלט רצתה עכשיו.

במקום להתחייב, היא תפסה חפיסת סבון מפינת האמבט והחלה להקציף בו את ידיה. הוא התנשף כשהיא תפסה את הפיר שלו ליד. היא העבירה את ידיה החלקלקות למעלה ולמטה עד שהוא היה קשה מדי. כמה שנדמה היה שבן דודו מעט הפריע לגעת בו היה מדאיג ומרגש כאחד. אלמלא הוא שלקח את בתוליה זה עתה, הוא עלול היה לחשוד בה שהיא מנוסה.

כשהוא נעשה רגיש מדי לידיה, הוא תפס אותה מתחת לזרועותיה והרים אותה מהאמבטיה. היא קימטה את מצחה כשהרגישה שהוא מנסה שוב להחזיק בה. הוא חיבק אותה קרוב לחזהו, גרם לפטמותיה לגעת בו. הם כבר היו קרים ולכן קצת קשים וגם היו רגישים מהצביטה שנעשתה להם קודם לכן. היא גנחה כשהוא הרים אותה למעלה ולמטה מספיק כדי לשפשף אותם בחולצתו.

היא נגסה בחולצה כדי לא לצרוח בתגובה. הוא השפיל את מבטו אל פניה האדומות ושיניה שנחפרו בבד. היא נראתה לו כמו פתיינית. הוא הוריד אותה עד שהזין שלו היה בין רגליה. היא צווחה לתוך חולצתו בעודה אוחזת בצווארו וניסתה לטפס למעלה. זרועותיה היו רטובות, מה שהקשה. החולצה שלו הייתה ספוגה כמעט. בסופו של דבר הוא הניח אותה על קצה האמבט והסיר אותה לגמרי.

"אני מניח שלבקש ממך לא להכניס את זה לתוכי זה חסר טעם?" שאלה בביישנות.

הוא החליק את ידיו במעלה ירכיה הרטובות ומשך אותן זו מזו כדי שיוכל לתקוע את הכוס שלה. היא נאנקה בעודה מגלגלת את עיניה קלות לאחור. היא התחילה לתהות למה לבנות יש חור שבנים רק רצו לתקוע כל הזמן. ואז שוב, גם הוא אוהב לגעת בפה שלה. פתאום עלה עליה שאולי זוגות עשו יותר מסתם להתנשק. אולי לתקוע את הכוס שלה היה דבר נוסף שפירושו שנייתן רצה להיות זוג איתה. פניה הפכו לאדומים בוהקים כשניסתה להתרחק ממנה, וירדה לאחור מקצה האמבטיה.

נתן שם לב היטב כדי לוודא שהיא לא תיפול. הוא מיד חטף אותה לזרועותיו ועבר על שפת האמבט כדי להתיישב במים איתה על ברכיו. היא השפילה מבט אל הזין שלו, עומד כמעט זקוף. זה היה סנטימטר מהכוס שלה אבל זה היה ארוך מדי כדי להיכנס דרך החריץ. אם זה היה נכנס לתוכה, היא תצטרך כמעט לעמוד ולשבת על זה. איכשהו היא ידעה שנייתן עומד לגרום לזה לקרות.

"למה אתה כל כך נבוך בשלב הזה?" שאל נתן. נערות ליווי

לייסי לא רצתה להודות שהיא לא יודעת כלום א

עם זוגות מלבד מה שהיא למדה רק היום. היא שנאה להפסיד לו בכל דבר, אפילו בידע כללי. מושך בכתפיו לשתיקתה, נתן העביר את ידיו על גבה, גורם לה להצטמרר, עד שהגיע אל ישבנה. הוא פירק אותו והצמיד לאט את אצבעו אל התחת הקטנטן שלה.

לייסי כמעט חבטה בראשו בכתפו כשהיא זעזעה. דמעות נוצרו בעיניה מיד. האם הוא באמת התכוון לנעוץ כל חור שלה, אפילו את זה? נתן פשוט ציחקק מהבעתה המבולבלת, מה שגרם לה להתעצבן יותר. הוא השתמש במים כחומר סיכה כדי להחליק את שתי אצבעותיו לתוך ישבנה לפני שחיטט את החור.

מים זרמו לתוך קרביה של לייסי, ומילאו אותה בתחושת קור שהלכה עד בטנה. עיניה התגלגלו כל הדרך לאחור עד שהאישונים שלה נעלמו מהעין. פיה היה מקובע בצורת O כשהיא נאנקה, "אוי-או-אוי", ללא הרף.

נתן נישק אותה ודחף את לשונו לתוך פיה כדי לשמור עליה בשקט אבל היא פשוט גנחה בפה מלא במקום. בטנה התעוותה כשהמעיים שלה ניסו להחזיר את המים בכוח. הכוס שלה התחכך בפיר שלו כל הזמן. נתן הרים את ישבנה מעל ברכיו כדי שיוכל ליישר את קצה הזין שלו עם הכוס שלה. מיד, המים החלו לזרום שוב מהתחת המתוח שלה.

הוא הסיר את אצבעותיו מהישבן שלה ובמקום זאת הניח את קצה הזין שלו אל הפתח, וסתם אותו פחות או יותר. היא התחילה לנענע בראשה אבל הוא נשך את לשונה כדי לשמור אותה בשקט. הוא שחרר את ישבנה ונתן למשקל שלה להוריד אותה על ברכיו. הזין שלו מתח שוב את התחת שלה והחליק ישר פנימה, יותר למעלה ממה שהגיעו המים קודם לכן ודחף את המים לתוך קרביה לפניהם.

היא צרחה לתוך פיו כשהרגישה שהוא ממלא אותה ואפילו שמעה אותו מתרסק בתוכה. לבסוף היא דחפה אל חזהו, חתכה את לשונה על שיניו כשהשפתיים שלהן התפרקו. הפעם כשהיא השפילה את מבטה היא יכלה לראות את הכוס הוורודה היפה שלה ללא הפרעה כי זה לא היה מה שהיה מלא בזין של בת דודתה.

ברגע שמצאה את עמידתה, היא החלה לקום, מורידה את עצמה מהזין שלו. כשרק הקצה נותר ממש בפתח ישבנה, הוא התנפל על ירכיו ודחף את איברו למעלה לתוכה שוב. היא איבדה את רגלה ונפלה עליה שוב. משפדת את עצמה עד לאגן שלו. היא גירשה את כל האוויר בריאות וזינקה קדימה, לופתת את בטנה כשהרגישה את המים במעיה מתפשטים בתוכה.

נתן השתמש בפטמותיה כדי למשוך אותה למעלה מהמים עד שהיא שוב ישבה כמו שצריך. לאחר מכן הוא הניח את ידיו על מותניה והרים אותה. "חכה," היא ניסתה לעצור אותו לפני שהספיק לדחוף אותה בחזרה למטה. הוא לא חיכה והכריח אותה לרדת תוך שהוא מקל את ירכיו ודוחף את הזין שלו לתוך התחת שלה שוב.

היא כמעט הקיאה מתחושת המים שמתפשטים בתוכה אבל היא גם ניסתה להרחיק חיוך מהפנים. זה דגדג מעט. עיניה התגלגלו לאחור כשהוא הרים אותה ודחף אותה בחזרה למטה. פיה התרחב והחיוך בולט יותר עם כל דחיפה. "שטופ," היא התחננה בקול מעורפל.

כמובן, נתן עשה בדיוק את ההיפך, הרים והפיל אותה מהר יותר ויותר עד שהוא פשוט הקפיץ אותה על הזין שלו. הצעקות שלה הפכו לצעקה אחת מתמשכת שהתפרקה רק בכל טלטלה כאשר ישבנה פגע בחיקו. היא לא יכלה להסתיר את החיוך על פניה יותר, אבל זה לא נראה כמו חיוך של שמחה. לשונה הסתובבה ודמעות פשטו על פניה. נערות ליווי

נתן צפה בתחת של בן דודו מתמתח סביב הזין שלו בסיפוק מוחלט. שלא כמו הכוס שלה שהיה כיס שנפתח לזין שלו, לא היה מקום בתוך התחת שלה. הוא אהב את הצורה העגולה שלו כשהיא נסגרה על הזין שלו מכל עבר. ההידוק של הכוס שלה נגרם על ידי התכווצות שריריה בכל פעם שהזין שלו גירד את החלק הפנימי שלה. התחת שלה פשוט התכווץ כל הזמן, ניסה לדחוף את חברו הלא רצוי החוצה.

לסיכום, נתן העדיף לזיין את החור הלא מיני של בן דודו יותר פשוט כי זה לא נועד למין. תגובת הגוף שלה הייתה יותר מעניינת אותו. הוא מדליק את עצמו יותר רק מלחשוב על זה, הוא התחיל לגמור בתוכה.

ההבעה על פניה לא השתנתה כלל, היא הייתה מרוכזת מדי באיברו הפולש מכדי להרגיש את ההצטיינות. בנוסף, המעיים שלה כבר היו מלאים במים כך שהיא לא יכלה להרגיש שום הבדל. לאט לאט הוא איבד מומנטום כשהזין שלו התחיל להתרכך.

בסופו של דבר הוא הפסיק לגמרי, השאיר אותה מתנשפת על חזהו עדיין יושבת בחיקו. כשהזין שלו סוף סוף צץ מהתחת שלה, היא הניחה לעצמה ליפול לאחור לתוך האמבט. הוא יכול היה לראות את כל גופה העירום מתחת למים. בחיוך הוא הושיט את ידו מהאמבטיה והרים את הטלפון הנייד שלו מכיס המכנסיים הקצרים שלו שהושלכו. הוא צילם כמה תמונות שלה נחה מתחת למים, במיוחד של התחת שלה שנראה כמו תקוע. הוא אהב איך זה נראה עגול בהשוואה לכוס שלה. ב

אבל אחרים מהם היו הפתחים הוורודים של בן דודו. כשהסתכל עליהם ככה הוא ייחל שהזין שלו יתאושש מהר יותר כדי שיוכל לזיין אותה שוב.

כשחושב לאחור כשהם עלו למעלה והוא בהה בישבן המטלטל כל הזמן, הוא לא יכול היה לדמיין את זה. הוא הרגיש זכות רק להסתכל ואפילו לא תיאר לעצמו מה יש מתחת לתחתונים שלה. הוא רצה לגעת בו אבל הוא פחד שישנאו אותו על ידי לייסי. עכשיו הוא הרחיק לכת. הוא ידע איך היא נראית עירומה לחלוטין וידע איך פניה נראות כשהיא מקיימת יחסי מין. הוא לקח לה את הבתולים וזיין את התחת שלה עד שזה לא נסגר. שניהם היו אנשים שונים ממה שהם היו כשעלו במדרגות האלה.

לאחר שצילם כמה תמונות שרצה, נתן הבין שלייסי הייתה מתחת למים זמן מה. היא נראתה מרוצה לחלוטין לעצור את נשימתה ללא הרף אם זה אומר להימנע מלדבר איתו. עצבני, הוא תפס בקבוק שמפו קטן מפינת האמבטיה ודחף לתוך החור הפעור שהיה פי הטבעת שלה.

היא התיישבה מיד, מתנשפת ומזלזלת מים. "תוציא את זה," היא דרשה.

"למה?" הוא צחק.

"טוב…" לייסי לא הייתה בטוחה מה לומר. היא עדיין ניסתה להבין מה בן דודה עושה לה היום ומדוע. עד כה היא הגיעה למסקנה שהוא רוצה להיות זוג איתה או שהם כבר איכשהו ולכן עשה לה דברים זוגיים כמו לנשק אותה וככל הנראה לתקוע את אצבעותיו ותוספות אחרות בתוך כל החורים שלה.

החלק שהיא הייתה תקועה בו היה איך להגיב. הזוג הכי קרוב שהיא הכירה היה הוריה. הדברים היחידים שראתה אותם עושים היה נשיקות ועוד אחד; אביה נטה לסטור את ישבנה של אמה בכל פעם שהוא בלט מעט. אם היא התכופפה או כורעת רק כדי להרים משהו, הוא היה מכה אותה בשובבות. הוא גם עשה את זה בכל פעם שחלף על פניה כשהיא בישלה או עשתה כלים. נערות ליווי

היא אף פעם לא התלוננה. זו הייתה זכותו של הזכר לגעת בנקבה, הייתה המסקנה שאליה הגיעה לייסי. זו הייתה זכותו של נתן לנעוץ בה חורים ולנשק אותה. לא היה לה מושג של הסכמה כי לא הייתה כזו בין הוריה.

לייסי מזעיפה את פניה, סידרה את עצמה מחדש באמבטיה כך שישבנה היה פונה הרחק מניתן. עם זאת, היא לא ניסתה להסיר את הבקבוק הזעיר שזה עתה דחף לתוכה. היא הסמיקה כשהרגישה שהיא עושה משהו מאוד רומנטי בכך שהיא נשארת צייתנית. היא גם לא למדה את ההבדל בין רומנטיקה למין בין זוגות. עם כל מה שהיא ידעה, הרצון שלו למלא את כל החורים שלה היה מחמאה ולא רק משהו שסטייה מינית תעשה.

בדיוק כשלייסי התחילה להסתפק בהנחה שלה לגבי זוגות, היא נזכרה בניסיונו הקודם להכניס את הזין שלו לפיה. היא נשכבה קלות, נשכבה על בטנה במים והכניסה את ראשה לחיקו. בהנחה שלה, היא נאלצה לציית לבקשתו.

נתן הופתע כשעטפה את איברו הרך בכל פיה. הוא רצה לשאול למה, אבל הוא לא העז להרתיע אותה. לקח הרבה זמן עד שהזין שלו חזר למצב חצי זקוף וגם אז זה לא היה מספיק קשה לסקס. הוא בילה במשך היום. הוא עדיין נהנה מהחום של פיו של בן דודו כשהיא ניסתה ללקק את כל הפיר שלו כמו שהיא הניחה שהוא רוצה את זה.

הוא טפח על ראשה והעביר את אצבעותיו בשערה הרטוב כל הזמן. איך שהוא משך את אוזניה והחזיק את לחייה היא ידעה שהוא רוצה שהוא יכול להחזיק את ראשה בשקט ולזיין את גרונה כמו שהוא עשה לה את התחת קודם לכן. היא הרגישה צביטה בכוס שלה כשכמעט ציפתה לזה. זה לא שהיא רצתה שהוא יעשה את זה, אבל משהו אמר לה שבסופו של דבר, ועדיף לה פשוט לצפות לזה.

היא נגעה בדגדגן שלה ושפשפה את החלק החיצוני של הכוס שלה כשהיא מניפה את ראשה למעלה ולמטה בפיר שלו. לאחר מספר דקות, גופה התכווץ כשהרגישה שהיא עושה פיפי ישירות למים של האמבטיה. בסופו של דבר היא פשוט התמוטטה עם ראשה בחיקו, עייפה מכדי להמשיך לפוצץ אותו.

לאחר מנוחה ממושכת, הבין הזוג עד כמה מאוחר והחל לשטוף כראוי. הם סיבנו זה את זה ושטפו את עצמם. נתן הקפיד להעביר את ידיו על כל גופה, מירכיה ועד לחזה ולגב ולכתפיה. לייסי הופתעה עד כמה שונה זה מרגיש שילד נגע בעורה ולא אמה כשהם רחצה יחד. לאחר מכן, הם יצאו מהאמבט ולבשו את הבגדים שהביאו. כשהתחתונים שלה נגעו בבקבוק שבתחת שלה, לייסי הבינה שהיא שכחה מזה. היא הפנתה את ישבנה לכיוון נתן והרימה את החצאית שלה כדי להראות לו את הגוש שדוחף את מפשעת התחתונים שלה בתקווה שיסיר אותו עבורה.

במקום זאת הוא חייך בגאווה. "תשאירי את זה שם בזמן ארוחת הערב," הוא הורה לה. היא עמדה לשאול למה אבל עצרה בעצמה. היא כבר הבינה שהיא חייבת לעשות מה שאמרו לה, אם כי לא הייתה בטוחה מי יעשה את זה

לאלץ את זה אם היא לא עשתה זאת. עם זאת, היא כבר עברה להתעצבן מהבקשה ובמקום זאת הייתה ממוקדת בתוצאה. לאורך כל הארוחה היא הייתה יושבת על הבקבוק הזה ומצמידה אותו לתוך ישבנה ובת דודתה הייתה יודעת בזמן שהוריה לא מודעים. היא פירשה את ההתרגשות שלה מהרעיון כעוד רומנטיקה ביניהם.

בהנחות המבולבלות שלה, לייסי הגיעה למסקנה שנייתן חייב להיות החבר הכי רומנטי אי פעם, בהתחשב בכך שהוא לא יכול היה להרחיק את ידיו ממנה למרות שהם רק הפכו לזוג היום. חברתה של לייסי, שרה בבית הספר, אהבה להתפאר בדברים הרומנטיים שהחבר שלה עשה, כמו להפתיע אותה במתנות או להתנשק מאחורי בניין בית הספר. הכל נראה כל כך איטי בהשוואה לנתן אבל שרה אהבה את זה בכל זאת. לייסי לא יכלה לחכות להתרברב. היא רצתה לשאול אם החבר של שרה כבר דחף את הזין שלו לתחת שלה. אם לא, אז הוא לא ידע דבר על רומנטיקה. נערות ליווי

————————————————– ————————————————– ————————————————– ————————————————– ————————————————– ————————————————– —–

לייסי לא הצליחה להתרכז לאורך כל הארוחה. היא המשיכה להתנדנד קדימה ואחורה על הכיסא שלה, נותנת לבקבוק שישבנה לבלוט מעט החוצה רק כדי להידחף פנימה כשהיא נשענה שוב לאחור. הייתה לה הבעה נפקדת, עפעפיה כמעט מתנפנפים כשניסתה להישאר מרוכזת בארוחה ובשיחה.

בדרך כלל היו רק 3 כיסאות ליד השולחן אז נתן והוריו נאלצו לשבת על כיסאות מתקפלים. ניית'ן ישב ליד לייסי בעוד אביו ישב ליד דודו ואמו ישבה מול השולחן מול מרי.

ניית'ן המשיך להציץ הצידה אל לייסי, מנסה לאמוד אם הבעתה ונשימתה הכבדה מורגשים על ידי שאר יושבי השולחן. הוא התחיל להתחרט על הוראותיו. בניסיון להסיח את דעתו של לייסי, הוא הניח את ידו על ירכה והחזיק אותה מלהתנדנד. היא חטפה את ראשה כדי להביט בו. היא בלעה ריר תוך כדי מבט שהפציר בו שיאפשר לה להמשיך.

"שניכם באמת מסתדרים טוב," דייב דיבר אל ניית'ן לפתע. "אני לא בטוח איך הרגשתי כשמרי אמרה ששניכם מתרחצים ביחד קודם לכן. חשבתי שהפסקת לעשות את זה לפני זמן מה."

"טוב אולי הבת שלך צריכה ללמוד איך לטפל בעצמה קצת יותר," אמרה מרגרט. "לא שמתי לב לשום דבר מלבד נתן שדאג לה מאז שהגענו לכאן. היא כל כך מפונקת."

"הם ילדים. ישתעממו להם לשחק עם המבוגרים", התערבה מרי.

ניית'ן הרגיש לא בנוח שמדברים עליו אבל לייסי הייתה עסוקה מדי בניסיון לפקוח את עיניה ואת פיה סגור. היא ידעה שהיא נעלבת אבל היא לא יכלה לא להסכים. מאז שהגיע, נתן נדבק אליה כמו דבק, אפילו קרוב יותר.

"למרות שלפעמים אני שוכח את גיל הילדים הזה, הבן שלי כמעט מבוגר," הזכיר סטן למרי. "אולי לתת להם לשחק ביחד זה לא רעיון כל כך טוב."

"לא הייתי רוצה למנוע מהבן שלך את ההזדמנות לחנך את הבת שלנו, כפי שמרגרט כל כך ניסחת זאת בחביבות", טענה מרי. היא ניסתה לחפור על מרגרט ובמקביל גם מתחרה על הילדים שימשיכו לבלות יחד ולהשאיר את המבוגרים לבד.

מרגרט לא ידעה לדעת ובמקום זאת אימצה הבעה זחוחה. "לנתן מעולם לא היו אחים לדאוג להם. הוא עדיין הבן זוג במשפחה שלנו, לא משנה בן כמה הוא יהיה. אני בטוח שהוא נהנה מההזדמנות להתנהג כמו אח גדול. אחרי הכל זה רק לכמה ימים. תעזוב אותם בשקט, סטן, דייב," היא דיברה עם שני האחים.

נתן ניסה לא להיראות אשם מדי. מאז שהגיע, דעתו וכוונותיו כלפי לייסי השתנו לחלוטין. איכשהו שני הגברים המבוגרים כבר ידעו את זה. אולי רק הדרך שבה הוא דיבר או הסתכל עליה הספיקה כדי למסור את זה. הוא לא רצה להתנהג לה כמו אח, הוא רצה לכופף אותה ולשפד אותה על הזין שלו. נערות ליווי

למרות ששניהם חשדו בו, נראה שאף אחד מהם לא חשב שהוא באמת משוגע מספיק כדי לעשות משהו. האמבטיה המשותפת שלהם בהחלט עוררה כמה חשדות. הוא הרגיש מוטרד מכך שאביו שלו לא בוטח בו, אבל למען ההגינות נתן כבר בגד באמון הזה.

לאחר סיום הארוחה, החלה מרי לפנות את הצלחות מהשולחן וביקשה את עזרתה של לייסי. היא קמה לאט מאוד ושמרה על פרצוף סטואי תוך כדי תנועה מתודית כשהיא נושאת דברים מהשולחן למטבח. סטן ודייב החלו לדון בסדר שבו יגיעו קרובי המשפחה האחרים למחרת.

נתן לא ידע מה הוא אמור לעשות. הוא לא היה מבוגר שהיה לו מידע על אירועי המפגש. לאחר שראה את לייסי מתנודדת כמה פעמים בזמן שניסתה לשאת דברים למטבח, הוא החליט לעזור לה. הוא לקח ממנה ערימת צלחות בכך שהושיט יד סביבה מאחור. היא ראתה את ידיו זזות בהבעה מסוחררת וציחקקה

הייל מסמיק כשחזר למטבח.

"אני תוהה אם לייסי מאוהבת בנייתן," הציעה מרגרט.

"האם זה לא יהיה מתוק," מרי יללה.

דייב נעץ מבט זועם בנייתן, והזהיר אותו בשתיקה לא לקחת את הפטפוט של אשתו כהסכמה בשום צורה. שוב נתן הרגיש אשם בצורה מדהימה. "האם כל הילדים ישהו בחדרה של לייסי," שאל סטן שאלה מתוך כוונה להסיח את דעתו של אחיו.

"יש לנו רק חדר שינה אחד לאורחים שבו אתה משתמש. אמא ואבא ישהו בחדרה של לייסי. היא ונתן יעלו מחר בערב לעליית הגג. נורה ופיטר יקבלו מלון אבל הם רוצים שנשמור על התאומים כדי שגם הם יהיו בעליית הגג".

"עכשיו אתה יודע למה אני לא מתנדב לארח את הדברים האלה," צחק סטן.

"זה אולי הרבה עבודה, אבל זה לא רע להיות מוערך על ידי כולם," דייב לא הסכים.

נתן קלט חלק מהשיחה שלהם. התאומים של דודתו נורה ישהו באותו חדר איתו ועם לייסי בלילה שלאחר מכן. מה שאומר שהם יהיו לבד ביחד רק הלילה הזה. לאחר שהרגיש אשם קודם לכן, הוא תכנן לעזוב את לייסי לבד, אבל כשהבין את סיכוייו המוגבלים הוא קיבל חיזוק מחודש.

————————————————– ————————————————– ————————————————– ————————————————– ————————————————– ————————————————– ——-

לייסי חזרה לחדרה קודם כדי להחליף את שמלת הלילה שלה. נתן זכה להישאר ער מאוחר יותר כי הוא היה כמעט מבוגר. עם זאת, לאחר שהעמיד פנים שהוא משועמם מהשיחות של זקניו, הוא התנצל גם לקומה העליונה. נערות ליווי

לאחר שהחליף את הפיג'מה שלו בחדר האמבטיה, נייתן נכנס לחדר ומצא את לייסי ישנה עם האור דולק. היא הייתה תלויה בצד המיטה שלה עם שלט המשחק שלה על הרצפה מתחת לידה. היה משחק על מסך בטלוויזיה ממשחק שונה מ-Mario kart.

היא לבשה כתונת לילה לבנה וקרדיגן ורוד לוהט. נתן חייך לעצמו כשצילם כמה תמונות שלה בטלפון שלו. במהלך הלימודים, נתן נמשך לכמה בנות שונות, אבל עכשיו כולן החווירו בהשוואה לבן דודו המקסים. עצם היכולת לגעת בה הכניס אותה לרמה אחרת שלמה מהם.

לאחר זמן מה, רק להסתכל לא הספיק לנתן. הוא ידע שאין לו בסיס לטענה זו, אבל הוא הרגיש שליסי שייכת לו ויש לו את הזכות לגעת בה איך שהוא רוצה. הוא התחיל בהצבתה מחדש כך שהיא שוכבת הצידה על המיטה כשראשה משתלשל מעט מהקצה. שערה הזהוב כמעט הגיע לרצפה.

הוא משך את שולי כותונת הלילה שלה עד שיכול היה לראות את מפשעתה. היא בחרה לא ללבוש תחתונים מסיבה זו או אחרת. נתן חייך כשצילם תמונה נוספת של השיער על הכוס שלה. לאחר שנישק אותה על השפתיים, נייתן השתמש באצבעותיו כדי לפתוח את פיה הקטנטן. כשהיא ישנה זמן מה, הוא היה מלא ריר.

חושב שהאור יזמין את אחד המבוגרים לדפוק בדלת אם יראו את זה. הוא השתמש בחוט המשיכה כדי לכבות את אור המאוורר מעל המיטה. הוא שיחק עם פיה במשך זמן מה כשעיניו הסתגלו לחושך. כשהוא יכול לראות שוב בעיקר, וכשהזין שלו נעשה קשה רק מלחשוב על מה שהוא עומד לעשות, הוא הוריד את הפיג'מה שלו והניח את קצה הזין שלו בתוך פיו הזעיר והחם של בן דודו.

רטיבות הריר שלה עטפה אותו כשהוא דחף פנימה במהירות האפשרית מבלי להעיר אותה. למרות שנתן הרגיש אשם על שהפך כל אחד מהפתחים של בת דודתו לכלי קיבול למין, העובדה שהוא עשה זאת עם כל כך מעט התנגדות מצידה הדליקה אותו. הזין שלו גדל והתקשה בפיה רק מהמחשבה על כמה היא תעצבן אם היא תתעורר ובכל זאת כמה לא סביר שהיא תדחה אותו באותו הזמן.

כשהזין שלו הגיע לחסימה בפיה, הוא משך את ראשה מעט יותר מהמיטה ויישר את צווארה כך שהוושט והגרון שלה יהיו ישרים לחלוטין. היא גרגרה קלות כשהוא דחף פנימה עד הסוף. לחייה התנפחו ונראה שהיא ניסתה לבלוע, אבל הצליחה רק להוציא ריר מזוויות פיה.

צווארה הדק התנפח כשהזין שלו החליק לתוכו. בהיותה מחוסרת הכרה לא היה לה רפלקס סתימה. כשהוא יצא החוצה, הוא יכול היה לראות את גרונה מתכווץ מבחוץ. הוא בקושי הצליח להתגבר על העובדה שלבנות היו כל כך הרבה חורים לשחק איתם. כמה כיף היה לזיין את הכוס שלה, זה לא יהיה כל כך צר והוא לא יוכל לראות את צורת הזין שלו באותה צורה.

כשהוא רכן מעליה ועל המיטה, הזין שלו החליק בחזרה לגרונה בכוחות עצמו. הוא העביר את ידו במורד עמק שדיה ומעל בטנה. כשהגיע לשולי שמלת הלילה שלה, הוא הרים אותה כדי שיוכל לראות את הכוס שלה, אם כי הפוך. הוא הניח את ידו על מותניה והתפעל מהעובדה שבלי בגדים מכסים אותה, הוא נערות ליווי

בקושי יכלה לדעת איפה הבטן שלה נגמרה והכוס שלה התחילה. עורה היה רך וחם והוא יכול היה להרגיש אותו נע כשהיא נושמת דרך אפה.

לפתע דאג לנשימתה, הוא משך את איברו לגמרי מגרונה ומפיה. החזה שלה התרומם מתחת לכתונת הלילה שלה כשהיא שאצה נשימה גדולה. הוא התבונן בפניה כשהיא נושפת החוצה. הוא אמנם חשב שהיא יפה ושחבל לה שאי פעם יזיין את פניה על ידי ילד, אבל זה לא חל עליו. הרצון לראות את בן דודו המקסים לוקח את הזין שלו עד הסוף לתוכה היה חשוב יותר מאשר לשמור על תדמיתה התמימה.

לאחר שנשמה דרך פיה במשך זמן מה, עוד ריר נאגר בתוך הפתח של לייסי. כאשר נתן דחף את הזין שלו בחזרה פנימה, הוא השפריץ החוצה מזוויות פיה וזרם במורד לחייה. כל פיה הרגיש רירי וחם לנתן.

כשהוא רכן מעליה שוב, קצה הזין שלו החליק עד הסוף וצפץ לתוך הוושט שלה, סתם אותו בצורה מושלמת. נשימתה נעצרה לחלוטין כשהוא חסם את דרכי הנשימה שלה. הוא הצמיד את אצבעותיו אל הכוס שלה וקצת התאכזב לגלות שהיא לא רטובה בכלל. איך היא הייתה אמורה להידלק כשהיא מחוסרת הכרה בכל זאת? הוא כמעט ייחל שהיא תתעורר אבל הוא עדיין רצה לשחק איתה בלי התנגדות עוד קצת.

הוא דחף את אצבעותיו לתוך הכוס שלה וחילץ גניחה מפיה הסתום. זה רטט סביב הזין שלו וגרם לו להתעוות בגרונה. הוא משך בחלק הפנימי של הכוס שלה כשהוא נשען לאחור, כמעט מושך אותה לכיוון קצה המיטה רק במפשעה שלה. היא כמעט ירקה את הזין שלו והחלה לנשום שוב בכבדות. הוא מתגרה בה, דחף חזרה פנימה לפני שהספיקה לנשום, וסתם את דרכי הנשימה שלה בדיוק כשהם נפתחים.

הוא נשאר כך לזמן מה עד שהגוף שלה התחיל לטלטל. הגרון שלה נפתח ונסגר סביב הזין שלו שוב ושוב כשהיא נאבקת לנשום ורגליה החלו לבעוט. הוא המשיך למשוך את הכוס שלה ולהזיז את אצבעותיו בתוכה, גרם לה לגנוח כל הזמן. כל גניחה התגברה כשהיא נאבקה לנשום.

לבסוף עיניה נפתחו כשהיא בעטה בשתי רגליה בו זמנית, מושכת את מפשעתה מול האצבעות של נתן וחופרת אותן עמוק יותר לתוכה. היא הייתה מבולבלת בהתחלה אבל רגועה. רק כשהבינה שמשהו חוסם את נשימתה, היא התחילה לבעוט שוב ושוב. היא גם ניסתה לדחוף אותו קדימה עם ידיה מעל ראשה. הוא נתן לה לדחוף אותו לאחור עד שרק קצה הזין שלו עבר את שיניה, אבל אז הוא דחף בחזרה לגרונה ללא אזהרה מוקדמת.

שלא כמו כשהיא הייתה מחוסרת הכרה, הייתה הרבה יותר התנגדות. הגרון שלה נסגר ברגע שהזין שלו זז. למרבה המזל היה מספיק ריר כדי לשמן אותו כשקצה הזין של נתן נאלץ פנימה. הוא החליק שוב עד למטה לפני שהצליחה להדוף אותו פעם נוספת. אבל רגע לפני שהזין שלו צץ החוצה, הוא דחף בחזרה פנימה. היא צווחה בעצבנות ובכאב כשהגרון שלה נפתח שוב בכוח. נראה שלא היו לו כוונות לתת לה לנשום. נערות ליווי

באותו הזמן הוא המשיך למשוך את הכוס שלה, וגרם לה לגנוח בין הצרחות שלה. היא הרגישה שהוא יכול לדעת שהיא מרגישה לא בנוח אבל רצתה להעמיד פנים שהוא לא יכול על ידי הפעלתה בו זמנית. גרוע מכך, זה עבד. הכוס שלה נעשה חלקלק יותר ויותר ככל שאצבעותיו נעו בתוכה. עיניה ריפרפו כשהיא מתנודדת על קצה האורגזמה או פשוט מתעלפת.

כשהבינה שאין לה ברירה אלא לעזור לנתן לרדת, לייסי תפסה את רגליו ומשכה את עצמה לכיוון קצה המיטה, דוחפת את ראשה בין רגליו והזין שלו במורד גרונה. היא סתמה רק מעט פחות כשעשתה זאת בעצמה. היא נסוגה לאחור באותה מהירות והוציאה את לשונה והעבירה אותה לאורך החלק העליון של הפיר של נתן. הוא דחף לתוכה בחזרה, השפריץ עוד רוק סביב הזין שלו. לשונה ליטפה את הפיר שלו וניסתה לרגש אותו יותר. זה עבד, אבל לאט.

עברו עוד כמה דקות של זיון גרון מתמיד עד שהזין שלו סוף סוף התקשח בפיה של לייסי. הזריקה הראשונה נכנסה ישר לוושט שלה. היא דחפה שוב את רגליו, משכה את הזין שלו כמעט עד הסוף החוצה. לפתע הלחיים שלה התנפחו כשהן התמלאו בהצטיינות. כשלא יתאים יותר רוק וגמור שנפלט מפיה ומנחיריה.

מעט האוויר שהצליחה להוציא כל הזמן הזה מאפה נחסם לחלוטין. הראייה שלה הפכה לבנה עם כתמים שחורים כשהיא התקרבה להתעלף. כל אותו הזמן, נתן המשיך למשוך את הכוס שלה. בדיוק כשהיא עמדה לעצום את עיניה, כל גופה רעד. היא לא יכלה לשלוט בשלפוחית השתן שלה כיוון שהתזה נוזל מהמפשעה בגלל התכווצות שריריה. היא נשמרה בהכרה אך ורק מההתרגשות של האורגזמה שלה.

עם הריכוז החדש שלה, היא הצליחה לבסוף להדוף את נתן מפניה. היא מיד התהפכה על בטנה והחלה להקיא. בהתחלה זה היה רק בהצטיינות, אבל בסופו של דבר זה הפך לארוחת הערב שלה, איזה ש

היא הייתה בזמן שהוסחה על ידי אוננות עם הבקבוק בתחת שלה.

כשהיא סוף סוף הפסיקה לקפוץ, נתן תפס אגרוף משערה והרים את ראשה כדי שיוכל להביט בפניה. הוא היה אדום מחוסר אוויר ומרוח בהצטיינות, ריר, דמעות ומרה. הלשון שלה הייתה תלויה כשהיא התנשפה כמו כלב. היה לה מבט מבולבל בעיניים אבל היא עדיין הייתה בהכרה.

הוא המשיך למשוך בשערה ולהרים אותה עד שהיא התמקמה מחדש כורעת על קצה המיטה כדי לתמוך בעצמה. כשהוא הרפה משערה, הוא נשאר מזיע. היא נראתה קטנטנה כשהידיים שלה בקושי יוצאות משרוולי הקרדיגן שלה. נתן תפס את פרקי ידיה והעמיד את זרועותיה מעל ראשה כדי שיוכל לשלוף את כותונת הלילה והסוודר שלה בבת אחת.

ברגע שהיא הייתה עירומה כורעת על המיטה, הוא לקח רגע להעריץ את גופה הקטן, מבריק מזיעה. זה היה נקי מאוד בהשוואה לפנים שלה. או שהיא הייתה מבולבלת מכדי שיהיה לה אכפת או שכבר לא היה אכפת לה להיות עירומה מולו בכלל. הלשון שלה הסתובבה עם ריר שעדיין ירד ממנה כשהיא התנשפה כדי להסדיר את נשימתה. בדרך כלל ילד היינו בוכים להורים שלו רק אחרי שהקיא את ארוחת הערב, אבל איכשהו לייסי לא הפריע. או שדעתה הוסחה מדי מהאורגזמה שלה או שהיא פשוט ידעה שהיא נאלצת לסבול את אי הנוחות בכל פעם שניתן דפק באחד החורים שלה.

הוא באמת רצה להרים את גופה הקטנטן לזרועותיו ולשפד אותה שוב על הזין שלו אבל הוא היה צריך להתאושש קודם. הוא תפס את קצה לשונה ומשך אותו עוד יותר מפיה. היא פשוט בהתה בו בהבעה עייפה, עדיין מתנשפת. לאחר שנתנה לו למשוך ולסובב את לשונה לזמן מה, היא שמה את פיה סביב אצבעותיו כדי שתוכל ללקק ולמצוץ אותן. כשהיא בלעה ריר, אצבעותיו נדחפו יותר פנימה עד שהקצוות נגעו בחלק האחורי של גרונה. נערות ליווי

עיניה דמעו כשהיא מעסה את אצבעותיו בגרונה, מאיימת לבלוע אותן עוד יותר ולהסתכן בעצמה להקיא שוב. היא בהתה בו, כמעט חיכתה שהוא יחליט אם הוא רוצה לזיין באצבע את גרונה. הוא קרע את החלק הפנימי של גרונה עם ציפורני אצבעותיו כמה פעמים, גרם לה לגרגר, אבל לבסוף שלף אותן החוצה. היא השתעלה וקרטטה זמן מה לפני שהחזירה את נשימתה.

נתן התבונן כשהיא מורידה את עצמה מברכיה למצב נוח יותר על המיטה. היא עצמה את עיניה כשהיא עדיין עייפה ומכורבלת ופונה הרחק ממנו. הוא חיכה זמן מה, לא בטוח מה לעשות. הוא היה קצת מאוכזב שהם לא הולכים לקיים יחסי מין שוב. "אתה לא בא?" היא שאלה בפיהוק תוך שהיא טופחת על החלל על המיטה ליד עצמה.

עיניו של נתן התרחבו בבלבול. האם היא הזמינה אותו למיטתה כדי שיוכל לזיין אותה כל הלילה? האם היא באמת נהנתה מזה מספיק בשביל זה? הוא לא ידע, היא רק ניסתה להעתיק את הוריה שוב. הם תמיד ישנו באותה מיטה, אז זה אומר שנתן צריך לישון במיטה שלה.

לייסי חייכה בשביעות רצון כשנייתן נשכב לידה. היא זזה לאחור מספיק כדי ללחוץ את גופה על גופו. היא ציחקקה למשמע תחושת זרועותיו על עורה החשוף כשהוא כרך אותן סביבה מאחור. ההבעה שלה נמסה למטרד כשהיא הרגישה את אצבעותיו על מפשעתה. "אני ממש עייפה," היא יללה.

"מתי נקבל הזדמנויות כאלה אחרי שכולם יגיעו לכאן מחר?" הוא התווכח.

לייסי זעזעה כשההבנה של הזמן החולף שלהם יחד פגעה בה. הם לא חיו יחד כמו הוריה. אין זה פלא שהוא לא סתם סטר לה על ישבנה במשך היום כמו שאביה עשה לאמה; הוא ארז שנים שלמות של חיבה כי ידע שהם עומדים להיפרד שוב אחרי המפגש המחודש. לייסי הרגישה רע אפילו שניסתה לישון עכשיו.

ניית'ן נתפס כשלייסי לחצה את ישבנה לתוך מפשעתו ודחפה את אצבעותיה לתוך הכוס שלה יחד עם שלו. היא פלטה נשימה לפני שהפנתה את ראשה ונישקה אותו. "האם אתה בטוח?" שאל נתן בספקנות לאחר ששבר את הנשיקה.

לייסי הינהנה בעודה מוציאה את הזין שלו מהפיג'מה שלו ולוחצת אותו אל ישבנה. "תמלא שוב את כל החורים שלי," היא ייבבה כשהיא חלפה אותו בכוח מעבר לפתח התחת שלה. נתן חיבק אותה מאחור, מושך אותה עד הזין שלו. זה היה הרבה יותר כואב בלי המים אבל לייסי הייתה נחושה. "אני צריך להרגיש אותך בתוכי יותר; מספיק שאני לא אשכח איך זה מרגיש כשאתה עוזב."

נתן הרגיש פתאום רע מאוד. הוא הניח שהיא תוקל כשהוא יעזוב והפסיק לזיין אותה והיא פשוט תחזור להיות ילדה רגילה. אם היא מתגעגעת אליו ומתגעגעת להזיין, אז היא תהיה אומללה בלעדיו או שהיא אולי אפילו תנסה להשיג חבר שימלא את היעדרותו. נתן לא אהב את הרעיון הזה בכלל. הוא היה האדם היחיד שיכול לזיין את בן דודו המקסים.

לייסי התחילה לבעוט כשהרגישה את נתן דוחף פנימה עוד יותר. הוא היה דימוי

הוא מזיין אותה על ידי מישהו אחר והוציא את הכעס שלו על התחת המסכן שלה. היא רצתה לגרום לו להפסיק אבל היא זו שביקשה את זה. "בבקשה תצמיד אותי," היא התחננה בעודה מתגלגלת על בטנה. הוא לא הבין עד שהיא התחילה לזחול ממנו. הוא נשכב עליה כדי שלא יכלה לברוח, ועדיין דחף לתוך התחת שלה מאחור. נערות ליווי

כאשר לייסי החלה לצרוח עם כל דחיפה, נתן הזיז את אחת מהכריות שלה מתחת לפניה ודחף את חלקה האחורי של ראשה, מעמע את הצליל. לייסי שמרה את ידיה במפשעה ועכשיו החלה לגעת בדגדגן שלה ובשפתי הכוס שלה כדי להסיח את דעתה מהכאב של מתיחה של התחת שלה. היא הבינה שמערכת היחסים הזו עוסקת רק בהעברת השליטה בגופה לידי נתן. זה אולי כואב לפעמים אבל זה לא יימשך לנצח. היא פשוט הייתה צריכה לסבול את החלק הכואב תוך שהיא מנסה להגביר את ההנאה שלה בכל דרך שהיא יכולה.

למרות שנתן אהב את תחושת הגוף הקטנטן של בן דודו המתפתל תחתיו, הוא התעניין יותר לראות אותו. אחרי שהיה מרוצה היא לא תנסה להתפתל שוב, הוא התיישב במצב כריעה והרים את ישבנה לאוויר והשעין אותה על ברכיה, עם הפנים כלפי מטה.

הוא הופתע לראות את אצבעותיה מחליקות לתוך הכוס שלה מתחת לזין שלו. החריץ הוורוד החמוד היה חלק ומבריק, טפטף מעט. ניית'ן חייך כשהוא משך את הזין שלו מהתחת של לייסי ודחף אותו לתוך הכוס שלה לצד אצבעותיה. היא צווחה לתוך הכרית שלה בהפתעה אבל בכנות זה כאב פחות ממה שהתחת שלה עשה. לאחר זמן מה נתן היה מרוצה מכך שהזין שלו הרבה יותר רטוב והחזיר אותו לפי הטבעת שלה.

היא צווחה לתוך הכרית שלה כשהחור נסגר במקצת בהיעדר הזין שלו. עם זאת, עם רטיבותו החדשה, הוא החליק פנימה הרבה יותר קל מבעבר. נתן למעשה נדהם כיצד הזין שלו נעלם לתוך החור העגול המושלם. הוא כבר לא התמקד בזה שמתמתח סביבו ובמקום זאת ניסה להרגיש הכי עמוק שהוא יכול בתוכה עם הקצה.

כאשר לייסי הפכה שקטה באופן מחשיד, הוא תפס אגרוף משערה והרים את פניה מהכר שלה. עיניה נראו לה והזיל ריר כשהלשון שלה מתבלבלת שוב.

"את כזו זונה," הוא מלמל. תגובתה היחידה הייתה גניחה. "את אוהבת להכשיל אותך בתחת שלך," הוא האשים אותה.

דנקה

"אני אוהבת אותך," היא השיבה. עיניו התרחבו לרגע בהפתעה. הוא משך שוב את שערה כדי שיוכל לראות את פניה. היא הביטה בו באהבה כשפניה עדיין מפוספסים בדמעות ובנוזלים אחרים. הוא רכן ונישק אותה. היה לזה טעם בעיקר של מלח. נערות ליווי

במשך שאר הלילה, לייסי המשיכה לשטוף את כל החורים שלה שוב ושוב. בכל פעם שניתן חשב שהוא מתעייף מדי, הוא פשוט הזכיר לעצמו שהוא לא צפוי לקבל את ההזדמנות הזו שוב ומצא גל נוסף של אדרנלין.

גם לאחר שלייסי התעלפה מתשישות, הוא המשיך להשתמש בגרון הרפוי כעת. למרות שהוא פרכוס והגיע כל עשרים דקות בערך, לא שוחרר זרע יותר. לבסוף, כשנותרו רק כמה שעות לפני אור השמש, הוא התמוטט גם מרוב תשישות.

התחת של לייסי נותר עגול בצורה מושלמת, ללא סימני סגירה. הפנים והחזית שלה היו מכוסים בנוזלים מיובשים כעת והיא באמת נראתה כמו זונה, אפילו כשהיא מחוסרת הכרה. כשהוא צילם כמה תמונות של גופה המבולגן, נתן הגיע למסקנה שהיא לא תלך ישר מחר. במקום להרגיש אשמה הוא הרגיש הישג וגאה.