בחרו עמוד

כשהייתי נוסע בעסקים הייתי מפרסם מדי פעם מודעה במדור גברים לנשים ברשימת קרייגס. זו הייתה בעיקר דרך להרוג זמן בזמן שהיה לבד בחדר במלון. הייתי כותב משהו מהנה, כמו "שמן תינוקות, יין וג'קוזי – מה יכול להיות טוב יותר?" גוף הפוסט יהיה כתוב היטב, במשפטים שלמים, עם סימני פיסוק נאותים. אם אי פעם הסתכלת על רישומי CL, התכונות הבסיסיות הללו גרמו למודעה לבלוט מהתעריף הרגיל מסוג "HMU 2 F$#@".

בתור בחור לבן מבוגר (קצת יותר מגיל 50 כשפרסמתי את המודעה הספציפית הזו), זה לא שהתיבה שלי הוצפה. התגובות היו בעיקר של רמאים רוסים, זונות או מכורים לסמים. תלוי עד כמה הייתי משועמם, הייתי מפנה את השולחן לרמאים, אהיה נחמד לזונות ומפנה את המכורים למרכזי טיפול מקומיים.

מדי פעם הייתי מקבל מכה מבן אדם אמיתי ואמיתי. רוב המיילים היו בחורים שהציעו מציצות. פעם בירח כחול, אישה הייתה מגיבה.

פיינאפל

המייל הראשון שלה ענה על השאילתה שלי לגבי "מה יכול להיות טוב יותר". האישה שהייתי מכיר כפי שכתבה מדיסון, "שוקולד יהיה טוב יותר." דעתי חשבתי. אני אוהב נשים חזקות. בנוסף לשורת הנושא ההצהרתית, היא כתבה רק, "אתה רווק?" דעתנית, לקונית ומוסרית.

התגובה שלי לא שיקרה, אבל הסכמתי להערכתה, ואז הצעתי שוקולד מריר יחד עם שפשוף גוף. היא הגיבה, "ובכן, אני נחושה, אז אני לא חושבת שאתה יכול לשנות את דעתי, למרות שאולי תוכל לפתות את דעתי. ידיים חזקות וגבריות על הגוף הרך והיפה שלי כל כך מפתה ומשכרת. יכולתי השתמש בגוף שפשוף…עבדתי קשה מאוד על התזה שלי ואני די עייף. הלוואי ויכולתי לבוא. 🙁 אני פשוט מאוד רציני לגבי כבוד לנשים אחרות ולמערכות היחסים שלהן, גם אם אני לא מכיר אותן ."

הפרט הנוסף בפתק שלה חשף סקרנות הולכת ומעמיקה. ציפיתי לא יותר מאשר מיילים – שידעתי שיסתיימו אם אני פוגע בה או שהיא פשוט תאבד עניין – המשכתי רק בשביל הכיף. בנוסף, מכיוון שאני חי את חיי העבודה שלי ליד מקלדת ויוצר סיפורים למחייתי, זה היה הסחת דעת מבורכת מחיי הרגילים, והציעה תקווה לחור התמידי שהרגשתי בלבי לגבי הכמיהה להיות עם אישה שרוצה להיות איתי (הסיבה שלא סתם שכרתי נערת טלפון).

תוך זמן קצר החלפנו תמונות. ידעתי שהיא לומדת בקולג' (התזה הודיעה לי), אז כשהיא ראתה את בן ה-50 האמיתי אני, חשבתי שזה ייגמר. זה לא היה.

היא כתבה, "אני באמת מרגישה מחויבת לומר שאם אתה באמת מנסה לגרום לי להיפגש אז אתה לא תצליח. אני פשוט לא רוצה שתבזבז את הזמן שלך. אני באמת מאמינה שזה לא בסדר להיות עם מישהו מי נשוי או בזוגיות, ואני מאוד מצפונית לגבי זה.

"אבל אני באמת אוהב את התמונות שלך. אתה נראה חכם וחתיך בצורה הטובה ביותר שיש. אתה בהחלט קצת יותר מבוגר ממני אבל מאוד הטיפוס שלי מבחינה פיזית מדבר עם השיער והעור שלך. אתה מקסים. אני אוהב זה 🙂 מאוד סקסי ולראות את הידיים החזקות שלך גורם לי לרצות שתעשה לי עיסוי ירכיים.

"באשר לי, אני בן 22. אני כותב את התזה הבכירה שלי לתואר ראשון על המגיפה מאת אלבר קאמי. אני רווק. אני אוהב שפות, במיוחד לטינית ויוונית עתיקה. ביליתי חודש באיטליה בקיץ האחרון; אני אוהב לטייל. אני נהנה לאפות לחם. אני אוהב את הסימפוניה והאופרה. ואני אוהב לאכול. 🙂

"מה אתה חושב על התמונה שלי?"

נערות ליווי בתל אביב

אוי לי. מה חשבתי? הסתכלתי על נערת קולג' שפלרטטה איתי! הרגשות שלי דהרו מחוסר אמון להחמיא, נרגש, מוקסם ומתעורר ברצינות.

מדיסון הפריחה את המראה של הנערה ליד עם שיער חום בינוני שהיה תלוי מעבר לכתפיה. למרות שהתמונה לא הייתה חושפנית כלל, היו לה קימורים נשיים יפים. דמיינו לעצמכם דגם רובנסקי קלאסי מינוס 20 פאונד ואתם מדמיינים את מדיסון. העיניים הנוצצות והחיוך המסביר פנים שלה היו פשוט, טוב, פשוט יפים. תמיס אותי חמוד. וטהור.

כמובן, היא לא הייתה טהורה לחלוטין. כמוני, כמו כל מי שרודף אחרי מה שהוא צריך אבל לא יכול למצוא בערוצים רגילים, מדיסון לא הייתה לגמרי תמימה. כמוני, היא התחילה ללכת בדרך צללית משלה. למרבה המזל, איכשהו נפגשנו.

התוכניות העסקיות שלי מכניסות אותי לעיר הדרומית ליד המכללה שלה בשיא החורף. הודעות הדואר האלקטרוני שלנו קיבלו דחיפות כי ההזדמנות להיפגש הייתה שלנו לפספס. הצעתי קפה. תגובתה גילתה געגוע. "כמובן, אני סקרן לגבי איך זה יהיה להיות איתך. אני לא יכול להגיד שלא פנטזתי קצת בשיעור הבוקר שלי על הידיים שלך על הירכיים שלי. בכנות, הלוואי ויכולתי ללכת עם אתה לארוחת ערב הערב, אבל אין לי דרך להגיע לשם. עברה כשנה מאז שהייתי עם גבר שידע משהו על בנייה ותשוקה ממושכת. זה משהו שאני אוהב ומשהו שלוקח אותי לאקסטזה, ומשהו שגברים רבים לא יודעים עליו כמעט כלום. אשמח להצטברות של אינטנסיביות הלילה.

"אם הייתי הולך אפילו לארוחת ערב איתך, אני חושב שהייתי רוצה שתעשה איתי לפחות קצת אהבה, אבל מכיוון שאני לא אתן לזה לקרות מכיוון שאתה קשור, זה פשוט יהיה עינוי בשבילי. לא יכול להפסיק לייחל שהיית רווק! אבל אני פשוט לא יכול ללכת נגד המצפון שלי. אני רוצה נשיקות על הצוואר והאוזן שלי. אני לא אוהב את המאבק הפנימי הזה. :("

מונעת מהצורך העמוק ביותר לספק את ליבי, הגשתי את המצב בהערה חזרה אליה, "כדי לשים את הדברים בפרספקטיבה, סביר להניח שתעשה דברים גרועים יותר בחייך מאשר לראות אותי. לפחות אם תראה אותי, יש יתרון נהדר. כמה דברים שווים את זה. המציאות של איך יכולתי לגרום לך להרגיש: שווה את זה. הזיכרונות ממה שחלקנו. שווה את זה. ההרפתקה. שווה את זה."

לא אמרתי לה שמבחינתי, הנסיון יחדש לי את הכוח להישאר בנישואים המושלמים כלפי חוץ, שאחרת היו הורגים אותי… לאט לאט יונק את התשוקה והאנרגיה מהנשמה שלי בגלל חוסר העניין הרגשי והפיזי של אשתי. להיות עם מדיסון תפס דחיפות יתרה מכיוון שהבנתי שהיא יכולה להיות כל כך חשובה לי ברמה שהיא לא יכלה להבין.

מדיסון התנגדה והתנגדה עד שלא. עשרות הודעות דואר אלקטרוני עקבו אחר הקרב המוסרי. כל אחד מאיתנו יכול היה להתרחק. גם לא.

סיכמנו להיפגש בבר יין לארוחת ערב. הגעתי לשם קצת מוקדם והזמנתי ריזלינג. ואז שנייה. התמקמתי בחלק האחורי של המסעדה, עם הפנים כדי שאוכל לראות את הדלת. מדיסון הגיעה. היא הייתה יפה יותר מהתמונות שלה, ולא הבנתי כמה היא גבוהה, לפחות 5'8". היא לא ראתה אותי, אז קמתי והלכתי לברך אותה. עצרנו לרגע, עין אל עין, הידיים שלי מולי לקבל את פניה בעדינות על ידי לקחת את שלה ולהוביל אותה לשולחן שלנו.זה הולך להיות ערב נחמד.

עדיין עד לרגע זה אני לא זוכרת את השמלה שהיא לבשה, חוץ מזה שהייתה לה צווארון עמוק במידה צנועה עם תכונת שרוכים. עשיתי כמיטב יכולתי לשמור על העיניים שלה, אבל השדיים השופעים שלה יצרו את המחשוף היפה ביותר.

דיברנו זמן מה, חיפשנו אוכל נהדר, שתינו מעט (יותר) יין, ואז מדיסון הודיעה שהיא צריכה ללכת. זה לא היה מאוחר, אבל ידעתי שהיא עובדת על התזה שלה, ולא רציתי לפגוע בלימודים שלה.

סיסי

מכיוון שבאמת היה קפוא (מתחת ל-32 מעלות), שאלתי אם יהיה לה אכפת להסיע אותי בחזרה למלון שלי. היא הסכימה. כשהלכנו למכונית שלה, היא הודתה בבושה ששכחה היכן היא חנתה. ואז היא הבינה שאין לה מזומן לשלם את דמי החניה. מצאתי את זה כל כך מקסים ותמים.

אולי כמטאפורת חיים לגבי צרכים, כשהלכנו, היא רעדה. שמתי את ידי סביבה והגבתי את הצווארון על מעיל הצמר שלה. היא אף פעם לא ידעה שאתה יכול לעשות את זה! אני מניח שכשג'ורג'יה היא הבית שלך, מה שבא באופן טבעי למי שגדל במערב התיכון הקפוא לא יהיה טבע שני. ואז היא החליקה על קרח. אינסטינקטיבית תפסתי אותה. באותו רגע הייתה זו מדיסון שנמסה מעט. שמרתי אותה חמימה ובטוחה ההליכה.

הארוחה וההליכה גילו באופן מפתיע, שלמרות הפרש הגילאים שלנו, הקלקנו. האישיות שלנו והצרכים העמוקים שלנו התערבבו בצורה שאני עדיין לא מבין. הילדה הזו שאיתה טיילתי הייתה כל כך צעירה, יפה, חכמה ותוססת שלא רציתי שהיא תלך. אמרתי לה שאני רוצה קצת מדבר. היא שאלה בעצבנות, "למה אתה רעב?" שוקולד היה התשובה המילולית המתאימה היחידה, למרות שעיני אמרו אחרת. ציינתי כלאחר יד, כאילו בצירוף מקרים, שיש לי שוקולד מריר בחדר שלי. כשנכנסנו למלון שלי, היא הייתה זו שהציעה שהיא תרצה לעלות.

יכולת להפיל אותי עם נוצה. אף פעם במיליון שנים.

באשר למה שקרה אחר כך, הערך ביומן של מדיסון מנסח זאת במילותיה. היא שלחה את המילים למטה במייל. זה מה שהיא כתבה ביומן שלה. הפעולה מתגברת לאחר שהיא נכנסת למכונית המושאלת של חברתה ונוסעת מהאוניברסיטה:

"ג'ורנל היקר, החלטתי ללכת לפגוש אותו. המתח בתוכי היה גדול מכדי לשאת, אז נאלצתי ללכת. אני חושב שחילופי הדואר האלקטרוני שלנו הפכו את הפגישה להרבה יותר מרגשת. לא הקדשתי הרבה תשומת לב. לתוך העניינים שלי כשהתכוננתי, כי לא היה לי מושג מה עומד לבוא. אבל לבשתי את שמלת המשי הכחול המלכותי שלי. זו אחת השמלות האהובות עליי. זו שמלה רכה ומשובחת 100% משי והיא גורמת לגברים לרצות לשים את זרועותיהם סביבי. היא בגזרה נמוכה להפליא ומתגרה, אם כי היא מראה רק מראה של מחשוף. זו שמלה מאוד קלאסית. היא נקשרת מעל השדיים; אני אוהבת לחשוב שכשגברים רואים אותה הם פשוט רוצים להתיר זה ותתחיל לנשק אותי. סלסלתי את השיער שלי והתאפרתי קל וגם את הבושם שלי בשמן ורדים. לדעתי הצנועה מאוד אבל מאוד מדויקת, נראיתי מקסים.

"נסעתי לעיר, והרגשתי קצת עצבני כשהלכתי למוסד. התברר שזה המקום המושלם למפגש שלנו. אני אוהב לדמיין איך נראינו באותו ערב, כולנו מחופשים ומלאי חשק. נכנס פנימה, ולא ראיתי אף אחד. חשבתי שהוא ישב ליד הדלת ויצפה בי. הרגשתי צרור קטן של מורת רוח כשהסתכלתי מסביב ולא ראיתי אותו. אבל אחרי כמה שניות, הוא קם. וראיתי אותו. הוא ישב מאחור; הלכתי אליו, וברגע שראיתי אותו ידעתי שזה הולך להיות ערב מקסים ורומנטי. אנשים לרוב נראים יותר מושכים בתמונות מאשר בחיים האמיתיים אבל זה היה הפוך אצלו. הוא היה כל כך חתיך. הוא בהחלט היה די מבוגר ממני, אבל הפרש הגילאים לא הרגיש יותר מדי בולט. הרגשתי שאנחנו על אותו אורך גל. מעניין מה היו שלו מחשבות כשהוא ראה אותי לראשונה. הוא מרכיב משקפיים. אני אוהב משקפיים על גבר. הוא לבש סוודר שנראה רך מאוד עניבת משי. יש לו טעם טוב מאוד ונראה צעיר בנפשו. כשהתקרבתי אליו, הוא קיבל אותי בחיבוק ונישק אותי על הלחי. הלב שלי התחיל לרעוד ולהימס מעט. זה היה כל כך רומנטי וגרם לי להרגיש כל כך נשית. הלוואי שיכולתי לשחק את הסצנה הזו שוב ושוב. אהבתי שהוא מנשק אותי על הלחי כשפגש אותי. הוא גבר כל כך רומנטי וג'נטלמני. הוא עזר לי לחלץ את המעיל ושלף את הכיסא כדי שאוכל לשבת. הוא לגמרי הטיפוס שלי פיזית ואינטלקטואלית. אהבתי את הקול שלו ואת סגנון הלבוש שלו. אהבתי את הטעם שלו באוכל.

"הוא התיישב, ושוחחנו קצת לפני שהמלצרית באה. הזמנתי פינור נואר; כבר היה לו את היין שלו. הופתעתי שהוא מעדיף יין לבן. עם האישיות הרומנטית והחושנית שלו, הייתי חושב שהוא מעדיף אדום כהה ומחניק. דבר אחד שמצאתי בו מושך בצורה שאין לעמוד בפניו היה אוצר המילים שלו. לרוב הגברים (אכן לרוב האנשים המודרניים) יש אוצר מילים מוגבל מאוד, כי אנשים לא קוראים הרבה וצופים בטלוויזיה זולה. יש לי אוצר מילים די רחב כי אני לומד לטינית ויוונית ובגלל שקראתי הרבה. אבל אני אוהב שהוא השתמש במילים כמו "מחפיר" ו"בוקולית." חשבתי שזה מאוד סקסי.

"הייתה לנו שיחה נעימה ביותר. דיברנו על נסיעות. דיברתי על בית הספר והעבודה שלי, והוא סיפר לי על העבודה שלו. המתח בינינו היה מורגש. אהבתי את זה. תפסתי אותו מסתכל על השדיים שלי פעמיים, ו זה גרם ללב שלי לפעום קצת יותר מהר. אבל הוא לא הסתכל עליהם בצורה אכזרית אלא בצורה מתפעלת. תהיתי מה הוא חושב כשהסתכל. האם הוא תהה כמה רכים אך מוצקים הם ירגישו תחת המגע שלו האם הוא רצה לנשק אותם ברכות? האם הוא תהה איך נראות הפטמות שלי?

"האווירה של המסעדה הייתה מושלמת. אני יכול לשתות באופן חוקי רק קצת יותר משנה, אז אני עדיין מרגיש את החידוש של לפגוש מישהו לכוס יין. זה היה עמום נעים בפנים והמוזיקה הייתה מושלמת. נורה ג'ונס ופרנק סינטרה שיחקו כמו גם אמנים אחרים כאלה. אני פשוט אוהב את המתח בין גבר לאישה. ידעתי ששנינו מלאי תשוקה אבל אני אוהב את המתח לפני שהתשוקה מתנגנת. ידעתי שהוא רדף אחרי, ואהבתי את זה. אהבתי כמה רומנטי הוא היה. היה לו גם חיוך נפלא; זה היה מאוד מדבק. אה והידיים שלו. הידיים שלו היו סקסיות להפליא. אני לא יודע למה, אבל לא יכולתי תפסיק להסתכל עליהם. הם היו כל כך סקסיים. הם נראו כל כך חזקים. כל הזמן ניסיתי למנוע מעצמי לדמיין אותם מעסים את השדיים שלי ולשים את הירכיים שלי. הם מחליקים במעלה הירכיים הפנימיות שלי ומפזרים את רגלי. מדמיין את האצבע שלו מחליקה לתוך החזה שלי. רטיבות כהה של הפרח שלי… הידיים שלו היו משכרות. זה לא עזר למה he הוא קם כדי להשתמש בשירותים וכשהוא הלך מאחורי הוא הניח את ידו הימנית על זרועי הימנית העליונה. הלב שלי פרפר, והתענגתי על תחושת התשוקה והגירוי המתוקה שפרח בתוכי. ידעתי שהוא מנסה אותי לראות מה יקרה, וספגתי כל שנייה מזה. כל הזמן חשבתי על המגע הפשוט הזה. כשהוא חזר, הוא קירב את הכיסא שלו לשלי, והרגשתי את ההשפעה של זה בין הרגליים שלי. הפנים שלנו די התקרבו לפעמים. אני לא יכול לומר שלא דמיינתי את השפתיים שלו על שפתי הפרח שלי ואת הפה שלו עוטף את הפטמות שלי בתוכו.

"הוא אמר, "איך ההרגשה שיש מישהו שיושב כל כך קרוב אליך שרוצה להתעלס איתך?" אמרתי משהו כזה שזה קורה לא פעם. הוא אמר שהוא לא מופתע. הוא עצר קצת נקודה אחת ואמרתי משהו בשקט. ביקשתי ממנו לחזור על עצמו, והוא אמר, "אתה פשוט כל כך יפה." הרגשתי קצת בושה מהערצה גלויה כזו, אבל גם הרגשתי כל כך מושך מתחת למבט שלו. בפעם אחרת, אחרי שתפסתי אותו משליך מבט חטוף בשדיי, הוא אמר את זה שוב. "אתה פשוט כל כך יפה." אהבתי את כל הארוחה הזו. זה הרגיש כל כך חושני ורומנטי. הוא המשיך להסתכל עליי עם כל כך עומק בעיניים שלו הוא היה מביט בי די הרבה זמן, ואני ארגיש קצת ביישנית.

"אבל המחשבות שלי לא היו רק מיניות ליתר בטחון. אהבתי את הרומנטיקה של זה. אהבתי כמה שהוא אינטליגנטי ומטייל היטב. והוא שילם על הארוחה שהיא מאוד מושכת. היה לי חשק לשים את היד שלי על את השולחן ולתת לו להחזיק אותו וללטף אותו, אבל התנגדתי לדחף. הוא בהחלט היה מאוד מושך אותי מבחינה אינטלקטואלית. נראה היה שיש לו ידע במגוון רחב של תחומים. פשוט הרגשתי נמשכת אליו כמו מגנט. ניסיתי לא להראות את זה כמובן. רציתי שהוא ירדוף, לא אני. הוא הסתכל עליי בצורה מאוד מושכת ומעריצה. אני בטוח שהסמקתי קצת לפחות. הו הידיים שלו. כל הזמן חשבתי שהוא מחליק את שלו זרוע סביב המותניים שלי, ועל הידיים שלו נמוכות בצורה מסוכנת.

"כשעמדנו, הוא עזר לי ללבוש את המעיל שלי ואחרי שהוא לבש, הוא הניח את ידיו על המותניים שלי ושוב הרגשתי תחושת סלסול חמה ומוכרת בין הרגליים שלי. יצאנו החוצה; אני אפילו אוהב את איך שהוא הולך עם כל כך הרבה ביטחון. יצאנו והיה כל כך קר. אבל אני אוהב שזה קר כי זה כל כך רומנטי. זה עושה חשק להתכרבל. וזה נתן לי תירוץ מושלם בשבילי לשים את היד שלי בידו שמחתי להיות כל כך קרוב אליו. הוא בהחלט צחק עלי קצת כי לא יכולתי לזכור היכן חניתי, ומעולם לא שמעתי על להרים את הצווארון שלך כדי לשמור על חום הצוואר שלך. אבל אני לא. שימו לב כי ידעתי שהוא יודע שאני אינטליגנטית.אהבתי כשהוא עצר להרים את הצווארון שלי כי הידיים הסקסיות שלו היו עלי קצת.

"מאוד נהניתי מההליכה הקפואה חזרה. הלכנו למפל המזרקה הקטן. לקחתי את ידו וניגשתי למדרגות הקרובות למזרקה. הידיים שלו חזקות מאוד. אני מדמיינת אותן מצמידות את זרועותיי על ראשי ומנשקות אותי מחזיק אותי למטה וגורם לי להיכנע לעונג. רציתי נשיקה ליד המזרקה אבל זה היה מוקדם מדי. אהבתי להתרפק עליו בטיול. הזרוע שלו סביבי או להחזיק את היד שלי.

"ואז הוא אמר שיש לו שוקולד בחדר, והצעתי את ההצעה הגורלית ללכת לאכול שוקולד בחדר. נסעתי למלון, והוא היה מאוד ג'נטלמני, פתח את כל הדלתות. זה גרם לי להרגיש מאוד נשית. נכנסנו לחדר ונפלתי על המיטה. מאוחר יותר גיליתי שתנועה כל כך רשלנית גרמה לו לרצות להתעלס איתי".

מלבד כאן: ככל שמתבגרים, אם הם טורחים לראות איך צעירים זזים, הם הרבה יותר קופצניים ממבוגרים. דמיינו לעצמכם קבוצה של בנות בית ספר מדברות בהתרגשות במסדרון בית הספר, ותבינו את הרעיון. אז מדיסון נכנסת לחדר ובדרכה לכיוון החלון, היא קופצת על המיטה. זה היה כל כך חמוד וסקסי מבלי משים שמלמלתי לעצמי, "אני אדם מת. אני לא מאמין שזה קורה."

רישום היומן של מדיסון נמשך, "במסווה של ללכת להסתכל על הנוף של שרלוט, ניגשתי לחלון, והוא ניגש מאחורי. רק הקרבה שלו גרמה ללב שלי לפעום מהר מאוד. הוא עמד מאחורי והעביר את קצות אצבעותיו. על הזרועות העליונות שלי. הזרועות העליונות שלי הן חלק מאוד ארוגני בגוף שלי, אולי בגלל שהן כל כך קרובות לשדיים שלי. אהבתי את זה. נהייתי כל כך מגורה. הוא התחיל לעסות את הגב שלי. הידיים החזקות שלו שעסו את הגב שלי עשו הברכיים שלי חלשות, ולכן ניגשתי למיטה.

"מה שקרה אחר כך הוא טשטוש טעים בראש שלי, אבל הרבה דברים בולטים במוחי. הוא נשען קצת על הצד הדומיננטי שאהבתי. הוא בהחלט רימן אותי, התעלס איתי. הידיים שלו היו משכרות. אהבתי אותו מנשק את הצוואר שלי ואת הידיים שלי. אני לא זוכר באיזה סדר דברים קרו, אבל אני אזכור כל מה שאני יכול. הרצון שלי התנדנד מאוד. כשהתיישבתי לראשונה, הוא התחיל לשפשף את הירכיים שלי. אהב את זה. לראות את הידיים שלו משפשפות את הירכיים שלי באמת היה סוער. הוא כל כך עורר אותי. הוא הוריד את הסוודר שלו בשלב מסוים והתחיל לפתוח את החולצה שלו, אבל אני השתלטתי וסיימתי לפתוח אותה. אהבתי את החזה שלו. אהבתי מעביר את ידי מעליו ומחליק את ידי על הבטן התחתונה שלו וקצת מתחת למכנסיים שלו. לבסוף הוא הוריד את המכנסיים שלו. והנה הזין שלו בכל הקשיחות שלו. כל כך מיני. לקחתי אותו בידיים. נגעתי זה ושיחק עם הביצים שלו. מאוד אהבתי את הביצים שלו; היה לי מאוד נעים לתת לו תחינה כזו בטוח.

"אחד החלקים האהובים עליי היה כשהוא התחיל לנשק את החזה שלי. השמלה והחזייה שלי עדיין היו לבושים. אבל אהבתי את זה כשהוא התיר את העניבה על השמלה שלי. ופתח אותי. חשף ​​את הדקירה שלי למראה ולמגע שלו. אני אני די בטוח שצעקתי בקול רם כשהשפתיים והידיים שלו באו במגע עם השדיים שלי. דחפתי אותו, אבל הוא המשיך לנשק ולגעת. לבסוף, הורדתי את החזייה ופתחתי את השמלה שלי. הוא משך את השמלה שלי. וחשפתי את השד שלי. הרגשתי את עצמי משתולל בידיעה שהוא מסתכל עליו. הוא נישק אותו, והוא עשה אותי שיכור. תחושת הלשון שלו על השדי, קצות האצבעות שלו. אהבתי לראות את הכל; לעולם לא יכולתי להיות. מספיק מזה. אני אדם מאוד ויזואלי. אני אוהב לראות כל מה שהוא עושה לי. המראה משקה. הורדתי את השמלה, ואני אוהב את מה שהוא עשה. הוא הפסיק את מה שהוא עושה לשנייה, והוא הסתכל לי בעיניים ואמר, "את יפה." ואז הוא חזר אל השד שלי. זה הרגיש כאילו הוא לא יכול להרחיק את ידיו מהפטמות שלי. הוא הוביל אותי לאקסטזה. הוא היה מרטיב את אצבעותיו על לשונו ומשחק עם השדיים שלי בצורה שתטריף אותי. הוא היה מושך את הפטמות שלי. ואהבתי שהוא היה קשוח איתם. אני אוהב את זה שהוא לא רסן את עצמו. אני זוכר היטב פעם אחת כשהוא ליקק את השד הימני שלי. יכולתי לראות את הלשון שלו מתרוצצת סביב הפטמה שלי ומלקקת את הפטמה שלי. זה היה כל כך סקסי. רציתי את הלשון הזו על הפרח שלי.

"רציתי שהוא יצמיד אותי אז ארגתי את האצבעות שלו בשלי וגרמתי לו להצמיד את הזרועות שלי מעל הראש שלי. הפרח שלי ספוג. הוא ישב עליי ושיחק עם הפטמות שלי. אהבתי את זה. ואהבתי לראות את הזין שלו כל כך קרוב לפנים שלי. אני חושב שמצצתי קצת את האצבע שלו, ואז הוא החליק את הזין שלו בפי הממתין שלי, ואהבתי את זה. זה הכל טשטוש כי זה היה כל כך מהנה. רציתי שהוא יפ@#$ הפה שלי. זה היה מדהים. אהבתי אותו להיות מעלי ומכניס את הזין שלו לפה שלי.

"אהבתי לגעת בו כדי לגרום לו לגמור. זה היה כל כך מיני! אהבתי לראות את הפרצוף שלו בזמן שאני נהניתי ממנו. שיא ההנאה היה כשהוא נגע בי לראשונה. גרמתי לו לחכות די הרבה זמן ולהתגבר על זה. הוא המשכתי לגעת בירך, בירך הפנימית שלי ובתחת שלי ולהתקרב כל כך לפרח שלי. המשכתי להזיז את היד שלו ולהדוף אותו. אני אוהבת להתנגד להתקדמות של גבר ולגרום לו לנסות ולהתגבר עליי. זה כל כך מעורר לי. אני חושב שנהייתי מאוד קולני".

עוד צד כאן: מדיסון גנחה בקול רם כל כך שפחדתי שאורח בחדר סמוך יזעיק אבטחה. לחשתי באוזנה להרגיע, והופתעתי מהייסורים היפים שהוציאה כדי לשמור על גניחותיה מודחקות. התשוקה שלה הייתה כל כך ברורה ורצינית. אקסטזה טהורה בפעולה. שום דבר לא זייף או לבוש.

היומן כתב אז, "הוא המשיך להתקרב כל כך לגעת בי והמשכתי להזיז את ידו. לבסוף הוא משך אותי עליו. הרגליים שלי היו פרושות משני צידיו. הוא הניח את ידיו על ישבני ומשך התחת שלי לרווחה. התפתלתי אני בטוח. הוא ממש התקרב ואז סוף סוף צלל אצבע לתוך הפרח שלי. התחשק לי לצרוח. כל כך הרבה עונג! ואני אפילו לא יכול להתחיל לומר כמה אהבתי אותו נוגע בתחת שלי. יש גברים שלא נהנים מזה, ואני כל כך שמחה שהוא נהנה. הוא העביר את האצבע שלו סביב התחת שלי כמעט כאילו הוא חופר אותי אבל עם האצבע שלו במקום הלשון שלו. ואז הוא השכיב אותי עם שלי חזרה על המיטה והתחיל לשחק יותר עם הפרח שלי. הוא נאנק ואמר כמה טוב אני מרגישה. הרגשתי את האצבע שלו מסתובבת סביב שפתיי. הלוואי שהוא יכול היה להסתכל על הפרח שלי באור המנורה. זה כל כך סקסי. אני תוהה אם הוא אהב את השפתיים שלי, למרות שאני לא בטוח אם הוא ראה אותן טוב. בעצמי. הלוואי שלא הייתי במחזור. כל כך רציתי שהוא ימצץ לי את השפתיים. לבסוף הוא התיישב ונגע בי לשלמות. הוא הכניס אצבע (או אולי שתיים? אני לא בטוח.) בפרח שלי והוא הכניס אצבע לתחת שלי, עמוק בתחת. הוא דחף אותי לקצה האקסטזה. הדבר האהוב עלי מכולם הוא להיות מושבע בתחת ובפרח בו זמנית. אני אוהב את זה. לא רציתי שזה ייגמר, למרות שהוא היה קצת מחוספס מדי מכיוון שלא נגעו בי כבר כמה חודשים. אחד הרגעים המענגים ביותר היה כשהוצאתי לאט את האצבע שלו מהתחת שלי. זה הרגיש מדהים. מרגישה את זה מחליק לאט מהתחת שלי. הלוואי שהייתי על הידיים והברכיים כדי שיישש לי את התחת. אבל זה הרגיש מדהים כמו שזה היה. אני חושב שהגעתי, למרות שהאורגזמה לא הייתה מאוד אינטנסיבית. הלוואי שלא התחלתי את המחזור, אז יכולתי להירגע וליהנות ממנו לגמרי.

"פשוט אהבתי את הדרך שבה הוא היה מינית. קצת דומיננטי. הכמות המושלמת. מעריץ ורומנטי ולא מגוחך בכלל. סקסי וכל כך מיני. אה והלוואי שיכולתי להביא אותו לאורגזמה בעל פה. גרמתי בו עמוקות. קטן ואהב את זה. אני תוהה אם הוא אהב את זה מאוד. הוא לא היה קולי במיוחד, אז לא יכולתי לדעת אילו דברים הוא אוהב במיוחד. רציתי ללקק לו את הביצים, אבל לא. אולי הייתי צריך.

"החזקנו והתכרבלנו אחר כך. אהבתי את זה. ואהבתי שהוא נישק כל כך הרבה חלקים בגוף שלי: הבטן, הידיים, הצוואר שלי. רציתי שהוא ינשק, ילקק וינשוף לי יותר באוזן הימנית. כל הלילה היה טעים. הדרך שבה הוא הסתכל עליי גרמה לי להרגיש כל כך נשית. אם הייתי יודעת שזה עומד לקרות, הייתי לובשת תחתונים יפים ומגלחת את הרגליים שלי וגזזת את השיער שלי. אני מקווה שהוא אהב את הפרח שלי. הרגשתי שיכורה הנאה.

"אבל אני רוצה כל כך הרבה יותר. אני רוצה לגרון עמוק יותר. אני רוצה שהוא יטעם ממני. אני רוצה שהמבנה ייקח עוד יותר זמן. אני רוצה שהוא יחזיק אותי יותר. אם אני אראה אותו שוב, זה לא הולך להיות לו יותר קל. אני רוצה להתנגד באותה מידה ולגרום לו לנסות בשבילי. הוא צריך להתגבר עליי כדי להגיע לשדיים ולפרח שלי. אני פשוט אוהב את המשחק בין הגברי לנשי, והוא כל כך טוב בלעורר את תחושת הניגוד בין גבר לאישה. זה מה זה רומנטיקה. אני רוצה שהידיים החזקות שלו ישכיבו אותי על המיטה ויפרשו לאט את הרגליים שלי ואז יתגרה בי. העביר את קצות האצבעות שלו סביב קווי המתאר שלי תחתונים. נשום נשימה חמה על הפרח שלי דרך התחתונים שלי. משוך את התחתונים שלי הצידה והסתכל על הפרח שלי. התחקיר סביב הפרח שלי עם קצה האצבע שלו אבל ייקח כל כך הרבה זמן לגעת בו כדי להטריף אותי מתשוקה. אני רוצה התגרות ממושכת.

"בפעם הראשונה שהוא ראה את השדיים שלי, הרגשתי כל כך נשית. אני רוצה לדעת מה הוא חשב בכל חלק. אני רוצה לדעת מה הוא חשב כשהזין שלו היה בגרון שלי. הוא אמר לי מה הוא חושב על השדיים שלי. : שיוונים בטח השתמשו בדוגמנית כמוני בפיסול הפסלים שלהם. הוא כל כך רומנטי וכל כך גברי. אני אוהב את זה. אני רוצה לדעת אם הוא באמת ראה את התחת שלי. זה כל כך סקסי ומלא ועגול. אני רוצה יודע כמה הוא רצה לנשק אותי בארוחת הערב. אני רוצה לדעת מה הוא חשב כשהוא ראה אותי לראשונה. אני רוצה לדעת מה הוא חשב כשהוא ראה הצצה במחשוף שלי. אני רוצה לדעת על מה הוא חשב העור הרך שלי. אני רוצה לדעת את כל מחשבותיו על כל דבר בערב. אני רוצה לדעת כל מימד של התשוקה שלו אליי. אני רוצה שהוא יראה את מלוא התחת והמותניים שלי, יעריץ אותי יותר בכל המפתה שלי נָשִׁיוּת.

"יש עוד כל כך הרבה. אני מרגיש שאני רק מגרד את פני השטח. אני לא יכול שלא לתהות אם יש לו הרבה חוויות כאלה בנסיעות העסקיות שלו. אולי אני רק אחד ממאהבים רבים שהוא פוגש לעתים קרובות במסעותיו. … אה טוב. אף פעם אי אפשר לדעת. הוא חתיך, קלאסי ורומנטי, אז אני לא אתפלא אם נשים רבות יפלו אותו וירצו אותו.

"טוב. אני רוצה אותו, והיה לי אותו, הלילה."

ומדיסון אכן קיבלה אותי באותו לילה… ולזכרוני, לילות רבים נוספים לאחר מכן.

למרות שזה אולי נראה מוזר, מעולם לא קיימנו יחסי מין. היא שמרה את עצמה עבור בעלה, מי שגבר בר-המזל הזה יתברר שהוא. והאמת, לא התגעגעתי לזה לרגע. זה היה המפגש הכי רציני ואירוטי שהיה לי אי פעם. זה רק מוכיח שלא מה אתה עושה, אלא עם מי אתה עושה את זה, הכי חשוב.

מדיסון ואני נתראה עוד פעמיים לפני שהיא סיימה את לימודיה והתחילה לנסוע לחו"ל. הפעמים הבאות היו אינטנסיביות ופיזיות יותר, כללו הרבה סקס אוראלי, גרון עמוק, ניסויים אנאליים. אחרי סבב אחד מתיש במיוחד של שיאים, היא התכרבלה עליי ונרדמה עם הראש על החזה שלי. אמנם לא תפסתי אותה מהחלקה על הקרח, אבל סיפקתי נחיתה רכה ובטוחה לאישה הצעירה הסקרנית והסקסית הזו.

במהלך שני המפגשים האחרונים, היא אהבה אותי להיות התוקפן המנומס, ולא הייתה שאלה אם היא קיבלה אורגזמה. תמיד ידעתי מתי הצלחתי, כי היא ממש חוותה רעידות דרך הארבעים הגוונים שלה שהיו רועדים ומתכווצים במשך דקות לאחר מכן. הייתי משתמש בטכניקת אחד בתחת שניים בכוס מספר פעמים, ולעתים קרובות תוך מציצת השפתיים הגדולות שלה. והתחת הזה; אוי אלוהים. אידיוט ורוד מכווץ מושלם בגודל אגורה שהתחנן שיחרצו אותו, ילקק אותו ויחדור אותו. כל חלק במדיסון היה כל כך משגע.

חלק ממני התאהב באישה הצעירה הזו, אבל המסירות שלי למשפחתי מנעה ממני לפעול לפי כל אחת מהפנטזיות שיצרתי, כולל תשלום עבור עבודתה של מדיסון לאחר התואר בעיר הולדתי כדי שאוכל לראות אותה לעתים קרובות יותר.

ככל שהתברר שסביר להניח שלא נתראה שוב, המיילים שלנו הפכו נדירים יותר. כל כמה זמן הייתי מקבל הודעה כמו, "אני כל כך רוצה את הלשון שלך. הלשון שלך מדהימה. קסומה. אני רוצה שתגרום לירכיים שלי לרעוד. גם אני רוצה להיות ממש מרוגזת בתחת. אני צורח!" הפייבוריט שלי בכל הזמנים היה, "אין לך מושג כמה אני מרגישה פראית! אני רוצה שתצחיק את הגוף שלי עכשיו! הייתי מלקק את התחת שלך שעה עכשיו אם היינו ביחד. אני חושב שככל שאתה יותר דומיננטי , ככל שהייתי נוטה יותר לרצות ללקק את התחת…תחזיק אותי למטה, תניח את הזין שלך בגרון, אולי אפילו תקשר אותי קצת. אני רוצה אותך נורא!"

מדיסון בסופו של דבר השתקעה לצמיתות במזרח אירופה. היא מלמדת שם עכשיו. באותה תדירות שפנטזתי לראות אותה שוב ולנסות לדמיין עתיד איתה, לא היה אף אחד שיכולתי להפוך למציאות. שנינו היינו צריכים להמשיך הלאה. לא היה לנו עתיד שאוכל להפוך לאמיתי. שחררתי.

עברו כמה שנים מאז שקיבלתי מייל ממדיסון. אולי כשהיא חושבת על הצורך שלה בגאולה, האימייל האחרון הזה נשלח בחג הפסחא.

הפתק כלל את אחד הדברים הטובים ביותר שמישהו כתב לי אי פעם. היא ידעה שנאבקתי עם הסיבה שהיא נמשכת אליי. כל הזמן שאלתי את עצמי "למה אני?" המחשבות שלי היו שאולי אני סוג של דמות אבהית אוהבת? דווקא בכוח היא תיקנה אותי, "לא נמשכתי בגלל שהיית יותר מבוגרת. נמשכתי אליך, ובמקרה היית מבוגר יותר. זה הכל".

כשקראתי את זה, החור בלב שלי התכווץ מעט, והצורך שלי לרוץ אל הצללים הצטמצם לזמן מה.

לפעמים מוחי תוהה אם אי פעם נצטלב דרכינו שוב. האם הרצונות שהובילו אותנו לראשונה אל הצללים יחזירו אותנו, אפילו שנים מהיום? עד היום, בכל פעם שאני יוצר קשר דרך שדה התעופה באטלנטה – עיר הולדתה של מדיסון – אני תופס את עצמי חושב עליה.

הערת המחבר: אני מברכת על הערות מנשים על הסיפור הזה, בפומבי או דרך אפשרות ההערה. Chicago440 במערכת הצ'אט בת שלוש אותיות שמתחילה ומסתיימת בצליל "k" ובעלת עין באמצע.