בחרו עמוד

כשגדלתי, תמיד היינו רק אני ואבא שלי, כשאמא שלי עזבה אותנו כשהייתי רק פעוטה בגלל מה שאמרו לי איזה בחור עשיר שהעדיף לשלם מזונות מאשר לקבל משמורת. היא הייתה זונה אמיתית ואני גדלתי בעיקר ילד שקט ומודע לעצמו.

שמי סופי ויש לי עור חיוור עם שיער שחור שתמיד שמרתי על הכתפיים, עד חטיבת הביניים תמיד הייתה לי מסגרת קטנה ודקה, ובהתחשב באישיות שלי, אף אחד לא שם לב אלי. היו לי רק כמה חברים ואבא הרווק שלי שתמיד ניסה לתמוך בי במיוחד כדי לפצות על זה שזה רק הוא.

ובכן, הרבה השתנה בתיכון, במיוחד באביב כשהמגיפה התחילה, לא רק בגלל שהייתי תקוע בבית עם אבא שלי, אלא שהגנטיקה שקיבלתי מאמא שלי באמת התחילה להיכנס. אני עכשיו בגובה 5 רגל 3 אינץ', אולי הפנים פיתחו תווי פנים רכים ודקים והשדיים שלי התחילו לצמוח לכדי כוסות B רכות שבאמת הופיעו על פלג הגוף העליון הדק שלי. מה שבאמת התחיל לפרוח היה פלג הגוף התחתון שלי. עסקתי בריקוד ומסלול מאז שהייתי קטן, אבל בשנה האחרונה השוקיים שלי הפכו חטובים למדי והירכיים שלי היו עבות במיוחד עם שרירים. זה הוביל לתחת שלי שגדל להיות סט עגול וחטוב של גלובוסים שבלטו מהמסגרת הדקה שלי. הפכתי מאיש לא יודע את שמי למשיכת תשומת לב רבה, במיוחד מהצעירים והבוגרים. אני מניח שהיתה סיבה לכך שאמא שלי הצליחה לפתות את התחת שלי הרחוקה והעשירה בכל זאת.

אם כבר מדברים על אבא שלי, קוראים לו בריאן והוא גבר נאה למדי לפי החברים שלי, הוא בערך 6 רגל בגובה עם עור בהיר ושיער קצר בהיר. אני לא ממש יודע איך בדיוק העבודה שלו עובדת אבל זה קשור לתכנות ואבטחת סייבר, הוא התחיל לעבוד מהבית כשהתחלתי לעשות שיעורים מקוונים. בית הספר לא היה קשה עבורי, יכולתי לעשות את כל שיעורי הבית שלי עד סוף אחר הצהריים, מה שבאמת תפס אותי זה שרק התחלתי להיות פופולרי וחזרתי להיות תקוע בבידוד.

למרבה המזל, כמה מחבריי החדשים הפכו אותי לכמה פלטפורמות של מדיה חברתית ואמרו לי כמה תלבושות שאני צריך ללבוש וכמה ריקודים לעשות. אבא שלי מקבל שכר טוב מהעבודה שלו, אז מה שהוא מקבל במזונות הוא משתמש כדי לפנק אותי, אז יש לי טונות של בגדים וביקיני חמודים ואני תמיד מחפש להוסיף עוד. זה התחיל בכך שהקלטתי את עצמי עושה נסיונות נסיעות בעיקר בחולצות צמודות או חולצות וחצאיות, מכנסי מגף או חותלות צמודות שבאמת הראו את הרגליים החלקות והתחת הענק שלי. קיבלתי המון תגובות מחבריי לכיתה, אבל הפרופיל שלי התפוצץ כל כך עד שקיבלתי המון תגובות מאנשים זרים שכולן אמרו לי כמה היו הפנים שלי חמודים כשחייכתי ואיך הייתה לי אישיות ילדה כל כך מתוקה. אבל קיבלתי גם הרבה הודעות מגברים מבוגרים שאמרו כמה הם אוהבים את הגוף שלי, כמה החזה שלי עליז וכמה התברכתי בגלל הרגליים והישבן שלי. הייתי צריך להפחיד אותם, אבל במקום זאת אהבתי את זה, הייתי מודה להם והתחלתי לפרסם בגדים חושפניים יותר.

בסופו של דבר רציתי להתחיל לפרסם תמונות וסרטונים שלי בביקיני, אז בסוף השבוע יצאתי לפטיו האחורי שלי בביקיני קטנטן ורוד לוהט שהראה טונות של מחשופים ותחתונים לבנים שהשתלבו עם העור הבהיר שלי והיו לו לחיי הישבן. נשפך מהצדדים. זה קרה שבריאן יצא גם לקרוא ספר. "אוי היי אבא!" בירכתי אותו לשלום בעודי מניח את הטלפון שלי ומגדיר אותו להקליט, "היי מתוקה, מה אתה עושה?" הוא שאל אותי. "כל כך נחמד בחוץ שרציתי לקבל קצת שמש ולהראות לחברים שלי מה שלומי" אמרתי כשהתחלתי להסתובב ולסובב את גופי כדי להצטלם למצלמה. "אני רואה טוב שזה טוב לראות" אמר לי אבא שלי כשהתחלתי לשפוך קרם הגנה על כפות ידיי ולמרוח אותו על כל הגוף שלי, "וואו כל כך שטוף שמש בחוץ, אני ממש צריך להקציף את זה" אמרתי כלאחר יד. שפשפתי את השדיים, הבטן, הפנים והירכיים שלי לתוך המצלמה. "אה כן, אתה בהחלט לא רוצה להישרף דבש" אמר לי בריאן בדיוק כשהפניתי את הגב למצלמה והתכופפתי כדי לנסות להשיג את החלק האחורי של הרגליים והישבן שלי, יכולתי להרגיש את התחתונים שלי מתאמצים להתמתח על התחת שלי.

"המפף, היי אבא, קשה לי מאוד לקבל את הצד האחורי, אכפת לך לעזור לי?" שאלתי לפני שהסתובבתי אליו, כשעשיתי זאת, הוא עמד אליי אבל נראה כאילו הוא בוהה בחלל, "אממ אבא?" שאלתי שוב.

'אה.. אה סליחה יקירי, אמרת משהו?"

"אממ כן, אתה יכול למרוח קרם הגנה על הגב שלי?"

זה נראה כאילו הוא גמע לפני שהגיב, "כן בטח מותק, אני לא רוצה שתישרף אחרי הכל". הודיתי לו ונשכבתי על הבטן ושחררתי את החלק העליון שלי, "מה את עושה סופי?" שאל בריאן. "רק מנסה להימנע מקווי שיזוף" אמרתי כשהגעתי לאחור ודחפתי את התחתונים שלי יותר לתוך התחת שלי.

"אכפת לך לעשות גם את פלג הגוף התחתון שלי? אני לא חושב שקיבלתי את זה טוב"

"פלג גוף תחתון? כאילו… הרגליים ו… הישבן"?

"חחח כן אבא, אכפת לך"?

ארין

"הו, לא, אני מניח שלא" הוא אמר לפני שהתחיל על הכתפיים שלי ודחף לאט את ידיו על גבי החשוף. הידיים שלו הרגישו ממש נחמדות כשהן התחככו על השכמות שלי, במורד עמוד השדרה שלי, ואז למעלה ובחזרה על הצלעות שלי. אחר כך הוא הניח את ידיו על המותניים שלי ונראה שהוא עצר לשנייה לפני ששפשף קרם לתוך ישבני. הוא שפשף אותי בתנועה סיבובית גדולה והקפיד לקבל כל סנטימטר מהעור שלי, הוא אפילו נכנס קצת מתחת לחליפה שלי. הידיים שלו זזו למטה כדי לקבל את החלק האחורי והפנימי של הירכיים שלי, תוך הקפדה לעבוד עד לאזור הפרטי שלי. זה הרגיש כאילו הוא קיבל הכל אבל המשיך להזיז את הידיים שלו על הירכיים והעשבונים שלי, מה שלא הפריע לי כי זה הרגיש ממש טוב, החום של השמש על הגב והידיים שלו על התחת והרגליים שלי גרמו לי להרגיש עקצוץ בכל מקום.

"אוי שכחתי", הרגשתי את בריאן מזדעזע למשמע קולי, "הטלפון שלי עדיין מקליט, לאבא אכפת לך להקליט את הגב שלי?" שאלתי אותו. "כן בטוח מותק" אמר בריאן עם מה שנשמע כמו רעד קטן בקולו. בריאן סרק את הגב שלי עם הטלפון שלי לפני שהושיט לי אותו, "אני רק אחזור לסופי, תנסה לא ליהנות כאן יותר מדי" הוא אמר לי. ציחקקתי ואמרתי "אל דאגה אבא, תודה" כשהוא תפס את הספר שלו ונכנס חזרה פנימה. בזמן ששיזפתי והסתכלתי בסרטון כדי לראות אילו תנוחות אני רוצה לפרסם, זה תפס כשבריאן הלך להרים את הטלפון שלי, ושמתי לב למשהו גדול במכנסיים שלו.

"אה זאת צורה מוזרה לטלפון סלולרי" חשבתי.

*

*

*

אחרי שפרסמתי את תמונות הביקיני שלי מאתמול וראיתי את התגובה, הביטחון שלי בעצמי עלה כל כך גבוה שבלי לחשוב על זה לבשתי את התלבושות החושפניות שלי ברחבי הבית. אחר צהריים אחד לבשתי חצאית קצרה לבנה וחולצה פרחונית שרק חמשת הכפתורים העליונים היו מהודקים כדי שאוכל להראות את הבטן שלי, היא הייתה דקה כך שהפטמות שלי כמעט יכלו לחדור דרך החומר המלוטש. נכנסתי לסלון שם ראיתי את אבא שלי יושב על הספה בזמן שהוא עובד על המחשב הנייד שלו, הוא הסתכל ובירך אותי בשאלה "היי סופי, מה שלום הנסיכה הקטנה שלי?"

"אני מסתדר נהדר אבא…" השבתי תוך כדי התיישבתי ונתתי לו חיבוק גדול "…הדף שלי גדל מאוד לאחרונה".

"נו באמת? זה נהדר לשמוע מותק, משהו שאני יכול לעשות כדי לעזור"?

"המממ… בעצם קיוויתי לצלם ריקוד בתלבושת הזו, האם תרצה להיות הצלם שלי"?

"בטח! אני אשמח למתוק, רק תודיע לי מתי להתחיל".

התחלתי שיר אופטימי בטלפון שלי ונתתי לו, "איי! אוקיי אתה יכול להתחיל להקליט את הראשון… עכשיו" אמרתי לו לפני הריקוד. נדנדתי את הירכיים מצד לצד תוך כדי העברת ידיי על כל הבטן והחזה שלי, לאחר מכן התחלתי לבעוט את הרגליים החוצה תוך כדי סיום התנודות של הירכיים שלי בקפיצה, ואז הסתובבתי תוך כדי פרידה של רגלי ונערתי את ישבני תוך התכופפות איטית. על. הנחתי את ידיי על הרצפה והמשכתי להתכופף תוך כדי פרשת הברכיים ואז הקפצתי את הרגליים שלי ישרות והתחת כמה פעמים, זה שלח את החצאית שלי לעוף למעלה וחשף את התחתונים הלבנים שלי. קמתי והסתכלתי על אבא שלי מעבר לכתפי, מוציא את הלשון שלי החוצה ונותן קריצה בתור תנוחה אחרונה לפני שניגשתי ושאלתי "מה חשבת"?

בריאן מצמץ לטלפון שלי כמה פעמים לפני שהתייצב אלי ואמר "זה היה נהדר סופי, האם כל הסרטונים שלך כאלה?" הוא שאל אותי. "כֵּן!" אמרתי "אני מקבל הרבה מחמאות על הריקוד שלי" השבתי בחזרה בעודי מנער את החזה והמותניים. "אוי אני מבין… זה נהדר מתוק" אמר לי בריאן, למרות שהוא הסתכל למטה על הרגליים שלי במקום על הפנים שלי. "תודה אבא, אכפת לך לצלם עוד אחד?" שאלתי אותו. "כמובן מותק, הכל בשבילך" הוא ענה.

"אוי תודה אבא!" אמרתי לפני שהשמעתי שיר איטי יותר בטלפון שלי והגשתי אותו בחזרה אליו שוב. הכנסתי את השיער שלי לקוקו וצעדתי מצד לצד תוך כדי נדנדה של ירכיי וגופי. שרתי שפתיים עם המוזיקה ובמהלך אחד מהנדנודים שלי במצלמה שחררתי את החלק התחתון של החולצה שלי. אחר כך הלכתי להניף את ירכיי בדמות שמונה תוך סיבוב קל בלבד של הגוף ושחררתי את הכפתור השני… ואז השלישי… מה שבשלב זה נתן כמות נכבדת של מחשוף. תפסתי את העורף שלי כדי להוציא את החזה שלי החוצה ורעדתי תוך כדי ללקק את שפתי החיוך שלי.

Escort Tel Aviv

לאחר מכן תפסתי את הקווים הפנימיים של החולצה שלי והצמידתי את הציצים שלי זה לזה תוך כדי כיווץ שפתי לנשיקה, ושחררתי את הכפתור הרביעי. כשנותר כפתור אחד באמת התחלתי לעצבן את הרגליים והתחת שלי בזמן שאני רוכן ותפס את האחרון. שחררתי אותו ומשכתי את קצוות החולצה זה על זה, חייכתי חיוך גדול לפני שקפצתי ובעטתי ברגלי למעלה, עם הנחיתה נתתי לחולצה להיפרד מספיק כדי לראות נקיק ברור של העור החשוף שלי זורם באמצע הגו, יכולת לראות את החלקים הפנימיים של השדיים שלי אבל השארתי את החולצה רק בקושי מכסה את הפטמות שלי.

"טוב אבא, מה חשבת על זה!?" שאלתי אותו בהתרגשות כשהתחלתי להדק את החולצה שלי. באמת ניסיתי כמיטב יכולתי להיראות טוב בשבילו ולהרגיש כאילו נתתי את הריקוד הכי טוב שלי עד כה. עם זאת, בריאן לא נתן לי מחמאות… או בעצם, אמר כלום. פניו היו אדומות לגמרי והוא נראה כאילו הוא בוהה בחלל בעודו מנסה ליצור מילים עם פיו. "אוי לא!" קראתי ומיהרתי אליו, הנחתי את ידי על רגלו כדי להישען לתוכו ושאלתי "אבא, לא אהבת את זה? זה היה כל כך גרוע?" כשהתחלתי להיכנס לפאניקה מהרעיון לאכזב אותו.

בריאן מצמץ עוד כמה פעמים לפני שסוף סוף פנה אליי, למרות שעיניו הסתכלו מתחת לעיניי. "אוי לא מותק… חשבתי שזה נהדר… כן באמת… אבל את באמת מתכוונת לפרסם את זה? עם הסוף הזה?" הוא שאל אותי. "הא?" אמרתי בבלבול "כן, יש טרנד שלם שבו אתה מוריד דבר אחד ומבריק ללבוש אחר. אתה חושב שאנשים לא יאהבו את זה?" סיימתי. "טוב… אין לפלטפורמה שלך הנחיות? וזה היה די פרובוקטיבי, אתה לא חושב?" הוא שאל. השתוללתי, פרובוקטיבי? מה אבא שלי חשב ולמה הוא לא הסתכל בעיניים שלי? למה הוא חיפש לעשות-

כשחשבתי שהסתכלתי על הברכיים שלו וראיתי בליטה ענקית במכנסיים שלו כמה סנטימטרים מהידיים שלי, אז הבנתי מה הוא מסתכל. במהרתי לקבל את חוות דעתו, הידקתי רק את שני הכפתורים התחתונים של החולצה שלי והמרפקים שלי כמעט דחפו את שדי היישר אל פניו של אבא שלי. לא חשבתי על זה הרבה קודם, אבל נראה שלגוף שלי יש כוח גבוה יותר על גברים, אפילו על אבא שלי, ממה שחשבתי.

"אוי, לא חשבתי על האבא הזה, אני אלך לשאול את החברים שלי, תודה על העזרה שלך" אמרתי בעודי רוכנתי לתת לו נשיקה על הלחי כמו שאני עושה בדרך כלל, אבל הפעם זה הרגיש אחרת כמו נתתי לשפתי להתעכב על העור שלו יותר מהרגיל. בריאן נראה מתוח למדי כשרצתי בחזרה לחדר שלי, והתחלתי לשלוח הודעה לכמה מחברי האינטרנט שלי מה קרה. אחרי שדיברתי עם השיחה הם שכנעו אותי שאבא שלי לגמרי מת עליי. למרות שזה היה צריך להפחיד אותי, יכולתי להרגיש את הכוס שלי נרטב מהרעיון שאבי החתיך והאוהב רוצה אותי בדרך אחרת, והחברים שלי עזרו לי להמציא תוכנית כדי לבדוק אם הוא באמת אוהב אותי.

איגי

למחרת בבוקר החלטתי לבדוק את בריאן, בזמן שהוא מסדר את ארוחת הבוקר שלו, נכנסתי למטבח רק שיצאתי מהמקלחת, השיער שלי עדיין היה רטוב ורק מגבת כרוכה סביבי. "בוקר טוב אבא!" אמרתי בקול רם, מוח הסתובב אליי והיה בהלם מההופעה הפתאומית שלי וממה שהיה לי. "אוי אלוהים, סופי, הפחדת אותי, ומה את עושה בלי בגדים?" הוא שאל אותי בזמן שהפנים שלו נהיו סמוקות. "אוי שכחתי להביא איתי בגדים נקיים למקלחת" עניתי כשהלכתי לידו, לא יכולתי שלא לגחך על הפנים. נשענתי על הדלפק בזמן שמזגתי כוס קפה וצעדתי רגל אחורה מאחורי, הסתכלתי מעבר לכתפי על אבא שלי, ובקול הבנות הכי טוב שלי, שאלתי "מה אתה עושה היום"?

"אהה… טוב אני אתחיל לעבוד די בקרוב, יש לי כמה דיווחים ו…" הוא התחיל לספר לי מה כל מה שהוא צריך לעשות בזמן שאספתי לעצמי קערת שיבולת שועל עם קצת פירות, אבל למעלה את זה הוצאתי קצת קצפת מהמקרר. בזמן שאבא שלי דיבר, התזתי מעט קרם על האצבע שלי וליקקתי אותה לאט, בריאן דיבר לאט יותר ויותר ככל שכל אחד מהליקוקים שלי הפך לחושני יותר כשהעברתי את הלשון מכף היד שלי עד קצה האצבע. דיברתי אליו בחזרה בטון מפתה "הממ אבא… נשמע שיש לך יום ממש מחר לפניך", הטיתי את ראשי לאחור והשפרצתי את הקרם היישר לתוך הפה, ואז הסתכלתי לו מת בעיניים וליקק את שפתי בעודו רעד למראה. "המממממ… הקצפת הזאת כל כך טובה אבא, תרצה קצת" שאלתי אותו תוך כדי הסטתי את ראשי הצידה ומושכת את כתפי לאחור כדי להיראות תמימה, אך בטוחה, ככל שיכולתי. "כן-כן בטח, תודה מותק" הוא ענה. הרגשתי נועזת, ניגשתי ולקחתי את פרק כף היד שלו, מחזיק את אצבעו אל הפנים שלי, ריססתי כדור על האצבע שלו… אבל אז בלעתי אותו… ומצצתי כשאני לאט משכתי את הפה שלי לאחור בעודי בוהה בו, "ההה אופס" צחקקתי בחיוך מטופש.

"סופי…" הוא ניסה לומר אבל ברור שהיה לו קשה עם הקול שלו, התזתי עוד קצת על הלחי. "הנה לך אבא, באמת אתה יכול לקבל את זה" אמרתי לו, הוא עצר לשנייה, הוא נראה כאילו הוא מנסה להתנגד אבל הפיתוי לשים את השפתיים שלו על העור הטעים שלי הכריע אותו, הוא פתח את פיו לאט לאט הביא את עצמו אליי…

אבל בשנייה האחרונה סובבתי את ראשי ונעלתי את השפתיים שלנו זו לזו, הלשון שלי החליקה ישר לתוך הפה ורקדה עם הלשון שלו, הגוף שלי נלחץ לתוכו ולצד הדלפק לא נותן לו שום סיכוי להיסוג. אחרי שהתבלבלתי איתו לכמה שניות, שחררתי את שפתיו. "סופי מה הוא-" הוא התחיל לומר, אבל העברתי את הקרם מהלחי שלי והכנסתי אותו לפיו. "סליחה אבא, אני רק משתעשע" אמרתי בחזרה בחיוך גדול, במהלך הנשיקה הזו יכולתי להרגיש שהזין שלו מוצק. "אני חייב להתכונן לשיעור, אז אני אדבר איתך מאוחר יותר" אמרתי בעודי תפסתי את הקפה והקערה שלי, בריין פנה אל הדלפק כדי להסתיר את זקפה לכאורה.

אבא שלי המסכן חשב שזה נגמר, אבל בדיוק כשעמדתי לצאת מהמטבח, שחררתי את המגבת שלי וצעקתי בקול כדי למשוך את תשומת לבו. ביד הקערה שלי הצמדתי את המגבת אל הירכיים שלי, אבל סובבתי את הצד החשוף לאבא שלי, כיסיתי את הפטמות שלי בזרוע השנייה והושטתי את רגלי. המוח קיבל תצוגה מלאה של הירך החשופה, לחיי התחת, הבטן המחוספסת והשדיים החשופים כמעט לחלוטין. ניסיתי להיראות מזועזע אבל לא יכולתי שלא לחייך קצת כשאמרתי "אומג אבא אני כל כך מצטער… אה אכפת לך להסתכל לשנייה לכיוון השני?", הלסת של המוח הייתה כמעט על הרצפה, ואחרי בוהה במשך כמה שניות, לבסוף תפס את שכלו ואמר "אהה אה כן מותק, סליחה על זה" והוא הסתובב להסתכל לכיוון השני. "תודה אבא" אמרתי כשהתחלתי להתרחק, משאיר את התחת שלי חשוף אליו לגמרי, אבל אחרי כמה צעדים עצרתי והסתכלתי מעבר לכתפי וראיתי את ראשו מזנק במהירות כדי להסתכל על הארונות. היה לי חיוך גדול על הפנים כשחזרתי לחדר שלי והנחתי מחדש את כל המידע הזה לחברים החדשים שלי. כולם הסכימו שאבא היקר שלי רצה לזיין אותי חזק, כמו שאני רוצה אותו דבר, והם גם נתנו לי רעיון איפה אני יכול לפרסם גם את הסרטונים היותר מסוכנים שלי.