בחרו עמוד

נערות ליווי בגבעתיים : השעה הייתה מאוחרת ביום, הדמדומים הפכו ללילה. הברברי הגבוה מעד החוצה מבית האחסון. הוא הושיט יד והתאים את איברו הגדול, דוחף את הראש הסגול הכהה בחזרה אל חלציו. גבר עכשיו, הוא נהנה לשתות בבתי המשקאות השונים שהמסיבה שלו נתקלה בטיולים בעולם הפנטסטי הזה. בחודש שעבר מלאו לו שמונה עשרה שנה. התשיעי שלו בעולם הזה, אחותו וחבריו הועברו איתו, כולם נועדו להפוך לגיבורים. כשחשב על הבית התגעגע להרבה מותרות; קריקטורות ודגני בוקר בשבת בבוקר דורגו בראש הרשימה שלו. אף אחד בבית האחסון מעולם לא האמין לסיפורים שלו על הבית או הרוזן צ'וקולה ואמא יאמי. הם טעו בהם כמפלצות שהוא ניצח.

לפני רגע הברמניות התאומות התיישרו לידו כשעזב. אחד ביקש ממנו לחזור בהקדם והשני שאל היכן הוא שוהה בעיר. השדיים הגדולים שלהם נלחצו על זרועותיו. בזמן שהם עשו נשק הבשר שלו התעוות, ניסה להימלט מהכלא שלו בבד פרווה. רק הראש הצליח בכך כשהוא חמק בין המשרתות הצפופות אל הפתח. הוא אמר להם שהוא יחזור מחר.

בהליכה לכיוון הפונדק חלף על פני ארבעה עצים חלולים. הצללים שלהם התערבבו עם חשכת הלילה המוקדמת. צמרמורת התפשטה על גופו השרירי. ערפל קל הגיע מהקרקע. זרועות הערפל של הערפל הסתחררו ורקדו בשובבות, מושכים את ידיו של בובי. הוא הניף את המועדון המיוער שלו דרך הערפל וחייך בעודו רקד. העולם החשיך לזמן מה כשהערפל זינק לעברו.

"אַבָּא!" מייביס דרקולה צעקה, "איפה אתה?!" היא סובבה את ראשה ואמרה, "היי, זום! ראית את אבא שלי? זה מרגיש כאילו לא ראיתי אותו בגיל בן אדם".

"זה נראה שהוא אומר שהוא נוסע לאמזון כדי להשיג אספקה למלון." זומבי גנח. 'Brainzzz'

"תודה." היא התחילה ללכת אל דלפק הקבלה. אבא, אידיוט. זה אתר אינטרנט, לא נהר, היא חשבה.

כשהיא הקלידה במחשב הקופה היא סגרה משחק, Pool of Radiance. עיניה התרוצצו וחיפשו את הגועל ששיחק משחקים במחשב העבודה החדש. נראה שכולם חסרים כרגע, 'נחשי, אני אעלה את זה בישיבת הצוות, שוב.' לחשה מייוויס. היא שלפה את הבושם האהוב עליה ממגירה ופריצה קלה גירשה את המטרד.

לחיצה על אפליקציית מזג האוויר. היא קימטה את מצחה. הוא רשום ערפל וערפל. אין זמנים, אין תאריכים. אין תחזית אחרת. עבר יותר משבוע, היא חשבה, מרגיש כמו חודשים. הו שטן, יותר כמו שנים.

היא הקשתה על רענון עם טופר המדד שלה. כפפות הרשת השחורות שלה משכו בידה. שום דבר לא קרה; היא לחצה עליו פעמיים. שום דבר לא השתנה. מייביס זועקת את מצחו כדי לבדוק שהזומבים שמרו על סלון הישיבה נקי. היא עצרה באמצע הדרך כדי להתאים את הגרב השמאלי הנפול שלה. מרימה את השמלה שלה כדי לעשות זאת. הפסים השחורים והאדומים האופקיים רצו מהשמלה השחורה הקצרה שלה אל האול-סטאר האדום-דם שלה. מייביס בדקה גם את הימין, נראה שהוא מוחזק היטב סביב הירך הלבנה והעבה שלה, עם רק מעט שפיכה בחלק העליון. היא נהנתה ממראה הגרב שצובט את עורה הלבן פנימה, כל כך קלות, באהבה. משכה את השמלה מעט למטה הרגישה שהיא מושכת את שדיה. הפטמות שלה התקשו כשהבד הנחוש נמשך בהן והפירסינג החדש שלה.

דלתות הזכוכית בחזית הלובי החלו להסתחרר.

הערפל התבהר, ממהר אל הצללים הכהים. הצעד הבא של בובי הביא אותו אל מול חומת אבן. טירה.

'מה?' הוא לחש. אין טירות או מבנים בקרבת מקום… רגע? זו דלת מסתובבת? הוא חשב.

שנים עשר רגל ממנו הייתה דלת מסתובבת מוזהבת וזכוכית. הוא הסתובב בדממה כשהוא עבר דרכו. קרירות הלילה התחלפה בחום ובאורות חשמל. זה הזכיר לו את התקופה שבה יצא לחופשה עם משפחתו כשהיה בן שמונה, הם נשארו באתר נופש בקריביים. משב רוח קריר שטף אותו ונחיריו התמלאו בניחוח אקזוטי.

תוך שנייה מייביס עמדה מולו, "ברוכים הבאים למלון טרנסילבניה!" הלהיטות שלה הראתה. היא לא זכרה את האורח החדש האחרון שעבר דרך הדלתות.

"האם.. זה מלון?" הילד נראה מבולבל. יותר גבר צעיר. עם שרירים מתפתלים. לא מגושם; דק, מסותת. הוא היה גבוה בראש מהמסגרת של 5'10 אינץ' של מייביס. הייתה לו קסדת מתכת שעליה חוד מרכזי ושתי קרניים לבנות גדולות משני הצדדים. חזה החגורה שלו הוחזק על ידי רתמה, בצורת 'X', מחוברת לחגורתו. חלצית פרווה חומה עשתה מעט כדי לכסות את פלג גופו התחתון. לשוקיו ולרגליו החזקים היו מגפי פרווה תואמים עטופים בחוט זהב. שני מצמדי מתכת כרוכים סביב פרקי ידיו. מקל עץ בידו הימנית. שיערו הבלונדיני המלוכלך והחולי היה באורך בינוני, הוא היה משוחרר וחסר דאגות. כמו אריה. עורו השזוף הזהוב של הצעיר עמד בניגוד אלגנטי לעור הפורצלן המושלם של מייביס.

"כן," מייביס הטתה את ראשה שמאלה, קלות. שיערה השחור עד הכתפיים קפץ, הפוני שלה שי

fting. "אנחנו מלון." היא חייכה. שפתון החצות השחור שלה מבית הרוזנת קורפ נוצץ כשהלשון שלה זינקה החוצה כדי להוסיף ברק על חיוכה. הטפרים הצבועים התואמים שלה מהודקים מאחורי גבה התהדקו זה סביב זה בהתרגשות. ניבים וטפרים נמתחו מעט למראה האורח החדש הפוטנציאלי הזה.

הוא לא הבחין בניביה כשהיא חייכה, עיניו שוטטו בחדר. "כמו על כדור הארץ?"

היא צחקה, "כן, כדור הארץ. איפה עוד היינו?" מייביס משכה את שמלתה בדיסקרטיות למטה בתקווה שהיא לא עלתה גבוה מדי לאורך ירכיה הרחבות, כשהשתמשה במהירות הערפדית שלה כדי לחצות את הלובי. היא הרגישה את צווארון הגולף מושך בגרונה, השמלה השחורה זזה כמה סנטימטרים כשהיא משכה בה. היא ניסתה לא להסמיק. מאז יום ההולדת האחרון שלה, החזה שלה גדל בכמה גדלי כוסות. בשבוע שעבר כשהיא בדקה שהם 34G. היא עדיין חיכתה לחזיות חדשות שיגיעו.

"הו, תודה למאסטר הצינוק. אני בבית." זרועותיו החזקות והשזומות הושטו החוצה כשצעד אליה. נשימתו החמה שטפה אותה, ריח של דבש מתוק.

הצמידה את החזה שלה אל שלו בובי החזיקה את מייביס בחיבוק חשוף ארוך. ‘עברו תשע שנים.’ הוא לחש לעצמו.

מה זה? היא חשבה. כשהיא הזיזה מעט את ירך ימין, היא חשה פעימות. געגוע התעורר במותניה. זה היה חפץ ארוך שנראה שלא נמצא בצד שמאל שלה. הצד הימני שלו. ככל שהחיבוק נמשך זמן רב יותר כך החפץ הרגיש חזק יותר. אולי המקל הזה שהיה לו?

בובי שחרר אותה, הוא אמר, "מצטער שעבר כל כך הרבה זמן, לא חשבתי…"

"אין בעיה." עיניה תפסו את המועדון בידו הימנית. לא זה, שתי עיניה הכחולות קפצו אל מותניו. שטן, זה ארוך מהזרוע שלי, חשבה.

הצד השמאלי של חלציו הפרווה בלט; פעמו, דפק, אדוות. הפרווה בקושי הסתירה את גבריותו.

מייביס נשכה את הצד השמאלי של שפתה התחתונה. ניב אחד מראה, כשהיא שחררה את הנשיכה, הניב החליק על שפתה ופגע בשפתון החצות השחור שלה.

בובי זז לשמאלו קצת בניסיון להסתיר את הזין הפועם שלו.

"אז, אתה רוצה חדר?"

"אה, כן. אני מניח." הוא הושיט יד לתוך נרתיק. "אתה לוקח את אלה?" חמישה מטבעות זהב מבריקים נחו בכף ידו.

ידה החליקה על פניו ועיניה הבזיקו אל הזין שלו. זה קפץ כשהם נגעו. היא הסמיקה כשהקצה הסגול שלו נדחף מהחלק העליון של חלצית החלציים. הוא נתקע מתחת לרתמה. עדיין גלוי. האם זה? אני… אצטרך את שתי הידיים כדי להחזיק את זה? היא חשבה. עיניה הסגירו את מחשבותיה הבאות.

"עוד שניים ללילה," היא בהתה בעיניו, מרוכזת הפעילה את הזיגוג ההיפנוטי שלה, "לעוד חמישה, נעשה שירות אמבטיה מלא ועיסוי."

בובי שלף במהירות עוד שבעה מטבעות, עיניו נשואות לעיניה. "זה נשמע נהדר." הוא העביר אותם למיוויס. עורה הלבן הרגיש קריר למגע שלו, רשת הכפפות השחורות חסרות האצבעות שלה לא מחזיקה דבר, מאפשרת לבשרן להתחכך זו בזו. הוא נאלץ להתאפק מלחבק את ידה בזמן ששחרר את המטבעות.

"עקבי אחרי," היא פנתה למדרגות, "איך קוראים לך? אני צריך את זה אחר כך לפנקס החשבונות." הבושם שלה השתהה באוויר כשהיא התרחקה.

"בובי, בובי הברברי."

הזין שלו פועם וקפץ כשישבנה בצורת לב קפץ מעט בכל צעד. השמלה השחורה הצמודה שרכבה גבוה על לחייה, הבטיחה נוף נפלא אם הבד יחליק כלפי מעלה. הבזקים של חוטיני שחור מופיעים בכל צעד. ירכיים לבנות; דק, אך עבה חמק זה על פני זה בכל צעד שעשתה במדרגות.

בובי הגיע לצעד הראשון, מכוון את הזין שלו, הוא הבין שהראש העצום מבצבץ שוב החוצה. הוא דחף אותו בחזרה לתוך יריעת החלציים והסמיק.

בכל פעם שבחורה עוברת ליד, הוא חשב. העיניים שלו לא עזבו את ישבנה המקפץ. או גרב הפסים השחור והאדום הצמוד שלה, צובט את ירכיה, העור הלבן פשוט נשפך עליהם. מושלם, החיה התעוותה למחשבה שלו.

שני השלבים האחרונים. מייביס החליטה להיות שובבה. היא לקחה שניים במקום אחד. החלק האחורי של שמלתה השחורה והצמודה קפץ למעלה. משב רוח קריר, גבוה על הלחיים של ישבנה, ריגש אותם. היא חייכה חיוך מהיר והרגישה את החזית נמשכת עד בטנה.

צופה בתחת בצורת לב שלה בובי חש את הזין שלו פועם כשמייוויס דילגת על צעד. השמלה שלה החליקה מעל לחייה המושלמות. כל אחד חצי לב, כל אחד נועד לשבור גבר או אישה. ראש הזין שלו פרץ מבד החלציים, כמה סנטימטרים אחריו. הוא נשך את שפתו והחל לדחוף את הקצה המתנפח בחזרה לתוך הפרווה בזמן שמוויס הסתובבה. ריח הבושם שלה מילא את נחיריו, ועורר אותו יותר. היא הייתה כל כך קרובה. ראשו הלם בידו.

"אוי סליחה, פספסתי צעד." היא משכה לאט את השמלה חזרה למטה. אפילו ידו נראית קטנה לצדה, חשבה. עיניה זיגוגו כשהוא דחף את הראש בחזרה לכיסוי. לא, אני שולטת, לא הוא, חשבה.

הזין של בובי התעוות. החלק הקדמי של התחתונים שלה נראה כמו עטלף שחור קטן וחמוד. עם עיניים אדומות דם וניבים קטנטנים כשחייך. הוא התאים את עצמו שוב, היא התבוננה בחיוך.

יש לי את הכוח כאן, לא

אותו, היא נשכה את שפתה.

הם החלו ללכת במסדרונות. ציורים עתיקים ציפו את הקירות, חלקם גדולים, חלקם קטנים. חלקם צפו בהם. אורות הנרות נדלקו כשהם התקרבו לכל פמוט, כמו בקסם. מייביס עצרה מול דלת. לוחות היער הכהים היו קשורים בשתי צלעות ברזל שחורות.

"אה, גברת, אני… לא הבנתי את שמך?"

"טיפש שכמותי. זאת מייוויס. תקרא לי מייביס." היא הסמיקה כשחזרה על עצמה ופנתה במהירות לדלת, מהר מדי בשביל בן אדם, "זה אחד החדרים הטובים ביותר שלנו, למעשה, הוא ממש ליד שלי." אמרה מייביס כשפתחה את הדלת. לחיצה על תפס הברזל השחור.

כשהלכה דרך הדלת היא פנתה אליו, מושיטה יד אל הקסדה שלו. תוריד את זה מהראש שלו. היא זרקה אותו.

"וואו, זה ממש נחמד." גדולה ומרווחת, ליד הקיר האחורי מיטת ארבע עמודים ענקית. כיסאות מצופים בד ניצבו מול אח שציפה חצי קיר משמאלו. להבות התפצחו לחיים כשהן נדלקו, מעצמן. מעל האח היה ציור שמן עתיק. אישה יפהפייה בשמלה לבנה וזורמת תחרה וכובע שחור גדול השקיפה על החדר. השוליים, מסתירים את אחת מעיניה הזוהרות. החזה שלה גרם למראה של מייביס שטוח. בובי לא הבחינה שעיניה עוקבות אחריהם.

"אתה יכול לקבל את הנוף הטוב ביותר מהמיטה." היא אחזה בידו. שניהם התחילו לנוע עמוק יותר לתוך החדר.

בובי התנגד לדחף לחפש מלכודות. הקסדה שלו נחתה בכיסא רחוק. ליד המיטה הוא מסתובב. המנחם; טלאים של פרצופים מפחידים רדופים. הכל בצבעים אפרוריים. מייביס עמדה מולו וחסמה את נוף החדר הטוב ביותר של המלון. היא הייתה כל חשפניות כך קרובה עד שהרגיש את נשימתה הקרירה שוזרת אותה דרך הרתמה שלו על חזהו. הבושם המתוק התערבב בניחוח גופה. הזין שלו התעוות; הפרווה לאורכה העצום התפתלה, הראש איים לברוח שוב.

מייוויס ירדה על ברכיה. היא משכה את חלצית הפרווה החומה אל קרסוליו.

פווש. פלופ. סדק!!

בן רגע, שק הכדורים שלו בגודל אשכולית נשמט לחופשי. הנשק החבוי שלו התנדנד החוצה. הפיר נחבט בלחי החרסינה שלה, ממש מתחת לעין. וריד גדול דפק והבריש את קצוות ריסיה. הדם קורא לה. העפעפיים של מייוויס יכלו לנשק אותו, זה היה כל כך קרוב. היא ראתה את הווריד מתכווץ ומתכווץ כשהלב שלו פועם. שורה של מיץ מתוק חמק מתחתוניה ועברה במורד רגלה ספוג בגרב הימנית.

"אה סליחה. אתה בסדר?" הלחיים שלו מסמיקות ורוד עז.

אם היא הייתה אנושית זה עלול היה לפגוע. זה היה מפיל אותה בחזרה. אולי מעמיד אותה בעמדת נחיתות.

הרים את מבטו מייביס חייכה למראה הוורודה שמילאה את פניו. היא ליקקה את שפתיה. עיניה מושפלות, מתגלגלות על הנשק שהפר את לחיה. "אני יותר בסדר. ואז בעצם בסדר."

אף אחת מהן לא שמה לב לטעות שלה.

היא העבירה את גב ידה המכוסה ברשת על פני אחד הוורידים שלו כשהיא התרחקה. החיה הסגולה התעוותה, כמעט הגיעה אליה.

"זה חלק מהעיסוי או מהרחצה?" הוא שאל, "אני חושב שאני יכול לעשות את זה בעצמי אם זו הרחצה…"

מייביס הושיטה את ידה בידה השמאלית, ראתה את הטפרים הארוכים שלה, היא משכה אותם קלות כשהיא לוחצת את ידה על בטנו המתפתלת של בובי. כמה מאצבעותיה חמקו על פני הרתמה שלו אל עורו. בובי נפל בחזרה על המיטה מאחוריו. אורך הזין של ארבעה עשר סנטימטרים החליק על הלחי הקרירה של מייביס. היא הצליחה בנשיקה הקלה ביותר, ממש מתחת לראש המסיבי. כששפתיה נגעו בחיה הסגולה, היא הרחיקה אותה, מתגרה. עיניה עקבו אחר הקצה המחוספס והרכס החזק המקיף את קצהו החיצוני. התלקחות זה הזמין אותה לחזור. היא נשכה את שפתה התחתונה ב… טיצ'י… פאאט, שני הניבים מתחככים על השפתון שלה. נערות ליווי

רוכן קדימה מייוויס פרש את רגליו השריריות. שערה השחור צחצח את ירכיו הפנימיות. המשקל של השק שלו מוחץ את קצה המיטה, תחושה קרירה שטפה על החלק התחתון של הביצים שלו, השמיכה מקורה. שני הכדורים שלו איימו להתגלגל מהמיטה כשמאוויס התקרבה. היא ראתה את כל גופו נדרך. לשונה הציצה החוצה בין שפתיה לניבים. כשהיא משאירה שובל רוק דביק קצר על פני ראש הזין הסגול של בובי היא נישקה קלות את המפלצת ממש מתחת לכניסה לשופכה שלו. היא העיפה את לשונה על הפתח. הזין זינק לעברה. בקושי הרימה את ראשה ודיברה.

"אתה נראה כאילו יש בך הרבה דם נוסף. תוריד את חלקת החזה והירגע." היא אמרה כשהחליקה את לשונה לאורך הזין שלו.

בובי התכופף והסיר את הרתמה שלו. כשהוא שחרר את חזהו השזוף הוא השליך אותו מהעין לפינה חשוכה.

לשונה ירדה מטה והחליקה מעל ומסביב ורידים פועמים גדולים. הטוף הזהוב הבהיר שלו דגדג את סנטרה. הניבים שלה צרבו את הבסיס כשהיא הגיעה אליו. היא החלה להחליק אותם באיטיות לאורך הפיר כשהלשון שלה זינקה מסביב, מתגרה. שותלת נשיקות ארוכות פה ושם. השפתון הפגום מותיר טביעות צל כהה לא מושלמות על הזין שלו בגודל ארבעה עשר אינץ'. כשהגיעה לראש היא לחצה את שני הניבים לתוך החיה הסגולה. לא פירסינג. יוס

לא מספיק כדי להשאיר חריצים. גומות גומות.

"הו, פראי דרקונים, כן!" ידו הגיעה לראשה, היא הניפה אותו.

מייביס מצצה בחמדנות וכרסמה את ראש הזין של בובי. שפתון ורוק מועכים על פניו. המלוח שלו התחיל לדלוף, מתערבב פנימה. הטעם המלוח ציף את לשונה. כשהיא הרימה את ראשה היא נעלה עיניים עם בובי. הוא איבד את המיקוד כשהכחול בעיניה עבר לאדום בהיר מעורפל. היא אמרה מילה אחת, התשוקה מילאה את קולה, "עוד."

נהר קטן של קדם שטף מהזין השקוע. הברק הלבן על הקצה הסגול כמעט הפנט אותה. היא חיזקה את נחישותה, רצונותיו לא יציפו אותה, היא צללה פנימה. לשונה הוורודה קולטת בקשב כל פעימה של עונג לבן. היא גלגלה את הנוזל המלוח בפיה, התענגה עליו כשהוא זלג לכל אורכו. נצמדת ללחיים הפנימיות ושוטפת את שיניה. הוא החל להחליק לכיוון גרונה, נשפך כלפי מטה.

"זה… אני אף פעם לא…" הוא ניסה לומר. גניחה נמלטה מהוורוד הבהיר שלו, 'אהה… אהה…' נערות ליווי

שתי ידיה אוחזות בפיר שלו. השמאלי שלה; עובד על הבסיס הפועם הלוהט. שערו המוזהב והקצף דגדג את עורה הלבן מתחת לכפפות הרשת שלה, נוקב ומשך בהן. זכותה; משחק עם הפיר הבשרני ממש מתחת לראשו הסגול המבולגן של בובי. אף יד לא הייתה מסוגלת ללפף במלואו את פיר הבשר הפועם שלו. ציפורניה השתרעו מעצמן, רקדו ודיגדגו את בשרו. לפעמים שניים מציפורניה עקבו אחר קווי המתאר של הוורידים שלו. בזהירות היא מנעה חריצים, רק רצתה להתענג על הרגע. משחק עם האנדרטה שלו, המפלצת שלו. להרגיש את דופק הדם החם מעבר לקצות אצבעותיה. הפטמות שלה התקשו עם כל דופק.

ברק בצורת עונג הבזיק בגופו. השרירים נעשו קשים במגע שלה. זיקוקים שטפו את מראהו כשהיא נשקה, מצצה וליקקה.

"אוי! זִיוּן! שילה! כן!"

WHO?

שרשרת של רוק וקדם טפטפו במורד סנטרה הפורצלן שלה, הרימה את ראשה ממש מעל הזין שלו. המיצים שלהם החליקו מפניה; נחת והתגלגל מטה אל קו הרכס של הראש. דופק חזק ניגר מהחיה הסגולה לפניה. היא עשתה זאת בכוח מספיק שהוא נמלט מעל פני השטח ונחת על הציצי הימני שלה. הטיפה הלבנה החלה להתגלגל במורד שמלתה השחורה, מכוונת למטרה.

מייביס מהר, מהר מדי בשביל בן אדם, הצמידה את שפתיה אל השופכה שלו. הדופק הבא של עונג לבן מלוח קיבל את פניה כששפתיה מצצו את הכניסה. לשונה שלפה את מיציו, רוקדת בשובבות על החור ושוב מעליו. חוזר על עצמו עם כל תרומה חדשה שהעניקה את הטעם הנפלא.

"אוי! מאב! אני מעולם לא…." הוא גנח.

כמעט טוב כמו דם, חשבה. עיניה נדדו אל כלי גדול מתפתל בדמו. ידה הימנית נעה ללטף את הווריד. טפרים צבועים בשחור מנוקדים ורקדו על הוורידים הפועמים שלו. השמאלית שלה החליקה מטה אל השק שלו, והיא החלה לשחק עם הגמל הגדול שלו.

ככה בני אדם קוראים לזה נכון? היא חשבה, גמלה? היא חייכה ושתלה עוד נשיקה ארוכה על ראשו.

היא עיסתה מחצית מהגמל הגדול המתנפח בידה המעודנת. כל כמה שניות היא לוחצת קלות. כמו כדורי מתכת, היא לשה אחד וגלגלה את הכדור השני לתוך כף ידה. נותן לו לחיצה עדינה. הלוך ושוב היא הלכה, לוחצת בעדינות כל סיבוב.

ירח דם, חשבה, שניהם מלאים בתענוג המלוח הזה. מעניין אם הם יהיו טעימים כמו הטעם של הילד ההוא מהכדור, היפוך האחרון. נערות ליווי

בובי גנח. זה הזכיר למיוויס את הפעם הראשונה שהיא נגעה בעצמה, לפני 73 שנים. הכוס שלה ספג מזמן את החוטיני השחורים שלה. היא הרגישה חום רטוב מתפשט. ירכיה וגרביה הדיפו ריח של נשיותה. היא התנגדה לרצון לגעת בעצמה, ללטף את שפתיה הספוגות והדביקות. השפתיים מושכות ומועכות בבד השחור.

במהירות הבזק, היא הזיזה את ידה השנייה כדי להצטרף אליה ללוש את הכוס המתנפחת. היא שפשפה את שתי הביצים המוסתרות, אחת בכל יד. אפילו כשהם התנפחו, זרם הקדם מתוך ראשו המבולגן. בשני קצוות פיה, חלק מההנאות חמקו מצמאונה הנלהב. זה התחיל לטפטף לאורך הפיר של בובי. הרפש העשוי מהרוק שלה ומהקרום שלו החל לטבול ולכסות את ידיה. מייוויס החליקה את שתי ידיו אל הפיר שלו לאחר לחיצה ארוכה אחת של ילקוט הגמל המהביל שלו. טפריה, אצבעותיה וכפות ידיה דיגדגו כל וריד רועד.

במהירות שעברה בירושה מאמה, היא עובדת על פיר הבשר של בובי. המיצים שלהם משמנים את הפיר ואת הידיים. היא הניחה ליותר מהקדם והרוק להחליק במורד הזין שלו. הניבים שלה ליטפו את ראשו הפועם, המחומם והסגול. הלשון והשפתיים מתנגנות על כל קו הרכס המחוספס וראשו בעל המרקם. ניבים תוקעים ומדרבנים את הבשר. זה התעוות והכה בה בכל נגיעה. היא הרגישה את הלחץ שלו רותח. רגליה נספגו בנהרות קטנים של מיציה הזורמים.

"לְחַרְבֵּן! לעזאזל, כן! כן! אני עומד ל…". הוא גונח, גופו מתפתל. הזין שלו נע באחיזת הברזל שלה.

ילד טוב, חשבה.

"ארח!"

הלחיים הלבנות של מייוויס התנפחו כשניסתה לבלוע את סילון ההצטיינות שלו. זה w

עבה, מלוח יותר מהקרום שלו. ארבעה שפכים מלוחים תקועים בגרונה. כל אחת מהן ניסתה לשחרר את אחיזת הברזל שלה כשהן פועמות דרך פיר הבשר הפועם שלו. היא לא יכלה להכיל את זה, היא גילתה שפיה לא נסגר כשהיא נדחפה מעט לאחור מהכוח. שפתיה השחורות מצופות בברק לבן, הן יצרו צורת 'O'. שלוש בובות טפטפו במורד סנטרה לפני שהספיקה לסגור את פיה. כל אחת נחתה על מקום אחר על הציצים הגדולים שלה. בהצטיינות לבנה חזקה ירדה על הבד השחור המכסה את שני השדיים, מצפה את פטמותיה המנוקבות. שולי החישוקים החזיקו מעט מההצטיינות. זה נספג, הגדיר אותם יותר.

סילון ההצטיינות השני תפס אותה לגמרי בהפתעה. אפילו כשהיא הרגישה את זה נע דרכו, זה הפיל אותה בחזרה. אחיזתה בפיר הבשר מנעה ממנה ליפול. שלושה קווצות ארוכות של זרע זלגו על פניה. לשונה התפרסה בתאווה כדי לתפוס את הפתעתו המלוחה, זה כמעט היה כישלון קריטי מצידה.

האחיזה שלה, המעוגנת על ידי כל השרירים הקשים מפלדה שלו, אפשרה למיוויס למשוך את עצמה זקוף. ציר הבשר שלו בידיה שעדיין נוטף בהצטיינות הצביע על שדיה, היא רכנה לעבר בובי בכוונה ללקק אותו נקי. נערות ליווי

"אהה! כדורי הדרקון!" הוא גנח.

מייביס התאימה. ארבעה סילונים גדולים של זרע פוצצו את החזה שלה. היא הרגישה כל דופק נע לאורך הזין שלו כשהיא נאחזת. המיץ הלבן הדביק היה הסמיך ביותר עד כה. כל סילון הרגיש כמו אגרוף קל. השמלה השחורה שלה הייתה ספוגה. החום שלו התפשט על שדיה. בריכה נספגת דרכה, מטפטפת על המחשוף שלה. ההצטיינות החמה שעוברת בין שדיה, מנסה להעמיק.

הורס את השמלה האהובה עליי, היא חשבה. ברגע הבזק היא הייתה למעלה. גמור מטפטף מהחזה שלה לשלו. הזרע שלו טפטף מפניה אל פניו.

היא נישקה את שפתיו. הנשיקה העקיפה שלו עם הזין שלו הייתה מוצפת בהצטיינות לבנה סאבוי. עיניו של בובי התרחקו מרוב בהלה. העיניים הכחולות של מייביס הסתכלו עמוק לתוך שלו. כשהכוח שלה הופעל הוא נכשל בכל סיכוי להציל את עצמו. הוא ניסה לזרוק את עצמו, אבל היא החזיקה אותו בכוח לא טבעי. לפני שידע את זה הוא אהב את הטעם שהפה של מייביס שפך לו. הלשון שלהם רקדה וזינקה. נלחמים זה בזה על הטעם המלוח של ההצטיינות שלו.

כשהטעם התפוגג, היא אמרה, "תראה את זה."

במהירות של אמה, היא עמדה מעליו תחילה חולצת נעל אחת, השנייה אחריה שנייה לאחר מכן. כשהם זורקים אותם הם נחתו ליד הכיסאות מול האח. היא ראתה מחרוזת של הזרע שלו זורמת במורד כפפת הרשת השמאלית שלה. החל מפרק כף היד הפנימי שלה, הוא מזנב למרפק שלה. מייביס ליקקה כדור לבן גדול מפרק ידה. לשונה משכה את הרשת כשחלפה. היא הרגישה את הלב שלה פועם, רק פעם אחת. כשהיא מרימה את זרועותיה מעל ראשה היא מתחה. בלתי אפשרי רחוק אחורה. רגליים מעוגנות למיטה. נערות ליווי

על גבו התבונן בובי במיוויס מלקקת את הגמר שלו מעל פרק כף היד שלה. הוא ליקק את שפתיו וצביטה של קנאה מבולבלת חלפה על מוחו, כמעט כאילו זו לא הייתה מחשבתו. כשהיא מתחה קפצו שדיה בצורה מזמינה. הזין שלו הושיט יד אליה כשהתנדנד אחרי גופה. שני הגלובוסים התהדקו ומשכו בסיבי שמלתה כשהם נעלמו לתוך המתיחה המוארכת והארוכה שלה. השמלה השחורה והצמודה שלה התרוממת היטב על בטנה. תחתוני העטלף האחוריים נראו בצבע דהוי על המדרגות. עכשיו הם זרחו, פלגי מיץ חלחלו על ירכיה הפנימיות. הוא הרגיש את הזין שלו מתעוות ומתנפח.

יצאה מהמתיחה מאוויס תפסה את בסיס שמלתה ומשכה אותה מעל ראשה. שני השדיים הלבנים הגדולים קפצו כשהם נשרו. השמאל ניצח את הימין לחופש במרחק נשימה. כל חישוק זהב נפל מלמעלה על פטמותיה למטה לאחר שנמשך למעלה על ידי הבד. הם התנדנדו קדימה ואחורה, סוף סוף נחים ממש מתחת לפטמות הוורודות והעדינות שלה. המתכת חדרה דרך מרכז העיגולים הוורודים הקטנים. שניהם, קשים מספיק כדי לחתוך ויטראז'ים. השמלה נתקעה על סנטרה לשנייה והותירה אותה נראית כמו רוח רפאים חסרת ראש, מעל בובי, עירומה למחצה. כשהוא מטלטל את זה, זה השתחרר. היא זרקה את השמלה לנעליה לאחר שצווארון הגולף החליק על פניה ושיערה.

הברברי השזוף הזהוב הרים את מבטו כשמלאך חרסינה כהה הביט מטה. שערה השחור רקד סביב כתפיה. חתך ה-V הקל של פוני זרם מעל עיניה הכחולות. זוג כפפות רשת שחורות ללא אצבעות כיסו את זרועותיה במלואן, צובטות את עורה פנימה ממש מתחת לכתפיה. כל אחת מהן מסתיימת בטבעות באצבעותיה ובאגודליה. תחתוני העטלפים השחורים, יותר חוטיני מסגנונות ביקיני, נצמדו למותניה ולחלצי הפורצלן שלה. גרב שחור ואדום חפן את ירכה הימנית העליונה וגרב נפול תואם כמעט ליד הברך. היא לחצה את זרועותיה לתוך שדיה הגדולים; הם קפצו. פירסינג החישוק הזהוב שלה רקד וטלטל בפטמותיה הורודות הבהירות שהופנטו על ידה האינטלקט שלו כשל בו.

בובי לא שם לב לטפרים השחורים הארוכים שלה או לניבים בחיוכה. נערות ליווי

שאיפה של עשן החליפה אותה מעליו. התחתונים שלה צפים למטה בעדינות כדי לנחות על שרירי הבטן שלו. אז הוא הרגיש את שפתיה המוכרות. הזין שלו התקשה בסנסטי

עַל. השפתיים השחורות של מייביס משכו ומשכו בפיר הבשר הלוהט שלו. טביעות של נשיקות נוספות כיסו את אלו שהגיעו קודם לכן.

זה יעבוד, היא חשבה. כשהיא מניחה יד אחת בבסיסו, היא צעדה לאט את ידיה במעלה השרירים הקשים של גופו, כשהיא לאט מתגנבת וזחילה מעליו. מנשקת את קצה ראשו כשחלפה, היא קיבלה פרס מלוח. כשהחליקה את הראש המחוספס והלוהט לאורך צווארה היא גנחה. זה האיץ במעבר וריד הצוואר שלה, טיפה חמקה מהקצה ואיפשרה את התנועה המהירה. קו דביק נותר על גרונה.

מלטף את חזה, הפיר של בובי נתפס בין המחשוף שלה. היא משכה, לא שדיה ולא הציר שלו רצו להרפות מהאחר. מייביס פלדה את שריריה ומשכה שוב. הוא החל להחליק, שני הכדורים הלבנים נצמדים אליו. היא הרגישה את החום שלו עובר ליד ליבה. זה הלם, הפיר שלו הלם את לבה שוב. כשהוא נמלט מהתחתונים שלה הוא השאיר שובל דביק בין שני כדורי השמים. היא הניחה יד אחת על כל אחת מכתפיו החזקות. הטפרים שלה נלחצים קלות לתוך עורו. היא דאגה לא לחורר אותו.

הזין שלו הגיע לבטנה כשהיא זזה למעלה, בתאווה הוא זינק לתוך הכפתור שלה. הפקדת כדור שמנת לבן. החיה התחככה ופעמה על עצם הערווה שלה כשהיא הגיעה, נלחצת לתוך עורה, מחממת את בשרה. היא נאנחה ולחצה אותו לתוך עורה חזק יותר לפני שהמשיכה. היא הסתכלה לו בעיניים כשהזין שלו החליק מעל פתח התעלה שלה. החלקלקות שלה אפשרה לו לחמוק מעבר ליעד המיועד לה. בובי הלך לאיבוד בהנאה. ברגע אחד, ראשו נצמד אל פי הטבעת שלה. מייביס הרגישה אותם מנשקים זה את זה, זין עד פי הטבעת. כשהיא משחררת את החיבוק הוא החליק למעלה בין שתי לחייה. השניים משכו במפלצת הסגולה שלו, מתוך כוונה לשמור על פי הטבעת שלה.

כמה עטלפים שמחים הופיעו במוחה, המקבילה לערפדית של אאוריקה! מייביס דחפה את לשונה לתוך פיו. ניב אחד תפס את שפתו התחתונה. כשהם התנשקו היא טעמה את הדבש האדום המתוק שלו. ירכיה נעו למעלה ולמטה. הקדחת שלו מספיגה את החריץ שלה. כמו החזה שלה לפני שלחייה נצמדו לפיר שלו בכל משיכה. בראש כל דחיפה דגדגו רכסי ראשו את פי הטבעת שלה. שולחת גלים של אקסטזה אדומה ומאושרת בגופה. נערות ליווי

ידו הימנית שיחקה עם החלק התחתון של החזה שלה. מדי פעם האגודל שלו נצמד אל הפירסינג שלה, ושלח טלטולים של אקסטזה דרכה. השמאלי שלו, על מותנה. הוא משך אותה מטה בכל דחיפה, והתקשה לעמוד בקצב תנועותיה.

לשונם רקדו זה סביב זה; שלה מחפש עוד דבש אדום, שלו מוצא את טעם הדם ומייביס משכר. הבושם שלה מילא כל נשימות שלו. היא המשיכה לדחוף למעלה ולמטה. עוצר רק כשהוא מדגדג את פי הטבעת שלה.

חלפו דקות; הזמן כאילו נעצר. מייביס נע במהירות שהוא לא הבין. לחייה היו חלקלקות מהמיצים הדביקים שלו. היא גנחה, הוא גנח.

"זִיוּן! שָׂטָן! כן!"

"אוי! הו, פאק! אני הולך-" הוא קטע את עצמו, "אההה! זִיוּן! לעזאזל כן! מבוויס!! אההה!"

מזרקה של הזרע שלה מרסס את בסיס הזין שלו ואת שרירי הבטן התחתונים. שערו הזהוב שאב אותו בחמדנות. היא הגיעה בפעם השנייה. הטפרים שלה נלחצו לתוך כתפיו החזקות. הלק השחור הפך לאדום.

הסילון הראשון שלו פרץ מהקצה הסגול בקודקוד הדחפים שלה. הזרע הלבן והלוהט ניתז את פי הטבעת שלה. הלחץ הפיל אותה כמה סנטימטרים. נחת עליו, הזין שלו צלל עמוק לתוך הסדק שלה. הלחי של מייביס משכה אותו פנימה בחמדנות. הזין שלו התעוות וסיל שני של זרע נורה באוויר הפעם. תחושת העומס רצה במעלה לחייה כשהם אחזו בו. הזין הפועם שלו גרם לה לגמור בפעם השלישית. נערות ליווי

נתז של נוזל חם נחת על גבה. נחיתה מסדק לשכמות. מייביס חייכה.

"אההההה, לעזאזל!" עוד מטען של קרם לבן התיז לאוויר.

'לעזאזל, אתה ילד טוב.' היא לחשה לתוך אוזנו כשהרגישה את השמנת המחוממת נוחתת לאורך גבה בפעם השנייה. 'אולי אני אחזיק אותך. יכולתי לנעול אותך בצינוק במהלך היום ולשחק איתך כל הלילה. האם תרצה להיות הילד הטוב שלי?’ היא נשפה על אוזנו, נשימתה הקרירה השאירה גבישי קרח זעירים לרוחבה. הרימה את ראשה מעט מעל ראשו, הכל מתחת לאף שלה היה מכוסה במריחה של אדום ושחור, פניו התאימו לשלה. היא מלקקת את האדום.

"אההה! לעזאזל כן." הוא גונח.

היא הרגישה את ידו לופתת את לחייה ומושכת אותה למטה. הזין שלו פועם ביניהם. זה פעמם ומטען רביעי ירה באוויר. הפעם רוב ההצטיינות נחת בראש הסדק שלה. זה התחיל לזלוג במורד הנקיק שלה, לאורך לחייה והזין שלו. ציר הבשר פועם מעט כל שניה אחרת. כשהזרע החם הגיע לפי הטבעת שלה היא התנועעה ונשענה למעלה. הטפרים שלה מחליקים על החזה החשוף שלו. הקצוות החדים צבטו את פטמותיו מספר פעמים. היא התנגדה לדחף לחורר אותם כשהם נעשו קשים יותר. נערות ליווי

"אתה ילד טוב מאוד." היא אמרה ונעלה את עיניה בעיניו. זרועותיה לחצו את שדי החרסינה שלה יחד כשהיא צבטה שוב את פטמותיו. כפפת הרשת השחורה הסתיימה ממש מתחת לשוק שלה

אולדר, הם מיסגרו את החזה הלבן והפטמות הוורודות שלה בצורה מעולה. טבעות הזהב שלה שחתכו את פטמותיה הורודות התנודדו כשהיא שחררה את שדיה. הזרע שכיסה את גבה החל לזלוג ולהחליק כלפי מטה. כדורים גדולים יותר דיגדגו כשהם נעו מהר יותר.

זה כמו הפעם ההיא ששיחקתי עם נערת הסליים, היא חשבה. מוחה דהר לזמן שבו הילדה התגלגלה על כל גופה, מחליקה למקומות הכי עמוקים שלה. היא חזרה אל בובי ואל הזין הקשה עדיין שלו, וחיממה את לחייה הקרירות.

"אתה תלך שוב." עיניה הכחולות עברו לאדום בהיר כשאמרה את המילים. היא נסוגה לאחור, מרימה את ישבנה, מרימה את עצמה. לחייה מחאו כפיים כשפיר הבשר שלו השתחרר מהחיבוק הקריר.

"כן כמובן." היא לא ידעה אם הבלבול בקולו נובע מהכוחות שלה או מהאורגזמה שלו. זה לא היה משנה.

יד אחת מונחת קלות על כל אחד מחלקיו הקשים, פטמותיו הזקופות נלחצות לתוך כפות ידיה. פעימות לבו חזקות; הדם שלו קורא לה. כשהיא ליקקה את שפתיה טעמה אותו. היא כיוונה את רגליה והורידה את עצמה. אוזניה החדות קלטו את השפעות המיצים שנגרמו משפתיה והתחת הספוגים. חלקם נפלו במרחק קצר לקצה חברו הגדול. לאחרים לוקח שבריר שנייה יותר לנחות סביב הבסיס. רעמת הזהב סביב בסיס הזין שלו זרחה כשהטיפות רוויות את שערותיו. מייביס נשכה את שפתה התחתונה במלואה בציפייה.

עיניה של בובי קפצו בין שדיה הגדולים המתנדנדים, הפטמות המנוקבות הוורודות והטפטופים הרטובים שנשרו ממנה אל איברו המגושם. דאגה בקולו, "אתה בטוח? זה יתאים?" הוא שאל.

עיניה ננעלו על שלו, "אל תדאג. לקחתי יותר גדול."

הוא חייך.

היא החליטה שאין צורך בכוחה כדי לשכנע אותו, הו השטן, אפילו פרנק לא כזה גדול, היא חשבה, כל האורך הוא בגודל של הקשר של מר וולף. לא! גדול יותר מהקשר שלו.

הזין שלו נשק לתעלת האהבה שלה. החום של זה לבדו העביר גל של עונג דרכה. ראשו פרש ברצינות את שפתיה הורודות. הראש המחוספס הדף את מכסה המנוע שלה. הדגדגן המכוסה של מייביס נח בשופכה שלו. בשקיקה זה מצץ אותה. אקסטזה אדומה מילאה את עיניה ואת מוחה.

לא, הוא האורח שלי, אני בשליטה, היא לא ידעה כמה זמן הם ישבו עם ראש הזין שלו מנשק את הדגדגן שלה. ההנאה שלי באה אחריו. הדחפים הגשמיים שלה נלחמת בחובותיה כמלונאית. היא משכה את הדגדגן שלה מראשו, מכוונת את כוונתה למרכז תעלת האהבה הנוטפת שלה.

הדחף הראשון שלה נכשל. הראש העבה החליק למעלה לאורך הקפלים הרטובים של פתח התעלה שלה. הרכסים והוורידים משכו את מכסה המנוע שלה ואת הדגדגן. עיניה של מייביס התגלגלו לאחור בראשה. ההנאה התפשטה מהליבה שלה, בכל גופה. הזין שלו דקר בטבור שלה, ניסה להיכנס לפני שהיא עצרה את תנועתה כלפי מטה. החום שיצא מהזין שלו חימם את עורה כשהיא התרוממת בחזרה מעליו. שובל של מיצים מסמן אותה. העצה דחפה את עצמה אל עצם הערווה שלה בתשוקה. נערות ליווי

יהלום

'אהה…ה…' הגניחה הקלה פרצה דרך שפתיה.

זזה על ברכיה גרב שמאל שלה החליק עד הקרסול. כשהיא שחררה את הפטמה הימנית שלו, היא הגיעה כדי למצוא את ראש הזין שלו לפני שניסתה שוב. היא מצאה את זה חוטף את פי הטבעת שלה. היא הברישה אותו על כוכב הים פעמיים לפני שנזכרה במטרה שלה. גל של עונג צרוף עבר בגופה בכל פעם שראשו התחבר לפי הטבעת שלה.

מייביס ליקקה את שפתיה כשהיא התייצבה. החיה הסגולה נגעה בכניסה שלה. היא משכה אותו למעלה, פורשת את שפתיה. המיץ שלה זרם ממנה אל ראשו ואל הפיר שלו. הראש לא היה רבע מהדרך כשהיא דחפה למטה.

"סאטה-" היא חצי צרחה. גל הלם הבזיק לכל עצב בגופה. היא כמעט התעלפה. כשהיא מצילה את עצמה היא זרקה את שתי ידיה אל שדיה וציוונה את פטמותיה, כשהטפרים משתלבים בחישוקים. מנסה להסיט את תשומת הלב מפיר הבשר שמפזר אותה.

"זִיוּן." בובי גנח. הוא הניח את שתי ידיו הגדולות על ירכיה. לישה אותם באצבעותיו כשהם נעים סביב פלג גופה התחתון.

הזין שלו התעוות. אותו הדבר כפי שהיה קורה מאז שנפגשו. נערות ליווי

זיקוקים לבנים ואדומים מילאו את חזונה. מייביס השליכה את ראשה לאחור, גבה קמור. היא קיבלה אורגזמה חזק. קשה יותר ממה שהיה לה בחייה. דמעות זלגו על פניה, ריר נשפך מזווית פיה.

הוא הרים אותה. פיר וראש מושכים שוב ושוב בדפנות הנרתיק שלה, גופה התרומם. בשרה הרך, הקריר, נמשך לאחור, לא רוצה שיעזוב אותה עם כל סנטימטר שהיא ויתרה. היא ייבבה. הפיר שלו היה לגמרי מחוץ לה; שפתיה התכווצו סביב ראשו. מחזיק כמו מלחציה.

'אוקיי, בדיוק כמו שדיאנה לימדה אותי.' הוא לחש.

מייביס לא שמעה אותו, התמקדה בריקנות במעמקי הנרתיק שלה. היא גילפה את החזרה שלו, כמעט, אולי יותר מעוד טעם של דמו. היא הרגישה את השפתיים והשרירים שלה סביב פתח תעלת האהבה שלה מתהדקים, כמו גניבה הם אחזו בראש הזין שלו נערות ליווי

'שליטה, אני חייבת להשיג שליטה.' נמלטה משפתיה.

הוא משך אותה חזק למטה. הפיר העבה מהבהב לתוך התעלה שלה. פריקאם מעורבב עם המיצים הדביקים שלה. ידיו חשו את הרפש של ה-cu שלו

אני רץ סביב כל אצבע כשהיא נוזלת מגבה, מזגג את פלג גופה התחתון של מייוויס.

זה היה קל יותר מהפעם הראשונה. היא עדיין באה שוב ברעד עוצמתי כשפתח אותה; הקירות הפנימיים שלה מקבלים את פניו, נמתחים. החיה צוללת עמוק לתוך ליבה. היא הרגישה את בטנה בולטת, כמעט מעוותת. הפעם הוא היה רק באמצע כשהיא צרחה. הגל המזעזע של האורגזמה רודף אחרי כל עצב, עד קצות האצבעות והבהונות. הטפרים שלה נמתחו שוב, מעט. היא שיפצה ומשכה את פטמותיה באופוריה מבורכת.

"אהה, אה! אה לעזאזל, אה כן! שוב!" הצעקה שלה חתכה את החדר. המחשבה על שליטה חמקה ממוחה. השרירים שלה; כל משיכה, כל הידוק, על ומסביב לפיר שלו. שפתיה נלחצו בכוח של סגן גדול. הזין המפלצתי שלו, עמוק בתוכה. זה פועם לפני שהספיק להרים את ירכיה החלקלקות. קירות העומק האינטימי שלה משכו בראש הזין שלו.

שדיה קפצו לאחר שהחיה פגעה בהם, מבפנים. כשהסתכלה מטה בין הכדורים הלבנים והפטמות המנוקבות הוורודות עיניה התרחבו, הייתה תולעת לבנה ארוכה מתחת לעורה. בלוטות ראש הזין שלו היו מתארות בבירור, הוא נמתח משדיה ועד לכוס הפרוס שלה. היא חשה שהוא מתפתל ליד לבה, גורם לו לפעום, שואב את הדם שלה. הוורידים שלו משכו בקירות האינטימיים שלה. היא חשה בתחושה לא מוכרת כששרירים שאינם בשימוש התכווצו סנטימטרים מתחת לראשו ושרירים מוכרים בכניסה אליה.

בובי הרגיש מלחציה נוספת מתכווצת סביב מרכז הפיר שלו. הבשר שלו התנגד לשרירים הפנימיים המעוכים והלושים שלה.

ידה הימנית אחזה בבטנה. ארבע אצבעות כרוכות לאורך הבליטה הגלילית של בשרה הלבן; האגודל שלה נח, לוחץ לאורכו, נקודת פיית הטופר שלה על הרכס שלו. היא הורמה כלפי מעלה. החיה התעוותה כמעט כאילו הייתה לה דופק, היא הרגישה את ראש הזין שלו מחליק על פני כל אחת מאצבעותיה. קו הרכס משך את הכפפה שלה כשהיא נעלמה. ידה מונחת על בטנה השטוחה כעת. נערות ליווי

כשזה קרה היא נאנחה, 'סא-א.. כן!' הכניסה שלה אחזה בלהיטות בראשו. היא רצתה לעצמה להתמקד גם כשהרכסים דיגדגו את שפתיה. יש לי אותך עכשיו מפלצת, היא חשבה.

הוא הזיז אותה, נלחם באחיזה החלקלקה. הקצה התחתון של ראשו הסגול התנפץ לתוך מכסה המנוע שלה, דוחף אותו לאחור. לוחצת על הכפתור שלה.

'או-הה.' נמלטו משפתיה וניביה.

הוא התאים אותה בפעם השנייה; אחיזתה התהדקה. מייביס נשכה את שפתה, שני הניבים דוקרים בניסיון לנקב את סנטרה. הלשון שלה ניקתה את האדום, והותירה רק מריחות של שפתון Black Midnight מכסה את פניה התחתונות.

הלחץ השתחרר מהדגדגן והיא השתלטה. נטרק לבסיס שלו. ידיה תפסו בחזה שלו מתחככות על פטמותיו וחזהו.

‘פאווקק, אהה, מפלצת גואווד.’ היא גנחה.

ישבנה חלק ומהיר, החליק מלישה ידיים. בובי החליק אותם לאורך צידי גופה, היכן שהם נחתו על ירכיה הרחבות. הם התגלגלו על צידי ירכיה. ידיים שנעו לאחור כל אחת מהן גבתה לחי קרירה. הוא המשיך בלחיצה קטנה.

זינקה בחזרה למעלה, ישבנה בצורת הלב המושלם ריחף מעליו. ידיו אחזו באוויר. גניחה חלפה על שפתיה. שני המחצים נמשכו, נגררים לאורכו, לא מצליחים להחזיק אותו במקומו. הגניחה שלו תאמה את שלה בעוצמתה. נערות ליווי

'אאאא, כן!'

'אהה, סאטה!'

שפתיה הוורודות הלבנות ושריריה מתהדקים על ראשו כשקצות אצבעותיו מתגרות ומלטפות את לחייה. מודעות לצוף המשותף שלהם מילאה את מוחה; נוטף ממנה, מעליו.

שלי, היא חשבה. המבט בעיניה תאם את התיאבון הראשוני שלה.

דוחף למטה. הבטן שלה התפתלה, התנפחה, ואורגזמה עזה טרפה את גופה. הייתה לה מספיק שליטה כדי לעצור את אנקתה הפעם. הוא לא עשה זאת.

"FFUuu…. אה.. כן!"

אפילו עם כל הכוח שלו החזיק אותה, היא נגחה בחזרה לבסיס שלו. ההתנגדות היחידה הייתה הכניסה האינטימית של רחמה כשהיא התרחבה סביבו. שריריו היו חסרי אונים מול כוחה הבלתי עולמי. בובי פלט גניחה ראשונית, הכל מלבד שאגה, כשהיא התהדקה סביבו. מיצים נשפכו ממנה, ציפו טריים את עורם הלהוט והדביק.

"אה-הוואר!"

הנמר הקטן שלי, חשבה מייביס. נערות ליווי

היא לא הבינה את זה בדחיפה הראשונה, אבל כל אחת מהן פרצה את רחמה. הקדמה שלו נספגה בנשיותה העמוקה ביותר. סוף סוף היא הבינה את התחושה הלא מוכרת שחשה קודם לכן. כשהיא מחליקה יד אחת על לבו, היא הרגישה את חבטתו המהירה. קצב נלהב. היא צבטה ועיקמה את פטמתו השמאלית בידה השנייה, ציפורניה התגלגלו סביב היהלום הוורוד שלו.

הוא סינן, קלות משמחה.

כשהעניקה לפטמה שלו חופש, היא הורידה את הפירסינג הימני שלה, והעזה את הפטמה הוורודה הזקופה שלה להדליף את הדבש האדום שלה. משפשפת את דרכה אל בטנה ואוחזת במרכז היא זינקה, יורדת מתוך כוונה להרגיש את ראשו כשהוא חולף על פני כל אחת מאצבעותיה.

מוחה של מייביס עורר את ירכיה לנוע למעלה ולמטה בתנועות קצרות ומהירות. לומד את האורך שלו. שני הלחיצות של גופה; עבודה, אחיזה

פינג, מושך בפיר הבשר שלו, וגם לא רוצה להשתחרר מהתחושות שזה נתן. החום שלו התפשט בכל ליבה בכל תנועה. בפעם השלישית שכניסת הרחם שלה תפסה את רכסי ראשו מבלי לתת לו לחמוק החוצה, היא הגבירה את מהירותה. גניחות נמלטו מפיהם. שלו בכל דחיפה, שלה בכל דחף שלישי כשהיא השיגה שליטה בחזרה.

ככל שמהירותה המשיכה לעלות, הוא התרצה בניסיון להחזיק את לחייה המכוסות בדיל. הניח את גב ידו על ירכיו הפנימיות, בובי הסתפק לדגדג את לחיי החרסינה שלה כשהן קופצות במהירות מקצות אצבעותיו. הוא דחף שבילים קטנים דרך הרפש עם כל מגע. אצבעותיו הזרתות והקמיצה צחצחו את כסתו בכל פעם שהיא הורידה את עצמה, מחושים של חשמל זרמו דרכו. גניחות הגיעו ללא הרף משפתיו.

"אהה, כן." הוא גנח. אר.. אה… ess'

שניות הפכו לדקות ובכל נפילה מייביס נהנתה מהדופק הפועם שרץ לאורך קירותיה הפנימיים. אצבעותיה קפצו כשהוא החליק על פניו, מקיש על בטנה התנפחת. בכל פעם שהוא תקוע עמוק היא הרגישה את הלב שלה פועם. כמעט כאילו היא חיה. הריחות המתוקים שלהם מילאו את נחיריה והיא נאנחה מהאקסטזה המשותפת שלהם. מהר יותר היא זינקה. ומהר יותר.

אינסטינקטיבית היא החלה לרכון לכיוון צווארו. בשיא הזינוק שלה, הוא התקשח ושאג. נערות ליווי

"חחחח! לעזאזל כן!"

היא הרגישה את סילון ההצטיינות זורם משפתיה, לאורך קירותיה, מתיז ודוחף את שפתי רחמה. מעמקי הרחם שלה הוצפו בשמנת לוהטת לבנה. מכה בפסגה העליונה של רחמה.

פלופ. רטוב וקולני.

היא חמקה מאחיזתו. נדחק לאוויר בכוחה של המפלצת שלו. סט אחד של טפרים נגרף על חזהו כשהיא החלה לצוף.

מייביס הרגישה ניתז חם על בטנה כשהוא גנח שוב. גרב הפסים השמאלי שלה החליק מקרסולה העדין, צפה באיטיות אל המיטה שמתחת.

"אההה! הו, מייבי, אני חושב… אני חושב…" ראשו זרק לאחור, "אהה-אה!"

היא הרגישה ארבע מכות טריות לוהטות על בטנה, השנייה מצפה את הכפתור הזעיר שלה. כל אחת הציפה אותה גבוה יותר. כשהיא מביטה בין החזה התלוי שלה, טבעות זהב שחתכו את פטמותיה הצביעו לאחור על בובי, ארבעה מטרים מתחתיה. המתכת המשתוקקת להיות איתו, מושכת בפטמותיה הורודות, מתגרה בהן. היא לשה חזה דביק אחד ואז עיקמה את המתכת, תענוגות חדים שטפו אותה. במקביל ידה השנייה נעה לשפשף את הכוס המתוח שלה. כל ארבע האצבעות החליקו פנימה ללא מאמץ, טפריה רקדו, וגרמו לה לרעוד. הקירות שלה כואבים מריקנות, מתגעגעים אליו. גביעי זרע ירדו ממנה גשם. כשהראשון פגע בחזה שלו הוא גנח.

המפלצת הסגולה פתחה בה מתקפה נוספת. טיפות שמנת לבנות חלפו על פני סילוני ההצטיינות העולים שלו. הראשונה החמיצה, רק מרחק יד מהבטן הדביקה שלה. שלושת הנחלים הבאים הצטמצמו בכל פעם שהתקרבו. האחרון משתרע רק על חצי המרחק המפריד ביניהם. נערות ליווי

שרירי הבטן, החזה, הצוואר והשפתיים שלו היו מצופים בהצטיינות הלבנה והמלוחה שלו. מייביס חייכה שוב כשטיפה התגלגלה לתוך פיו, הפתעה הבזיקה על פניו, הוא ליקק את שפתיו. בזמן שעשה התעוותה החיה שלו. מייביס ריחפה למטה כדי לנשק אותו. נערות ליווי

כשהתבוננה בניצחון שלה, עיניה הכחולות התעכבו על המפלצת ועל הגמל שלו. השק, קצת יותר קטן מבעבר. הייתה טבעת שחורה סביב בסיס הזין הזקוף שלו עדיין. שערו הזהוב מנסה להסתיר חצי ממנו. הפיר הקשה עדיין והטבעת השחורה נצצו במיצים שלו ושלה. בהצטיינות עדיין דולף מהקצה, כמו הר געש בהוואי, לבה זורמת לאט. כל דחף שהיא תקפה את הפיר שלו דחף את נשיקות השפתון השחור של חצות למטה. עד שהגיעו לליבת הגבריות שלו והתאספו לטבעת הנוצצת.

מניחה את החזה שלה על חזהו, פטמותיה חפרו בחזהו, הטבעות שלה נמשכות על פטמותיו. היא נישקה אותו. ידיו החמות ליטפו את לחיי ישבנה. משך אותה למטה ראש הזין שלו נישק את שפתי הכוס שלה, עדיין מתוחות, הן קיבלו בברכה את המגע שלו. נוגס בבשרו הלוהט והררי. כשהוא החליק פנימה היא קיבלה אורגזמה; רוטט מעליו. הוא הידק את אחיזתו בישבנה הדביק ודחק את פיר הבשר פנימה עד הסוף. אילץ את ליבה לפעום. היא רעדה שוב, נאנחה. נערות ליווי

'סא..שבת..סאטה…כן..' התגלגל על שפתיה, 'אהה..אהה..אההה..' שניהם הידקו והחזיקו אותו באהבה.

נשכה את שפתה, מוחה התנקה, היא הרימה את ראשה, ואז הורידה אותו אל צווארו. בהתרסה, היא עצרה את דחפיה וחזרה על ניבים. לשונו של מייוויס אספה ערימה מההצטיינות המהבילה שלו; היא גלגלה אותו בפיה. היא זינקה אל שלו, קו של ריר וזמר הוריד אל פיו כשהתקרבה. התנועה הזיזה את פלג גופה התחתון. רועדת הגיעה, מחושים של האורגזמה התפשטו לכל איבר כשהיא שפכה רוק וגמרה לפיו. הם התנשקו, חלקו את המלח שלו עד שהוא נעלם. נערות ליווי

הלב שלו דהר, נשימה עדיין כבדה.

מייוויס הקשתה לאחור את החישוקים מושכים את הפטמות שלו ואת הפטמות שלה, הנאה מתפזרת. היא קרעה את עצמה כלפי מעלה, המיצים הדביקים נצמדים, מצפים את שני הגופים. העטלפים המחייכים הקטנים ap

כשהיא נשטפה באוקיינוס האקסטזה בתודעתה, היא הבינה שהיא מכוסה מלפנים לאחור, מכף רגל ועד ראש בהצטיינות לבנה דביקה. צף ממש מעליו עם רק חיבור אחד.

הבשר שלו חמק ממנה בפלפול משביע, ואחריו גשם של טיפות הגמר המשותפות. כל כדור לוהט שלח עקצוץ על עורו של בובי, ההתרגשות גרמה לזין שלו לקפוץ עם כל מכה. גמור רץ במורד שתי רגליה; השמאלית עירומה, עורה בוהק מהמיצים שלהם, הגרב מימינה ספגה לכל אורכה, ספוג את בהונותיה, הבד נמשך אליה בחוזקה, בחום.

שתי געגועים התגנבו בכל גופה של מייביס. אחת במותניה המתוחות, כוח הערפד שלה כבר עובד כדי להדק מחדש את תעלת האהבה שלה. הכמיהה השנייה בניביה. רעב. לרגע, היא שוקלת למלא את שני הצרכים שלה בבת אחת. חובתה למלון ולאורחה עלתה במוחה.

אני אנקז אותו קצת, ואז ארחץ אותו, אחרי זה נראה איך יעבור הערב, חשבה תוך כדי נשיכת שפתה התחתונה הימנית.

היא השפילה את עצמה אליו ואל השמיכה המפחידה שהוא שכב עליה. מייביס התגלגלה על גבה. מקננת את עצמה בין חזהו לזרועו הימנית, שריריו מחזיקים אותה קרוב. יד אחת מונחת על חזהו, המיצים שלהם נדבקים לשניהם. היא הרגישה את לבו פועם במהירות. מקשת את גבה ומתיחה את רגליה. רגל עדינה אחת רצה במורד ירכו הפנימית. כשהחליקה את ראשה על החזה הימני שלו, ליבו הלם באוזנה. מהיר, חזק. היא מביטה בעיניו ופתחה את פיה. נערות ליווי

מדבריו, דבריו הכו את דבריה. "נשימת הדרקון! זה מעולם לא היה כל כך גדול לפני כן. זה כמעט כואב". הוא הסמיק.

"אני יכול לעזור בזה." מייביס חייכה כשאמרה את זה. החיה הייתה בהחלט גדולה יותר. היא התגלגלה עליו. הזין שלו קפץ מהכניסה לתעלה הרטובה שלה. מתגרה בה, מנסה להחזיר את הכניסה למלחצתה הפועם הרכה. אם היא נותנת לו לשלוט, היא הייתה רוכבת עליו שעות.

החליקה במורד גופו, טבעות הפטמה המוזהבות שלה נמשכו וקיפצו כשהן תפסו את פטמותיו הנוקשות ואת שרירי הבטן המפעפעים שלו. גלי הלם זעירים פשטו בה. הניבים והציפורניים שלה נמשכים קצת יותר מעצמם

איזה גוון מקסים של ביזנטיון, חשבה. הראש הסגול הכהה הלם כשהתקרבה. שוב היא נלחמה בכוחו ההיפנוטי. מחייכת עם שני הניבים היא זינקה. שפתיה עטפו את הווריד הגדול ביותר. זין באמצע. בלעה את עודפי הסלוויה שלה לשונה הקניטה את הווריד, ניבים מחליקים מבעד לבשר. היא שתתה.

מקל השפתיים של חצות השחור היה מצופה באדום רענן, היא שמעה אותו קורא. נערות ליווי

"אוהה! כן!" הוא גנח, "תעשה את זה יותר, הלחץ נעלם." ידו השמאלית הגדולה חפנתה את אוזנה ואת חלקה האחורי של ראשה. הוא ניסה למשוך אותה קרוב יותר.

מייביס לא נתנה לו להזיז אותה. עיניה ננעלו על וריד פועם אחר, הוא התלקח עם כל פעימה בלבו. היא הרגישה את פעימות ליבה, כמעט מהירות כמו שלו. כל פעימה בלבו הציפה את בלוטות הטעם הנלהבות שלה בעוד דבש אדום. הזרימה שלו הייתה מהירה כמעט כמו ההצטיינות שלו. המיץ הזה לא הפסיק. כשהיא מגלגלת את גרונה היא הרגישה את גופה מתחמם לחום של דבש אדום. שפתיים אדומות ושחורות מועכות, מכרסמות את פיר הבשר המאכיל אותה.

הגמלה הדביקה שלו כעת נחה על שדיה, נלחצת בלהט לתוך המחשוף שלה, היא הרגישה את הכדורים התאומים מתמלאים מחדש, מתכבדים. היא עבדה קשה יותר כדי לנקז אותו לפני שנאלצה להתמודד עם ההשלכות של ההנאה שלו. נערות ליווי

מדלין

הזמן הואט עבור בובי כשהיא שתתה. הוא איבד את כל תחושתו כששניות ודקות חמקו ממנו. תחושה חדשה שנבנתה במותניו. מהנה, אבל לא אורגזמה. הזין שלו התעוות ודופק חזק שלוש פעמים, ואז התחיל להתרכך. גניחה רכה חלפה על שפתיו.

'Nevveerr… Haa.. Haa' נשמעו המילים הרכות. 'אוי.. פואק…' נערות ליווי

זרימת הדבש האדום העשיר הואטה מעט. כשהיא מביטה על שריריו המתוחים, היא ראתה את נשימותיו הרדודות והמתנפחות. היא העבירה את קצות אצבעותיה וטפריה לאורך ירכיו החזקות. משכה את ניביה חזרה, ואז נישקה את הזין הטעים לפניה, השפתיים היו כעת מצופות בדופק רענן של דבש אדום עמוק. כשהיא ליקקה את שפתיה חייכה. צליל חבטות קל חתך את החדר.

בהחלט האהוב החדש שלי, חשבה מייביס. במהלך הדקות הבאות, היא תניע את ראשה למטה כדי לנקות את צלחת האוכל שלה כששתי טיפות חדשות צמחו. הליקוקים שלה גרמו למפלצת להתעוות בכל פעם.

שתי הגומות האדומות החדשות, המתפרשות על מרחק הניבים שלה, סימנו את הפיר המרכך של בובי. קצת יותר מחצי הדרך למטה מראש הזין המתכווץ כעת הוורוד שלו. בכל שנייה זה התרכך יותר, החיה המאולפת נוחתת באיטיות על בטנו ובחזה התחתון לפני שהתגלגלה אל מותניו. שני זנבות תאומים של מיץ אדום עברו על החצי התחתון של הזין שלו כשהם התייבשו. אחד מכל אחד מהחורים שהניבים נישקו. נערות ליווי

מושכת את עצמה מהחיה הקמלה. מייביס ניגבה את סנטרה ביד אחת ואז ביד השנייה. מורחת את תאומי שובלי הדם הזולגים משני צידי שפתיה. המיצים האדומים שנוספו לטיפות המציפות את שתי הידיים הכפפות. היא הושיטה את ידה אל שני שדיה. משיכה ארוכה ואחריה צביטה חדה. שני כדורי החרסינה שלה

היו מצופים בטביעות יד מרוחות באדום. הפטמות הוורודות העדינות שלה; עכשיו אדום בוהק. השניים זקופים, נמתחים כאילו מנסים לינוק את הדם. פירסינג חישוק הזהב נוצץ בגוון קל אדום-דם. בעמידה היא משכה כפפה שחורה אחת ללא אצבעות. הוא הסתובב וצף על הרצפה. היא התחילה למשוך באחר. נערות ליווי

"אני אצייר לך את האמבטיה." אמרה מייביס. היא הלכה בחדר אל קשת ליד מאחור. גרב אחד חיבק את רגלה, חלקו העליון צובט בבשרה הלבן הדביק של ירכה מתחת לירך הימנית; גרב הפסים השחור והאדום חסר ברגלה השנייה. כמו שאר גופה, שתיהן היו רגליים ספוגות בהצטיינות. ישבנה בצורת לב התנדנד קדימה ואחורה בכל צעד. ברק המיצים הדולפים שלהם ירד במורד רגלה הלבנה והחשופה. היא ליקקה כתם אדום על ידה השמאלית. ימינה אוחזת בקשת האבן. נערות ליווי

כשהרים יד אחת דביקה אל שפתיו, הוא ליקק את הזרע כמעט ג'ל עכשיו. השבילים האדומים התאומים גדלו מעט כשהמפלצת של בובי פעמה. הטעם המלוח נשטף בכל פיו. הוא דחף את עצמו על מרפקיו שוקל לרדוף אחרי הלב המתנודד של מייביס.

פרק שני: האמבטיה

"בובי, האמבטיה שלנו מוכנה." היא קראה, קולה המלאכי האפל מהדהד מהקשת.

היא עשתה זאת לפני שהספיק לגייס את הכוח למשוך את עצמו לגמרי מהמיטה. ליקוקים ומערבולת של תחושות קרירות דיגדגו את אחוריו כששכב על השמיכה. הוא הגיע לאחד הפוסטים.